Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 17:08, Ragyfast napisał:

English realms

(...)

Dnia 11.01.2006 o 17:08, Ragyfast napisał:

Earthen Ring (4 days game time extension)

(...)

No to mam dodatkowe 4 dni, co i tak jest małym zadośćuczynieniem... ale i tak leje na nich jak sie abonament skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaziłem sobie z grupą po Zul''Farrak (Aggramar) od godziny 15. Około 16 zaczęło się regularnie zwiększać latency...
Przed chwilą gra w ogóle przestała się kontaktować z serwerem (ale dziwnym trafem mnie nie rozłączyło).

Pozostaje czekać do 23:00 - wtedy kończy się pora na lagi -_-'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO I CH... !!!!!
ding! dong! "(...)mineła 17,podajemy informacje radia Blizz(...) przypominamy,ze w godzinach 17 - 23 nie ma sensu logowanie na serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znowu mnie ominie jakas gildiowa wyprawa ,a w sobote mamy ZG ale skoro tak dzieje sie przez cały tydzien,to w sobote moge spokojnie isc na browar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie wierzę! Tepsa łaskawie odpisała po 7 mailu ktory im wyslalem. Oto tresc:

W nawiązaniu do pytania informujemy, że TeilaSonera Szwedzki dostawca usług internetowych, zapewnia trasowanie linii informatycznych na terenie Skandynawii oraz Europiy zachodniej. Tak się składa ze część serwerów gier np.: [b]World of Worcraft, są postawione w krajach gdzie właśnie operatorem łącz [ nie ISP] jest TeilaSonera. Na chwile obecna sytuacja się poprawia i wszystko wraca do normy. Tłumaczyć sytuacje można na kilka sposobów, albo cos "padło" na łączach Teli po czym oni zmienili routing pakietow bądź po prostu cos przebudowują.

A na drugi mail:

W nawiązaniu do maila informujemy, że otrzymaliśmy Pańską skargę i tak jak Pan napisał nie jest odosobniony w tym problemie, sprawa została przekazana do ekipy technicznej i jest w trakcie rozwiązywania. Jak tylko otrzymamy odpowiedz zostanie ona również przekazana wszystkim zainteresowanym abonentom.

Może coś się w końcu ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 17:25, HoZar napisał:

lol w 1.9.1 usuneli /split.... lo jakie buraki

a przypadkiem nie chodzi o /spit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:04, Pawel007 napisał:

Wow, nie wierzę! Tepsa łaskawie odpisała po 7 mailu ktory im wyslalem. Oto tresc:
(...)
(...)
Może coś się w końcu ruszy...



Ruszy sie? z tepsa? To tak jakbys chcial zrobic dziecko poprzez polozenie sie na panience i czekanie na trzesienie ziemi -.-



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:28, T34 napisał:

A jak wam dzie downlad patcha, bo mi stoi w miejscu?!


Ja zassałem ok 11 jak jeszcze smigały, tera po 17 wyszedłem było ok przyszedłoem o 18 i lipa nei da się wbic, trzeba znowu spamowac tps''a, bliza i tlie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:28, T34 napisał:

A jak wam dzie downlad patcha, bo mi stoi w miejscu?!


ja zzdazylem sciaganc. I tu ciekawostka maja latency po pare tysiecy zadzwonilem pod magiczny numer 0 800 102 102 poskarzylem sie na lagi i wogole tlumaczyli sie ze to nie ich wina(ponoac cos sprawdzali czy u mnie wszytko ok) tylko telii i ze jes to przeciaze nie serwa i ze naprawiaja blablabla i zebym sobie zadzwonil do polpaku moze oni wiedza kiedy usterka bedzie usunieta. Po czym siadam przed wowem i parze po mojim tel zero lagow przez kilka minut latency po 78lmn takiego nie widezialem od nowego roku. Po czym po paru mintuach mojej radosci disc z serwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. próbowałem wysłać coś na info@neostrada.pl czy jakoś tak, ale zostałem zlany i odesłany na infolinię, ale wchodząc na http://www.tp.pl/prt/pl/obsluga_klienta/klient_ind/ i daje "zapytanie do TP". Jak tu wysłałem to odpowiedzieli...

BTW: Wie ktoś może co to jest (bądź gdzie) Gillijim''s Isle? Bo akurat wlogowałem się na WoWa, tylko, że nie widzę mojej postaci, mobów, playerów, nie działają czary itd. No więc postanowiłem pozwiedzać trochę świata:) No i dopłynąłem do takiej lokacji tylko, że żadnej wyspy tam nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 19:11, BigButcher napisał:

Wam też logowanie trwa 10 minut a realm lista sie włączyć nieda ???????????????


U mnie wszystko idzie dobrze -connecting, authenticating, handshaking, potem pojawia sie connected i moja przygoda z wowem sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się