Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

"Lagi to ma podobno cala polska grajaca w wowa "

Chyba cała *neostrada*, ja i pare osób z którymi gram nie mamy żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Success! od ponad 10 minut..i tak wiem ze nie uda mi sie zalogowac przed 22:00,wiec i tak nie ma co logowac(pobudeczka okolo 6:00 i marsz na PW).
wnerwia mnie to bo nie widac z nikąd pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj cos czuje ze sobie jednak tego woWa daruje. Najpierw patch 1.9 i pad na caly dzien a teraz nawet mi strona nie wchodzi. Cos Blizzard knoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:36, huskarl napisał:

Oj cos czuje ze sobie jednak tego woWa daruje. Najpierw patch 1.9 i pad na caly dzien a teraz
nawet mi strona nie wchodzi. Cos Blizzard knoci.

moi kumple co jadą na Netii nie mają problemów z WoWem ani ze stronką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeech, no to w takim razie nie ma innej możliwość jak ta z tepsą. To u nich musi się coś chrzanić, skoro ci co mają Chello, Vectrę, Netię i co tam jeszcze, lagów nie uświadczają... Ja już wysłałem do telekomuny maila, ale odzewu zero.. No cóż.. Nie wiem co można zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie pisze "laurkę" do tepsy ;]..jak im poslalem poprzednio to mi przebudowali linię pod kątem neostrady w ciągu tygodnia. jak mają bat nad łbem to nawet im sprawnie praca idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Aster i nie ładuje mi się http://www.wow-europe.com/en/
Z traceroute wynika że tepsa jest omijana - mam 2-3 przeskoki po routerach astera i potem od razu telia - 8-10 skoków i przekroczony limit czasu żądania. Nie dowierzałabym w wyłączną winę tepsy. :-> Zastanawiam się, czy nie poczekać nieco z wklepywaniem kodu z pre-paida, ktory mial przyjsc dziś ale będzie jutro. ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie miedzy innymi nie odpala stronka wowa, najlepiej kazdy niech zrobi u siebie tracerta na wow i wkleji to w posta tak jak ja moze wysledzimy ten pier^$#%@ router bo moj kumpel ma interek z tepsy i u niego jest super, po polaczeniu naszych komputerow VPNem w wirtualna siec jest super rowniez u mnie ale jego tracert leci zupelnie inna trasa dlatego moze na naszej trasie lezy jakis kiepski felerby routerek i moze uda sie go wysledzic
jak zapuscic tracerta? ano tak:
1. odpalamy konsole poleceniem ''cmd'', wpisujemy to w polecenie uruchom w menu start
2. w konsoli zapuszczamy tracerta na wowa poleceniem ''tracert www.wow-europe.com''
3. guziczkiem prt scr robimy fotke i wklejamy do np. painta, tam obcinamy z lekka zeby zaduzo nie wazyla i zapisujemy w formacie gif
4. wpisujemy tu posta z dolaczonym obrazkiem tracerta
no mam nadzieje ze sie uda, ja sam tez bylbym sklonny obwiniac raczej telie no ale zobaczymy co nam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 20:02, Astin napisał:

mi tez sie miedzy innymi nie odpala stronka wowa, najlepiej kazdy niech zrobi u siebie tracerta
na wow i wkleji to w posta tak jak ja moze wysledzimy ten pier^$#%@ router bo moj kumpel ma
interek z tepsy i u niego jest super, po polaczeniu naszych komputerow VPNem w wirtualna siec
jest super rowniez u mnie ale jego tracert leci zupelnie inna trasa dlatego moze na naszej
trasie lezy jakis kiepski felerby routerek i moze uda sie go wysledzic
jak zapuscic tracerta? ano tak:
1. odpalamy konsole poleceniem ''cmd'', wpisujemy to w polecenie uruchom w menu start
2. w konsoli zapuszczamy tracerta na wowa poleceniem ''tracert www.wow-europe.com''
3. guziczkiem prt scr robimy fotke i wklejamy do np. painta, tam obcinamy z lekka zeby zaduzo
nie wazyla i zapisujemy w formacie gif
4. wpisujemy tu posta z dolaczonym obrazkiem tracerta
no mam nadzieje ze sie uda, ja sam tez bylbym sklonny obwiniac raczej telie no ale zobaczymy
co nam wyjdzie



No daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie tak ze tylko z neostrada jest problem,
ja mam DSL4mbity i tez nie moge grac na Talnivarr i na Lighnings Balde... ;/
przez ostatni tydzien lagi byly miedzy 18-22, a teraz od 2 dni zaczynaja sie juz ok godziny 15... paranoja jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 20:05, HoZar napisał:

skoro juz wiem gdzie jestes to ci sie wlamie na konto i postacie wyzeruje :E

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=13397


no coz dalej nie wiesz gdzie jestem po tamtym obrazku ale jak chcesz oto moje ip 81.190.171.114 (zewnetrzne chodz przydzielane dynamicznie więc sie pospiesz) zycze udanych podbojow mego kompa :-)

PS ej no ludzie dawac te obrazki no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 20:10, BigButcher napisał:

> mi tez sie miedzy innymi nie odpala stronka wowa, najlepiej kazdy niech zrobi u siebie
tracerta
> na wow i wkleji to w posta tak jak ja moze wysledzimy ten pier^$#%@ router bo moj kumpel
ma
> interek z tepsy i u niego jest super, po polaczeniu naszych komputerow VPNem w wirtualna
siec
> jest super rowniez u mnie ale jego tracert leci zupelnie inna trasa dlatego moze na naszej

> trasie lezy jakis kiepski felerby routerek i moze uda sie go wysledzic
> jak zapuscic tracerta? ano tak:
> 1. odpalamy konsole poleceniem ''cmd'', wpisujemy to w polecenie uruchom w menu start

> 2. w konsoli zapuszczamy tracerta na wowa poleceniem ''tracert www.wow-europe.com''
> 3. guziczkiem prt scr robimy fotke i wklejamy do np. painta, tam obcinamy z lekka zeby
zaduzo
> nie wazyla i zapisujemy w formacie gif
> 4. wpisujemy tu posta z dolaczonym obrazkiem tracerta
> no mam nadzieje ze sie uda, ja sam tez bylbym sklonny obwiniac raczej telie no ale zobaczymy

> co nam wyjdzie


No daję



no dales ale nie na ten serwer mialo byc www.wow-europe.com a nie jak u ciebie www.wow.europe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 6 ms 5 ms 20 ms TorCORE-do-LimGW.net.aster.pl [212.76.35.102]
odpowiednich tras trwałych.

5 9 ms 11 ms 5 ms war-b3-geth2-2-2.telia.net [213.248.77.201]
odpowiednich tras trwałych.

6 8 ms 11 ms 7 ms war-b4-pos7-0-0.telia.net [213.248.96.6]
odpowiednich tras trwałych.

7 34 ms 41 ms 44 ms ffm-bb1-pos6-3-2.telia.net [213.248.96.21]
odpowiednich tras trwałych.

8 41 ms 40 ms 41 ms prs-bb1-pos7-0-0.telia.net [213.248.64.110]
odpowiednich tras trwałych.

9 48 ms 43 ms 41 ms prs-b2-pos15-0.telia.net [213.248.65.222]
odpowiednich tras trwałych.

10 47 ms 43 ms 55 ms prs-tc-ks51-link.telia.net [80.91.249.74]
odpowiednich tras trwałych.

11 * * * Upłynął limit czasu żądania.
12 * * * Upłynął limit czasu żądania.
13 * * * Upłynął limit czasu żądania.
14 * *


Jak zmusic windziany tracet zeby zapisywal do pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST SUKCES!!

Dostałem odpowiedź od TPSA hehe

"Witamy,

Prosimy o kontakt z infolinią techniczną pod bezpłatnym numerem 0 800 102 102

Pozdrawiamy
Infolinia 0801321123
info@neostrada.pl
LD "

Ale przynajmnjiej w odróżnieniu od CDP i Blizzard Europe odpowiedź dostałem.

Gazele Biznesu - chyba za daleko od klienta odbiegły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się