Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Panowe kto w temacie ten w temacie

Chodzi mi o mój problkem z guest past keyem na którym kumpel założył konto:
Mianowicie choć kumpel kupił wersję pudełkową i kontynuował grę ja nie dostałm 30 darmowych dni...po napisaniu 5-10 e-mailki do blizza wkońcu odpowiedział mi człowiek a nie "program"
więc powiedzieli mi że dostane miesiąc w momęcie jak kumpel opłaci konto pierwszą subskrypcją przez kartę lub pre-paida-''a....

Czy wszyscy tak mieli ??? że najpierw mija 10 dni guest past kjeya potem darmowy miesiąc , potem opłać konto a ja dopiero po tym czasie dostane swój należny darmowy miech :( nawed stwór muiwił że on dostał po "długim czasie" 3 dni a inni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:17, dyeka napisał:

czy tylko polacy siedzacy na neo/dslu nie moga sie zalogowac teraz na serwery europejskie czy
wszyscy tak maja?



WIele krajów tak ma ale polaxcy przedewszystkim, podobno nawed angole zaczęli miewać problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:19, huskarl napisał:

Ile kosztuje miesiac gry oplaconej z mBanku? Czy mozna placic z PKO inteligo lub Inteligo ?
Sa jakies oplaty dodatkowe za transakcje?



Opłaty masz podane na swoim koncie WoWowym w zależności za ile płacisz i rodzaje kart jakie przyyjmują też są

a dodatkowych opłat nie ma dlatego głównie sie to opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sie zapytalem bo nie gralem w ta gre juz ponad 3 miesiace a wow-europe mi sie nie laduje wiec nawet tego nie sprawdze. W kazdym razie mam visa electron wiec chyba lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytat z innego forum:


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYSYŁAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prosze o wysyłania tych majli do TPsa oraz BLizzarda aby wkoncu sie zajeli naszym problemem. Prosze o udzial w tej "akcji" kazdego anwet tego kto nie ma neostrady!


SKOPIUJCIE TRESCI MAILA PONIZEJ I WYSYLAJCIE NA TEN ADRES Do TPSA!!!!!!!!!!!!!! info@neostrada.pl

TEMAT: Problem z POŁĄCZENIEM


Jestem abonentem neostrady od ponad półtora roku, rok temu zakupiłem internetową gre World of Warcraft, do końca grudnia latency wynosiło 50-150 ms czyli było nie odczuwalne i można było grać normalnie, na przełomie grudnia i stycznia zaczęły sie problemy, wogóle nie moge połączyć sie z grą, a jak uda mi sie wejść to mam latency rzędu 20 000 - 60 000ms czyt. rozgrywka staję się niemożliwa, niestety problem jest dośc poważny gdyż wszyscy użytkownicy Neostrady grający w te grę mają te same problemy (pewnie dość spora liczba ludzi powiadomiła Państwa o istniejącym problemie), czy możemy uzyskać informacje kiedy i czy wogóle ta sprawa zostanie ruszona, oraz kiedy usterka zostanie naprawiona.

z góry dziekuje.


SKOPIUJCIE TRESCI MAILA PONIZEJ I WYSYLAJCIE NA TEN ADRES Do BLIZZARDA!!!!!!!!!!!!!! Wowtech@Blizzard.com

TEMAT: Latency problems


Hello
Recently i encounter big latency problems, im from Poland, and don''t realy know the reson of
lags, my mates and other peoples got same problems! I pay for using World of Warcraft and I hope you resolve this problem very fast!
My latency very often is around 4000-9000++.
My internet provider is Telekomunikacja Polska SA.
As dedicated player i hope to get answer from you fast
With regards: WOW player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:19, huskarl napisał:

Ile kosztuje miesiac gry oplaconej z mBanku? Czy mozna placic z PKO inteligo lub Inteligo ?
Sa jakies oplaty dodatkowe za transakcje?

Można płacić z Inteligo. Ostatni miesiąc kosztował mnie 49 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2006 o 22:27, dyeka napisał:

Hello
Recently i encounter big latency problems, im from Poland, and don''t realy know the reson
of
lags, my mates and other peoples got same problems! I pay for using World of Warcraft and I
hope you resolve this problem very fast!
My latency very often is around 4000-9000++.
My internet provider is Telekomunikacja Polska SA.
As dedicated player i hope to get answer from you fast
With regards: WOW player


Prosze cie, błagam !!!! Nie wysylaj tego listu. Tu jest tyle bledów ze nas ze smiechu odlaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 21:50, benek11 napisał:

> No i nadal nie mogę się zalogować -_-''
i pewnie od 22 zacznie sie poprawiac ciekawe czy da sie to jakos zalatwic tak aby wszystko
bylo ok ? :(


Już 22:30 i nadal nie mogę się zalgować O.o .
Z dnia na dzień, jest coraz gorzej :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:29, huskarl napisał:

Prosze cie, błagam !!!! Nie wysylaj tego listu. Tu jest tyle bledów ze nas ze smiechu odlaczą.


ja tego nawet nie czytalem :) zreszta whateva, wazne zeby wyslac to w jak najwiekszej ilosci kopii, zeby zwrocic jakas uwage na ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 22:26, huskarl napisał:

No wlasnie sie zapytalem bo nie gralem w ta gre juz ponad 3 miesiace a wow-europe mi sie nie
laduje wiec nawet tego nie sprawdze. W kazdym razie mam visa electron wiec chyba lipa


Visa elektron jak dobrze pamiętam to przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(kiedy będzie edycja postów??? brrr...) pospieszyłem się za bardzo, loguję się tylko potem mam 150 ms przez parę sekund i laaaaaaaaag.(wystarczyło by mnie zabili....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że trochę out of topic ale musze to powiedzieć.

WoW nie działa więc odpaliłem Everquest II i przetestowałem obsługe zgłaszając jakiś tam problem ticketem in game. Nie czekałem dłużej jak pół h i zagadał do mnie w grze GM wyczerpując wszystkie moje pytania!

Czyli co? Jak się chce to się da...

Pie.... Blizzard i te 2 tygodnie co mi jeszcze na koncie zostało i wroce sobie do EQII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 23:04, T34 napisał:

Sorry, że trochę out of topic ale musze to powiedzieć.

WoW nie działa więc odpaliłem Everquest II i przetestowałem obsługe zgłaszając jakiś tam problem
ticketem in game. Nie czekałem dłużej jak pół h i zagadał do mnie w grze GM wyczerpując wszystkie
moje pytania!

Czyli co? Jak się chce to się da...

Pie.... Blizzard i te 2 tygodnie co mi jeszcze na koncie zostało i wroce sobie do EQII.



Zauwarz że na Blizzardzie jest bardzo ciężko z GMmami mało ich bo wszyscy wolą garć a nie sie zajmować bugami itd....
Powinno być 2 GMów na 1 realm jest 1 GM na 2 realmy a graczy jest napewno więcej niż w EQII dlatego tutaj blizza nieobwiniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 23:10, BigButcher napisał:

Zauwarz że na Blizzardzie jest bardzo ciężko z GMmami mało ich bo wszyscy wolą garć a nie sie
zajmować bugami itd....


W pracy maja pracowac a nie grac

Dnia 10.01.2006 o 23:10, BigButcher napisał:

Powinno być 2 GMów na 1 realm jest 1 GM na 2 realmy a graczy jest napewno więcej niż w EQII
dlatego tutaj blizza nieobwiniaj.


Skoro jest ich malo to niech zatrudnia wiecej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca wina TPsy na pewno wina taka ze maja tylko wciaz jeden glowny wezel ktory sie zapycha ja kozystam z najszybszego internetu w Polsce gdzie sa potezne lacza na cale miasto i tez mam lagi, prawdopodbnie stawiam ze ktorys z wezlow frankfurckich ma awarie gdzie jest jeden z glownych ruchow. Wiec i moze nie do konca wiadomo kogo winic bo pol EU ma z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się