Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2006 o 15:22, benek11 napisał:

> > jaka jest roznica miedzy rppvp a pvp prosze o dokladne wyjasnienie :)
> Taka że PvP to sama walka ;) a RPPvP to RP razem z PvP :P
no nie oto mi chodzi chodzi oto czy np ide sobie ide ide ide no i spotakam kogos z mojej ekipy
(alliace) no iiiii czy on moze mnie czaskac pez pytania


RP-PvP to połaczenie obu stylów wyglada to tak sa trzy rodzaje terenów własne neutralne i przeciwnika
na neutralnym mozesz zostać zaatakowany przez przeciwnika w kazdej chwili co w RP nie jest mozliwe bez twojej zgodynatomiast walki z własnymi odbywaja sie tylko za obopolna zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2006 o 13:58, Gorthaur666 napisał:

Ej ty miałeś jakąś terapie koleś??WoW kosztuje zaledwie 150 zł(aktualnie)..szczerze mówiąc
po twoim komencie widać że Bóg nie ma dla ludzi litości...nara ;]


Ten komentarz był do Artur13 mam nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 20:22, WoWmen napisał:

O lol a teraz Neostrada wogóle padła :D części. News z onetu o padzie serwera


ej bez przesady :D
zdenerwowac sie nie mozna ?! jak bys nie mogl grac normalnie tez bys cos wysadzil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padła ale już wstała... Granie jak granie, ale ja miałem ważną robotę do zrobienia i teraz bedę musiał po nocy siedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem z guest pass keyem
a wiec wchodze sobie w crate account, czytam te duperele :] i nastepnie mam wpisac cd-key i teraz pytanie.
wpisuje tam cd-key z guest pass keya? bo jak go wpisuje potem to nizej to mi wywala ze jest zly cd-key.
wielkosc liter w cd-keyu i w tym zabespieczeniu nizej ma znaczenie? bo jak poprawie wpisze to co jest nizej to wywala mi o zly cd-key:/ juz niewiem co mam robic, na 100% wpisuje poprawny kod z karty. moze mi ktos pomoc.
THX
jak cos to moze sie odezwac jaknajszybciej na gg 6981403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra juz po problemie ufff
troche glupie ale mogli napisac ze trzeba wejsc na europejska strone WoW-a zeby sobie to konto zrobic.
jakos do tego doszedlem i juz jestem w 3 kroku :)
dozobaczenia w swiecie wow :P
serw Dentarg nick: Sam-Fisher :)
poprosze o jakas pomoc na poczatek* :P


*
(joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 08:25, Dominix napisał:

mam wielki problem z guest pass keyem
a wiec wchodze sobie w crate account, czytam te duperele :] i nastepnie mam wpisac cd-key i
teraz pytanie.
wpisuje tam cd-key z guest pass keya? bo jak go wpisuje potem to nizej to mi wywala ze jest
zly cd-key.
wielkosc liter w cd-keyu i w tym zabespieczeniu nizej ma znaczenie? bo jak poprawie wpisze
to co jest nizej to wywala mi o zly cd-key:/ juz niewiem co mam robic, na 100% wpisuje poprawny
kod z karty. moze mi ktos pomoc.
THX
jak cos to moze sie odezwac jaknajszybciej na gg 6981403


to guest pasy jeszcze dzialaja ? wydawalo mi sie ze juz nie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zakładaniu konta w WoW potrzebne jest podanie jednej z kart płatniczych a ja chce korzystac z płatności kartą pre-paid co mam zrobic??(zakładanie konta nie przechodzi dalej jesli nie wybiore jakiejs karty płatniczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest 5 krok miałem też z tym problemy ale wpisz w googlach "Darkcoding" tak znajdziesz sporo nr. kart kredytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 15:30, tony2005 napisał:

Przy zakładaniu konta w WoW potrzebne jest podanie jednej z kart płatniczych a ja chce korzystac
z płatności kartą pre-paid co mam zrobic??(zakładanie konta nie przechodzi dalej jesli nie
wybiore jakiejs karty płatniczej)



http://www.darkcoding.net/index.php/credit-card-numbers/


Tu jest wszystkjo czego potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te nr nie działają, czy mógłby mi ktos pomóc. Mam 10dniowy guest pass key i chcałbym zagrac a nie mmoge sie zalogowac. Pomózcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELP!!! :)
mam pytanko (może i głupie:P) ale jak się w WoWie odczytuje współrzędne gdzie jesteś?? bo mam problem z jednym zadankiem i ni w ząb nie wiem gdzie gdzie moge znaleść (w tym przypadku jakinie). słyszałem że jakiś mod jest ale nawet nie wiem jak się on nazywa. z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dzialaja? wybierz typ karty mastercard i jeden z tych numerow 5525134088280161
5417514621276035
5463142332506251
532669881551 9449
5327640066039502
5453844496331192
5578549934973378
5410274695510200
54 48373346725492
5433629140459449

powinno pomoc.
tez mialem takie problemy i jeszcze troche nie mialbym juz klawiatury T_T ale sie udalo :P dla chcacego nic trudnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się