Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 03:10, Volvox napisał:

> Zauwarz że na Blizzardzie jest bardzo ciężko z GMmami mało ich bo wszyscy wolą garć a
nie sie
> zajmować bugami itd....

W pracy maja pracowac a nie grac

> Powinno być 2 GMów na 1 realm jest 1 GM na 2 realmy a graczy jest napewno więcej niż w
EQII
> dlatego tutaj blizza nieobwiniaj.

Skoro jest ich malo to niech zatrudnia wiecej :|


Święte słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz na stronce specjalny dział poświęcony zatrudnianiu sie jako GM lecz mało kto tak chce pracować i tu jest problem... Blizza zatrudnia ale ludziom sie ta praca niezbyt podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 07:07, BigButcher napisał:

Przecież masz na stronce specjalny dział poświęcony zatrudnianiu sie jako GM lecz mało kto
tak chce pracować i tu jest problem... Blizza zatrudnia ale ludziom sie ta praca niezbyt podoba



Moze placa slabo? Jakos w EQ nie maja problemow ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 07:17, Xantus napisał:

> Przecież masz na stronce specjalny dział poświęcony zatrudnianiu sie jako GM lecz mało
kto
> tak chce pracować i tu jest problem... Blizza zatrudnia ale ludziom sie ta praca niezbyt
podoba


Moze placa slabo? Jakos w EQ nie maja problemow ;)))


W EQ nie masz tylu serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ilość serwerów ani czy komus się podoba praca czy nie(nie ma przymusu pracy), tylko o to że Blizz, w przeciwieństwie do SONY, nie potrafi nawet skompletować konkretnej obsługi technicznej, adekwatnej do sytuacji.

Natrzaskali serwerów, a klientów zostawili właściwie bez serwisu, bo to co prezentują serwisem nazwać nie można, a juz na pewno profesjonalnym. Przykład SONY przytoczyłem tylko po to, żeby pokazać na czym polega profesjonalizm.

Ja wiem, że miłośc jest ślepa-zwłaszcza do Blizzarda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak truend maja byc Dungeony AQ? (w porownaniu do innych)

O co chodzi z tym zbieraniem Silithid Carapace Fragment dla questu The Path of the Righteous? Rozumiem czesc ze zbieraniem, ale co jest z tymi pomocnikami? (nie mam jeszcze tego questu wiec nie moge sprawdzic na zywo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz Wam napiszę. Z tego wynika http://www.blizzard.com/inblizz/icontact.shtml że problem mamy zgłaszać pod adres pokazany w tym linku, więc róbmy to. Wysyłajcie emaile do CDP, niech coś zrobi.

Na odpowiedź Blizza dalej czekam i chyba się nie doczekam. Swoją drogą jak jedna firma może mieć dwa tak różne oblicza. Pisząc na email do USA odpowiedź dostawałem natychmiastowo, a w Europie NULL Nawet automatycznej odpowiedzi nie otrzymałem. Widać CDP upodobnił się do europejskiego wcielenia Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam to co małe zakłady moze :)
O której dzisiaj rusza serwery ?
stawiam miesieczny abonament ze pewnie po 12.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie.... gram od tygodnia i dokladnie drugi raz tak jest.... jak tak dlaej pojdzie to wroce do diablo... :/ serwy choziloi zawsze i byly za darmo ;) ( wiem ze to nie to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala...
Sa 2 niezalezne eventy - otwarcie bramy i war efford. Czy ktos wie czy otwarcie bramy wystarczy do wejscia do AQ i po co jest War Efford?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 09:58, ZWM napisał:

Witam to co małe zakłady moze :)
O której dzisiaj rusza serwery ?
stawiam miesieczny abonament ze pewnie po 12.00 :)

no niewim chlopaki ostatnio ruszylo po 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 10:45, Volvox napisał:

Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala...
Sa 2 niezalezne eventy - otwarcie bramy i war efford. Czy ktos wie czy otwarcie bramy wystarczy
do wejscia do AQ i po co jest War Efford?

Hmm, wg mnie są to ściśle powiązane sprawy, jeżeli zbierzemy 100 % war efforts wyznaczonych przez Blizza to wtedy otworzą się wrota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 10:54, Air napisał:

Hmm, wg mnie są to ściśle powiązane sprawy, jeżeli zbierzemy 100 % war efforts wyznaczonych
przez Blizza to wtedy otworzą się wrota.


Wydaje mi, ze to questy zwiazane ze Smokiem w Caverns of time prowadza do otwarcia bramy (jakies berlo itp).
War Efford prawdopodobnie zakonczy sie utworzeniem nowego obozu na polodniu Silithus dla ktorego bedziemy wykonywac questy podobne do tych z ZG (zbieranie questitemow za epic itemy). Niestety nie wiem czy sa rzeczywiscie powiazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2006 o 11:07, Volvox napisał:

PS> Serwery wstaja ;)

no to już wiem że dzisiaj znowu nie pogram. Za mało mieli czasu na naprawę problemu, ale może go nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedna osoba ktora nie moż epołaczyć sie z www.wow-europe.com ?
Bo własnie rozmawiam z kolega z Hiszpani i u niego nie ma żadnego problemu z wejsciem na tą strone.
Wygląda an to że możemy sobie odpuścic kolejny dzien bo jak nie można wejsć na stronke to na servery gry również. poprostu cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:51, golden lady napisał:

Czy jestem jedna osoba ktora nie moż epołaczyć sie z www.wow-europe.com ?
Bo własnie rozmawiam z kolega z Hiszpani i u niego nie ma żadnego problemu z wejsciem na tą
strone.
Wygląda an to że możemy sobie odpuścic kolejny dzien bo jak nie można wejsć na stronke to na
servery gry również. poprostu cudownie.

ja moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się