Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

nie naprawil, bo oni nie umieja, po prostu to zbieg okolicznosci ze nie ma lagow... a raczej to ze w weekedny blizzard nie pracuje :)

gdy na wszystkie "nowych" serwerach ustapil lag po 2 tygodniach wszyscy tez myslaleli ze naprawili, az do nastepnego... a potem jeszcze jednego... lacznie to ponad miesiac lagowalo... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie: czy warto dac 300 zl za gre? + 3 bezcenne miesiace naszego zycia hmmm chyba nie tym bardziej ze jestme mlody mam srednio j****a 3.1 jest zle przez wow, wybaczcie ale gry niszcza ludzi mowicie co checie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 22:51, artur13 napisał:

pytanie: czy warto dac 300 zl za gre? + 3 bezcenne miesiace naszego zycia hmmm chyba nie tym
bardziej ze jestme mlody mam srednio je***a 3.1 jest zle przez wow, wybaczcie ale gry niszcza
ludzi mowicie co checie


Sorry ale napisales to w taki sposob ze brzmi to jak belkot, nastenym razem bardziej przystepnie forumulej mysli albo chiociaz uzywaj przecinkow lub kropek. A czy niszcze gry psychike? Jak ktos jest wplywowy na rozne rzeczy to niech lepiej ma pretensje do siebie a nie szuka czegos na usprawiedliweinie probelmow z wlasnym JA. I to tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 22:51, artur13 napisał:

pytanie: czy warto dac 300 zl za gre? + 3 bezcenne miesiace naszego zycia hmmm chyba nie tym
bardziej ze jestme mlody mam srednio j***a 3.1 jest zle przez wow, wybaczcie ale gry niszcza
ludzi mowicie co checie


Troszke bez sensu wypowiedz, nie wiem co chciales nia osiagnac, po za tym ze wygadales sie ze swoja srednia. Twirdziles ze masz 22 lata teraz to juz chyba wiadomo ze sciemniales(chyba ze miales tyle kibli ze w wieku 22 lat wciaz siedzisz w liceum lub gimnazjum:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładac kolejnego bezsensownego tematu, więc pytam tutaj. Co lepsze PvE, PvP czy RPG??? Na których najwięcej osób gra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 23:18, CH1CKEN napisał:

Nie chcę zakładac kolejnego bezsensownego tematu, więc pytam tutaj. Co lepsze PvE, PvP czy
RPG??? Na których najwięcej osób gra???

Więcej gra na PvP ze względu na ilość serwerów. Co lepsze? zależy co wolisz ;) typowy RP to RP :P ciągłą walke to PvP a spokojną rozgrywke to PvE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 23:18, CH1CKEN napisał:

Nie chcę zakładac kolejnego bezsensownego tematu, więc pytam tutaj. Co lepsze PvE, PvP czy
RPG??? Na których najwięcej osób gra???


Zależy co preferujesz? Jaki typ zabawy.. Lubisz wykonywać w spokoju questy wiedząc że ci nic nie grozi to wybieraj PvE.. Jeśli lubisz walczyć z innymi i robiąc questy przerzyć dreszczyk emocji to wybieraj PvP.. A jeśli chcesz poczuć fajny klimat i lubisz wcielać/wczówać sie we własną postać to polecam RP... Lub mieszankę dreszczyku walk z klimacikiem RP to wybierz serwer RP-PvP..

Na każdym są tłumy ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem dziś zadowolony - od 14.00 grałem w WoW - żadnych lagów, latency 35-50ms.
Czyżby to efekt ostatniej wczorajszej zmiany na serwerach europejskich i nowego mini-patcha?
Ja chcę już tak na stałe - tak miałem zawsze... aż do 27 grudnia 2005...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 23:49, kizi napisał:

Ale jestem dziś zadowolony - od 14.00 grałem w WoW - żadnych lagów, latency 35-50ms.
Czyżby to efekt ostatniej wczorajszej zmiany na serwerach europejskich i nowego mini-patcha?
Ja chcę już tak na stałe - tak miałem zawsze... aż do 27 grudnia 2005...

no fakt jak na piatek 13 to w wowie bylo idealnie :) no lag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 23:08, Boneles napisał:

Troszke bez sensu wypowiedz, nie wiem co chciales nia osiagnac, po za tym ze wygadales sie
ze swoja srednia. Twirdziles ze masz 22 lata teraz to juz chyba wiadomo ze sciemniales(chyba
ze miales tyle kibli ze w wieku 22 lat wciaz siedzisz w liceum lub gimnazjum:PPP


Ekhm... Proszę w ten sposób nie obrażać szacownego grona licealistów, które na tym forum reprezentuję ;) .

Co do wysokiego latency: pierwszy raz (od długiego czasu) mogłem zalogować się bez najmniejszego problemu, a w dodatku latency wahało się w granicach 68ms. Nigdy wcześniej, nie było u mnie tak niskie :P .

Chciałbym wierzyć, że to zasługa ostatniego mini-pach''a :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwroćcie uwage na ADDONSY w moim przypadku po patchu 1.9.2 dostawalem dc po 1-2 minutach, wywalilem wszystkie mody i po jednym dodawalem i okazalo sie ze GuildAds to powoduje, ale to nie jest nic zwiazane z lagami bo tu jak wiadomo reutery telii sa zwalone i zapetlaja pakiety danych ( pomysl na brak przepustowosci łacz w telii, ktora jest najwiekszym wlascicielem sieci szkieletowej w europie ), nic sie nie dzieje jesli chodzi o www itp, ale w przypadku wow jest problem.
Dlaczego neostrada w polsce i inni losowi dostawcy w calej europie maja problemy to juz nie mam pojecia, ale jedno wiadomo, to co tepsa ma od telii jest zatkane i nie widze tu nic optymistycznego na przyszlosc, zadne dzialania ze strony blizza nie pomoga, a i tepsa ma zwiazane rece umowami telekom-telia-tepsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 14:53, T34 napisał:

> >
> > > jesteśmy nastawieni na RP . kontakt w grze z Zofija .
> >
> > Zofija! ..hmm typowe klimatyczne imie dla rpujących w fantasy;)
>
>
> Oczywiście :)
> Zofija bardzo dobrze pasuje do elfki oczywiście to moje skromne zdanie i mam nadzieje
ze imie
> wam sie jednak spodoba :)
>

A Zosiasamosia? Rzuciłem okoiem na to forum:)



no co moge powiedzieć kazdy ustala sobie imie sam wedłog gustu czy naprawde uwazasz ze imie Zosiasamosia naszej drogiej kolezanki jest przeszkoda w grze tym bardziej ze to bardzo dobry człowiek i towazysz walki :)
A tak naprawde to imiona nam wybrali rodzice a nie my :)
Oczywiście niedopuszczalne sa wulgaryzmy !

Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 23:08, Boneles napisał:

> pytanie: czy warto dac 300 zl za gre? + 3 bezcenne miesiace naszego zycia hmmm chyba nie
tym
> bardziej ze jestme mlody mam srednio j***a 3.1 jest zle przez wow, wybaczcie ale gry niszcza

> ludzi mowicie co checie

Troszke bez sensu wypowiedz, nie wiem co chciales nia osiagnac, po za tym ze wygadales sie
ze swoja srednia. Twirdziles ze masz 22 lata teraz to juz chyba wiadomo ze sciemniales(chyba
ze miales tyle kibli ze w wieku 22 lat wciaz siedzisz w liceum lub gimnazjum:PPP

Ej ty miałeś jakąś terapie koleś??WoW kosztuje zaledwie 150 zł(aktualnie)..szczerze mówiąc po twoim komencie widać że Bóg nie ma dla ludzi litości...nara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 15:05, benek11 napisał:

jaka jest roznica miedzy rppvp a pvp prosze o dokladne wyjasnienie :)

Taka że PvP to sama walka ;) a RPPvP to RP razem z PvP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 15:18, WoWmen napisał:

> jaka jest roznica miedzy rppvp a pvp prosze o dokladne wyjasnienie :)
Taka że PvP to sama walka ;) a RPPvP to RP razem z PvP :P

no nie oto mi chodzi chodzi oto czy np ide sobie ide ide ide no i spotakam kogos z mojej ekipy (alliace) no iiiii czy on moze mnie czaskac pez pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się