Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 23:31, WoWmen napisał:

Na jednym serwerze można mieć postacie tylko w jednej frakcji. MOżesz mieć postacie na wszystkich serwerach i będziesz mógł nimi grać bezproblemu.


Błąd - zależy to od typu serwera. Jeśli jest to RP bądź PvE, można mieć postaci po obu stronach. Po za tym jest limit po 8 postaci na serwer i bodajże 60 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:38, Sth`Devilish napisał:

> Na jednym serwerze można mieć postacie tylko w jednej frakcji. MOżesz mieć postacie na wszystkich serwerach i będziesz
mógł nimi grać bezproblemu.

Błąd - zależy to od typu serwera. Jeśli jest to RP bądź PvE, można mieć postaci po obu stronach.
Po za tym jest limit po 8 postaci na serwer i bodajże 60 max.

A kumu chce się tworzyć aż tyle postaci? :P. No na PvP RP i RP się niezbyt znam bo gram na PvP :] RP rządzi się własnymi zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:22, Pawel007 napisał:

I jeszcze czy w ewentualnym raidzie
na Onyxię w jednym party mogą być i Aliincy i Hordziaki, czy tylko przedstawiciele jednej frakcji?

Z góry dzięki za odpowiedzi!


Dodam tylko, że na Onyxie jak i inne end game bossy nie chodzi się w party, tylko w raidzie (do 40 osób), a i tak nie zawsze się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 23:31, WoWmen napisał:

A co do serweró polecam Bloodfeather. Po stronie Hordy jest Polska Gildiia(moja :D) Quassum PL(jak
coś /w Mu) a po stronie Ally Husaria PL ale nie znam nicków


Na Bloodfeather jest Husaria?
A to dobre, ja gram na Draenor i i jestem czloniem Husarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej, gildia o nazwie Husaria jest i na Earthen Ring.
Swoją drogą, kto z Was gra jeszcze na Earthen Ring (RP)? Moja postać to ''Redvale'', night elf ]-[unter (level 57).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padlo tu pytanie po co az tyle postaci... hmmm moim zdaniem przydaje sie miec pare postaci... ja na AD mam juz wszystkie sloty pelne i przydaloby sie zwiekszyc limit ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 slotow wystarczy , po co komu wiecej ? Chyba nikomu az tak sie nie nudzi ze chce miec po 10 postaci na 10 serwerach :) Ale moze i sa tacy zapalency , kto wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z paczem do WoWa.
paczoawalem sobie gre ale musialem przerwac. i teraz pacz nie chce sie jeszcze raz uruchomic..
moze ktos przypomniec jakie pliki sie usuwalo w takim wypadku bo na poprzednim forum juz ktos sie o to pytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 18:57, Ragyfast napisał:

> hehehe serwer sie zdownił :P

Nic nowego zawsze to samo w Niedziel :D


Ale ja chcę GRAĆ, a nie mogę ;/ Ja piernicze ledo co urwałem trochę czasu na niedzielę wieczór, to nie zagram sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 12:40, HoZar napisał:

mam problem z paczem do WoWa.
paczoawalem sobie gre ale musialem przerwac. i teraz pacz nie chce sie jeszcze raz uruchomic..

moze ktos przypomniec jakie pliki sie usuwalo w takim wypadku bo na poprzednim forum juz ktos sie o to pytał...


pilneee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 20:22, BaRT_MODED111111 napisał:

Czy wy tez macie takie masakryczne lagi?? idze sie pociac... moj rekord to 5842 ms :)

N om :/ Wszyscy mają tak :/ Ja ostatnio zawsze miałem 100ms a od paru dni tragedia :/ Mój to 36k :D(słownie trzydzieści sześć tysięcy) :D ale to gdzieś miesiąc temu gdy moje łącze szalało :]. Wywaliło mnie z gry prawie odrazu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wszystkich do Gildii Wildfury! Gramy na serwerze PvP RP - The Venture Co. w Hordzie! Mamy nawet swoje forum :-) www.wildfury.prv.pl

GM to Simgarath, ale mozecie tez pisac do mnie - Kristof

Wildfury to jedna z dwoch najwiekszych gildii polskich na tym serwie... a planujemy polaczyc sie w jedna wielka... Dolaczajcie do nas :-D

P.S. Jak ktos moze zauwazyl reklamowalem tu inna gildie juz, ale stwierdzilismy, ze dolaczymy razem do tej, bo razem latwiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się