Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

jak wiecie powstają serwy w językach inny niż angielski, czy wiadome są wam jakieś informacje na temat polskiego serwera, czy są może chociaż w fazie planowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 15:04, KaPe napisał:

Thottbot ma to do siebie, że znaczna część komentarzy jest kompletnie bezwartościowa, czy też
jest po prostu spamem. Czasem można dobrze trafić i wyciągnąć dobre informacje, a czasem tylko
zmarnować czas.

thhot faktycznie zawiera dużo zbędnych informacji - jednakże ratował mi dużo razy skórę - patrz chociażby cordy.Osobiście używam thhota i wowhead porównując zawarte na obu stronach informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie nie ma w planach polskiego servera. Jak wiemy niestaety jest za mało polskich graczy. pozatym, w tym etapie (2 lata po premierze) prawie kazdy juz ma 70lvl, dobra gilidie i fajne itemki. Transfer na nowy server jest malo oplacalny (Malo dobrych graczy, nie wrzyscy tam pojda, niektorzy sa w end-game guilds. Po co je opuszczac dla malo obiecujacej nowej a polskiej?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:11, Dubik napisał:

jak wiecie powstają serwy w językach inny niż angielski, czy wiadome są wam jakieś informacje
na temat polskiego serwera, czy są może chociaż w fazie planowania?


Blizz dał kiedyś info, że planują powstanie polskiego serwera....... tylko to było na Prima Aprilis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 15:04, KaPe napisał:

Thottbot ma to do siebie, że znaczna część komentarzy jest kompletnie bezwartościowa, czy też
jest po prostu spamem. Czasem można dobrze trafić i wyciągnąć dobre informacje, a czasem tylko
zmarnować czas.

To nieuniknione, na szczęście jest system ocen, więc te, które zostaną uznane za bezwartościowe (zwykle słusznie) są zaciemnione, jest też wyróżnienie na żółto. Grunt to wyławiać te najcenniejsze, a z tym jakoś problemu nigdy nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo :)
A co z tymi zdolnościami typu Firt Aid ?? Czy taka zdolność przyda się Warlockowi [orc] ??? Ile Moge Mieć Maxymalnie tych zdolności??? Jak gadałem z innymi typkami to mnie uprzedzali przed nauczeniem że max imum moge mieć 2 i czy chce nauczyć sie np: alchemi jako pierwszej, ale przy First Aid tego nie było ;/ może na się do tego nie zalicza :P

Dróga sprawa jest taka że jak gram krasnoludzkim łowcą to mam questa takiego : Zanieś list jakiemuś tam Tarlockowi czy coś. Podchodze do niego [już mam list] gadam z nim - ale nie ma nawet opcji oddania tego questa ;/

A trzecia sprawa jest taka że jak wyciagam ze skorpionów itemki [przeważnie są to szczypce o których własnie mowa. W zwłokach potwora szczypce widać normalnie, a kiedy mam jest w plecaku to nie ma już ikonki szczypców ale ikonka z czerwonym znakiem zapytania a pod nia ''''Not selling price'''' mimo czego da sie to sprzedac :D Nie jest to żaden problem ale mysle ze tyczy się to drógiej sprawy. Aczkolwiek może mam jakis bug zwiazany z itemami :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 03:52, Ardaren Ziom napisał:

A trzecia sprawa jest taka że jak wyciagam ze skorpionów itemki [przeważnie są to szczypce
o których własnie mowa. W zwłokach potwora szczypce widać normalnie, a kiedy mam jest w plecaku
to nie ma już ikonki szczypców ale ikonka z czerwonym znakiem zapytania a pod nia ''''Not selling
price'''' mimo czego da sie to sprzedac :D Nie jest to żaden problem ale mysle ze tyczy się
to drógiej sprawy. Aczkolwiek może mam jakis bug zwiazany z itemami :0


Prędzej bug z pamięcią cache. Być może grasz np z bardzo małą ilością RAMu. U mnie np zdarza się (przy alt+tabowaniu i ogólnemu zaśmieceniu RAMu;), że ikony w WoWie na pasku peta oraz buffów podmieniają się na niewłaściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 04:04, Sth`Devilish napisał:

U mnie np zdarza
się (przy alt+tabowaniu i ogólnemu zaśmieceniu RAMu;), że ikony w WoWie na pasku peta oraz
buffów podmieniają się na niewłaściwe.


No ej, raportowałem ten błąd na jednym z PTRów, to Blizz odpisał że nie potrafi tego odtworzyć ...

U mnie to wygląda tak że jak coś się ma wczytać podczas gdy grę mam zminimalizowaną, to wczytuje się albo czarna ikona, albo nieprawidłowa ikona. Później taka ikona zostaje do reloadui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dokładnie jak ktoś Ci odpowiada. First Aid można mieć niezależnie od dwóch wybranych zdolności.
Przydaje się bardzo, wszystkim. Trzeba tylko naumieć się używania tego w walce :)
Możesz mieć:
1. jedną wybraną
2. drugą wybraną
3. First Aid
4. Fishing
5. Cooking

PS: `drugiej` nie drógiej. Chociaż przeważnie puszczam błędy płazem, to jednak takie powodują jakieś mdłości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:25, Nyron napisał:

a tak btw, na jakim servie grasz, Alliar? (Klasy i lvl mogę się domyślić po Avaarze :])


Serwer mam w podpisie :) Burning Legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pytanie pewnie padało kilkanaście razy, ale muszę je zadać. =P Co wybrać WoW''a czy Guild Wars? Przy tym że kasa to średni problem, zawsze można z czegoś zrezygnować. Po za tym chodzi mi o klimat, ciekawe misje i coś co "wciąga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:12, Andrij napisał:

Wiem że to pytanie pewnie padało kilkanaście razy, ale muszę je zadać. =P Co wybrać WoW''a
czy Guild Wars? Przy tym że kasa to średni problem, zawsze można z czegoś zrezygnować. Po za
tym chodzi mi o klimat, ciekawe misje i coś co "wciąga".


No mnie WoW wciąga jakoś bardziej (w GW grałem...kiedyś :P ), wolę chodzić z gildią i bić jakieś przypakowane olbrzymy, smoki itd. niż rozwalać się z innymi na arenie. Jeśli podobały ci się poprzednie części Warcrafta to zagraj WoWa, można tu zobaczyć wielu znanych bohaterów, wykonać ogromne ilości zadań i znaleźć mase potężnych przedmiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:21, Kórlik napisał:

Gram w WoWa. Na nim ma nicka Kórlik :]. Należy ktoś do jakiejś Polskiej gildii..?


.....myślę że tu prawie każdy należy do Polskiej gildii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieram się z zadaniem tego pytania chyba z pół roku ... no ale cóż, lenistwo swoje robi ;p. Wiem, że nie zaczyna się zdania od "a więc" ... No a więc ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego jest taka rozbieżność życia u peta (obrazek niżej) w jego życiu na pasku u góry a tym napisanym po najechaniu na "Stamina" ?

20070417145509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:57, Jeggred napisał:

Zbieram się z zadaniem tego pytania chyba z pół roku ... no ale cóż, lenistwo swoje robi ;p.
Wiem, że nie zaczyna się zdania od "a więc" ... No a więc ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego
jest taka rozbieżność życia u peta (obrazek niżej) w jego życiu na pasku u góry a tym napisanym
po najechaniu na "Stamina" ?


Jeggred :) Oswoiłeś elite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się