Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 18:28, T34 napisał:

A jak wam dzie downlad patcha, bo mi stoi w miejscu?!

Napisz coś o tym Everqueście II bo chyba się w to zaopatrzę. Jest trial 10 dniowy więc zapuszczę na noc. Jak wygląda gra, czy podobnie jak WoW (chodzi o grywalność), ile questów, levelovanie postaci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 19:11, BigButcher napisał:

Wam też logowanie trwa 10 minut a realm lista sie włączyć nieda ???????????????


Ostatnio ludzie z Neo nie moga grac od 17 do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^$%&*! Przeczytałem właśnie newsa na stronie Blizzarda i jak tu się nie zdenerwować. Teoretycznie Venture Co. działa, realm status page = zielono mi, lagów większych nie notuję (przynajmniej w porównaniu) do innych, tylko co z tego, skoro się zalogować na serwer nie można... I ludzie z Venture Co. oczywiście dodatkowych dni nie dostali... #@$%$^$^&%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja od jakiejś godziny pływam sobie po South Seas w oczekiwaniu na załadowanie sie mojej postaci hmm.. a latency oczywiscie 72ms, very funny...

PS: Jest ktoś może w jakiejś fajnej gildii po stronie Hordy na Argent Dawn? Bo moja - Champions of Death - zaczyna się sypać po migracji :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 18:47, Air napisał:

KUR.. nie mogę nawet updatu ściągnąć. Tego szczerze mówiąc się nie spodziewałem :(


U mnie od prawie godziny stoi w miejscu...0% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 19:48, Pawel007 napisał:

Heh, a ja od jakiejś godziny pływam sobie po South Seas w oczekiwaniu na załadowanie sie mojej
postaci hmm.. a latency oczywiscie 72ms, very funny...

PS: Jest ktoś może w jakiejś fajnej gildii po stronie Hordy na Argent Dawn? Bo moja - Champions
of Death - zaczyna się sypać po migracji :///

ja jestem z hordy i karam niewiernych elfow gildia sie nazywa fx i jest na serwie executus ktory nie dziala buahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 20:01, axelPL napisał:

dupa jeża..z niewiadomych dotąd powodów moje połączenie z wow-europe.com oraz z samym wowem
pada(TIME OUT) na Telii.



Pewnie z tych saych co każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
troche tych stron jest i by mi troche zajelo czytanie wszystkiego i nie wiem czy bym znalazl,
wracajac do pytania jakie zaraz zadam. prawdopodobnie w piatek zaczne zabawe z WoW narazie tylko te 10 dni bo od kumpla dostalem. moje pytanie jest takie: po tych 10 dniach jaki jest sposob zeby grac dalej? musze miec orginala czy mozna za to konto ktore sobie zrobie placic i grac dalej. bo kupowac orginala to mi sie nie oplaca bo to troche kasy pojdzie a o abonamencie to juz nawet nie ma co mowic.
a czytajac ostatnie posty o problemach czy jakbym gral i np byly by problemy z serwerem na ktorym bym gral to jesli dadza w ramach tych problemow darmowe dni to czy takie konto (10 dniowe) sie na to lapie?
no to chyba narazie tyle. czekam na odpowiedzi
dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 20:06, Dominix napisał:

Witam.
troche tych stron jest i by mi troche zajelo czytanie wszystkiego i nie wiem czy bym znalazl,
wracajac do pytania jakie zaraz zadam. prawdopodobnie w piatek zaczne zabawe z WoW narazie
tylko te 10 dni bo od kumpla dostalem. moje pytanie jest takie: po tych 10 dniach jaki jest
sposob zeby grac dalej? musze miec orginala czy mozna za to konto ktore sobie zrobie placic
i grac dalej. bo kupowac orginala to mi sie nie oplaca bo to troche kasy pojdzie a o abonamencie
to juz nawet nie ma co mowic.
a czytajac ostatnie posty o problemach czy jakbym gral i np byly by problemy z serwerem na
ktorym bym gral to jesli dadza w ramach tych problemow darmowe dni to czy takie konto (10 dniowe)
sie na to lapie?
no to chyba narazie tyle. czekam na odpowiedzi
dziekuje.



Musiosz mieć wersję pudełkową
a potem dopiero opłacać inaczej nieprzejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ABy grać dalej MUSISZ kupić gre i przedłużyć cd-keyem. A co do dodatkowych dni to nie tyczą się chyba trial kont a przynajmniej teraz bo kiedyś chyba działało tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie musze przestwaic. Jak wroce z roboty jutroto zamist sie gapic w unable to connect to pojde spac wstane o 11 w nocy i bede gral do rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 20:18, BigButcher napisał:

Jakie realmy obecnie działają (bo zawsze jakieś działają) ??

mi jak narazie wszystko dziala do momentu jak klikne enter po wpisaniu hasła buahahahahahahahahahahaah oł jeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2006 o 19:48, Pawel007 napisał:

PS: Jest ktoś może w jakiejś fajnej gildii po stronie Hordy na Argent Dawn? Bo moja - Champions
of Death - zaczyna się sypać po migracji :///


Dies Irae
MasterJudge - Oramus
rekrutacja -Pirx

ja- Xenton
sami polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się