Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2006 o 20:00, piccolo36 napisał:

mam pytanko (może i głupie:P) ale jak się w WoWie odczytuje współrzędne gdzie jesteś?? bo mam
problem z jednym zadankiem i ni w ząb nie wiem gdzie gdzie moge znaleść (w tym przypadku jakinie).
słyszałem że jakiś mod jest ale nawet nie wiem jak się on nazywa. z góry dzięki za pomoc


Spróbuj Titan Panel - zawiera też wiele innych funkcji, które też z czasem docenisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 22:03, Franekimono napisał:

Kod weryfikacyjny nie jest konieczny, a wspolrzedne z mapy odczytuje sie uzywajac np cosmosa.


Cosmos to nie mod, tylko zbiór addonów, do tego dosyć kapryśny i nie wygodny, zdecydowanie odradzam i polecam poszukać tylko tego czego na prawde się potrzebuje tutaj: www.ui.worldofwar.net lub http://www.curse-gaming.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w WoW tydzien i juz zaczyna mi sie nudzic.Czy potem gra jest fajna?Czy moze tez walczy sie tylko ze zwierzetami. Prosze pomocy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 11:02, kampen napisał:

Gram w WoW tydzien i juz zaczyna mi sie nudzic.Czy potem gra jest fajna?Czy moze tez walczy
sie tylko ze zwierzetami. Prosze pomocy!!!!!!!!!!!!!!



No niestety na twoja nude nic nie poradzimy, ale jak nudzi ci sie ubijanie stworkow to chodz na instanty, wsg lub rozijaj wuczone umiejetnosc, w WoW''ie zawsze jest cos do roboty :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampen, życie zaczyna się po 60 :). Wtedy dopiero człowiek odkrywa, że ma tyyyyle na głowie do aby ulepszyć swoją postać. Zaciśnij zęby, znajdź jakiś kumpli (wszak to mmorpg, w kupie siła), zacznij robić instancje, pochodź na bg...takie tam :). Albo wybierz inną klasę, to też może być powód Twojego znudzenia. Polecam druida- z nim nigdy się nie znudzisz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 11:02, kampen napisał:

Gram w WoW tydzien i juz zaczyna mi sie nudzic.Czy potem gra jest fajna?Czy moze tez walczy
sie tylko ze zwierzetami. Prosze pomocy!!!!!!!!!!!!!!


Dobra rada - znajdz sobie gildie (najlepiej polska) i rob zadania z innymi ludzmi.. jest ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie powinienen się tu ogłaszać... Ale może ktoś chciałby odkupić ode mnie Pre-Paida do WoW-a? Za 100zł...
Niestety mam ostatnio sporo problemów o których tu pisać nie będę i na granie nie mam czasu;( Pre-Paid leży w pudełku od CDP.. Nawet nie odpakowane.. Tak jak przywiózł kurier tak leży na biurku! Nie chciałbym by się zmarnował więc pomyślałem by sprzedać.. Może znajdzie się jakiś chętny kto chce za 100zł kupić nie ruszonego, w pudełku zapakowanego Pre-Paida! Jak ktoś chce to moge nawet zrobić zdjęcia i pokazać że piszę prawdę... Jeśli ktoś będzie chętny to proszę pisać na stwor@neostrada.pl

Pozdrawiam i przepraszam za to ogłoszenie... Jak tu się nikt nie zgłosi to na allegro spróbuję sprzedać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 11:02, kampen napisał:

Gram w WoW tydzien i juz zaczyna mi sie nudzic.Czy potem gra jest fajna?Czy moze tez walczy
sie tylko ze zwierzetami. Prosze pomocy!!!!!!!!!!!!!!


A na jakim serwie grasz? Lub jakich?:) Tak z ciekawości się pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Warloka? Około 2 tygodni temu usłyszałem że to najlepszy tank w grze co kilku cymbałów usilnie próbuje udowodnić :P (mam nadzieje ze nie znają polskiego :D )
Kampen przede wszystkim zastanów sie jak klasa chesz grac meele czy magiczna, a także czy chcesz mieć pomocników czy tylko swoja postać (hunter, warlock). Pierwsze powiedzmy 15 lvli rzeczywiście może troche znanudzić gdyż wiekszośc zadań należy do kategorii "przyniś podaj pozamiataj" chociaż jak sie wczytasz w opisy niektórych to jest niezły ubaw (np jeden goblin wynalazca a Ratchet który kaze przynosić rózne skladniki do swoich experymentów, któe albo mu sie nudza albo nie wychodzą).
Ale najważniejsze żebyśznalazł sobie kika osób wo wspónych wypraw, możesz szukać polaków (np na kanale polskim - komenda: /join polska ) ale równie dobrze gra sie z innymi.
Od 20 lvl bedziesz mogł chodzić na pola bitewne, od 40 bedziesz miał włąsny pojazd napędzany owsem/miesem/trawą/ropą (w zalezności od rasy) a od 60-go..... dopiero odkryjesz wowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie co do podnoszenia repa w Kartelu.
W feralas na wybrzeżu zaraz obok pomostu (od południa) z którego odpływa statek do Fathermmon Str. stoi goblin który daje 2 zadanka. Zmnijeszanie i ekzegucja olbrzymów oraz pozyskiwanie składnika z żywiołaków wody. Za każde z tych zadań dostaje sie trochę kasy oraz po 25 pkt reputacji w całym Kartelu, czyli Ratchet, Gagetzan BB i Everlok.
Przy okazji można u niego kupić też parę skłądników do inżynierii (jakiś przepis chyba też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 12:49, IneedWoW napisał:

Czemu nic nie piszecie o lagach ?? Albo ich nie ma albo wam sie juz znudziło :P


i niema i juz sie znudziło :P temat-rzeka :D
ale jak sie pojawią to anowu posypią się komentarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze jeszcze raz Poruszyc temat rejestracji 10 dniowej :| Dotyczy ona Numeru Karty Kredytowej
Prubowalem chyba wszystkie ze stronki DarkCoding i zadne nie dziłają ;( czy ktos zarejestruje mi konto na swoja karte ?? :P moge dac CD-Keya prosze o odpowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 11:02, kampen napisał:

Gram w WoW tydzien i juz zaczyna mi sie nudzic.Czy potem gra jest fajna?Czy moze tez walczy
sie tylko ze zwierzetami. Prosze pomocy!!!!!!!!!!!!!!


Y - coś mi sie zdaje, że nie do końca rozumiesz czym jest gra typu MMORPG, pierwsze questy sa jedynie rozgrzewką przed prawdziwą grą. Poza tym gra w grupie dopiero nabiera kolorów. W pojedynkę nie bedziesz w stanie wielu rzeczy zrobic/zobaczyć. Poszukaj sobie zatem jakiejś gildii albo skrzyknij sie ze znajomymi którzy grają w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 12:49, IneedWoW napisał:

Czemu nic nie piszecie o lagach ?? Albo ich nie ma albo wam sie juz znudziło :P


hehehe cały weekend byl cacy , zero laga , kolejek , disconectów...
Wykośiliśmy MC i Onyxie :P
zobaczymy co będzie dziś ... miejmy nadzieje że Blizzard pozwoli nam gram w normalnych godzinach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia <l Pospolite Ruszenie l> na serwerze EU w kategorii English Realm Vashji... Ogłacza nabór do Armii Polskiej szybo sie rozwijamy i fajnie jest co tu dużo muwić... Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się