Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dopiero zaczalem przygode z warcraftem i mam pytanko - gram paladynem czlowiekiem - czy bede musial wykonac jakis quest zeby dostac mounta czy moge sobie go kupic za 90 silver od razu na 40 lvlu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi oto ,że mnie sie cały czas ściąga to samo. W kółko coś co zajmuje 4 GB. Ja niemoge sie nawet dostać do mwenu tworzenia postaci :/. Co to vma być w ogóle? Ja niechce tamtego czegoś jak che tylko zagrać. Mam WoWa chyba nowego bo ma świetne wydanie. Nieważne co ja mam zrobić....?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:24, Bifur napisał:

Dopiero zaczalem przygode z warcraftem i mam pytanko - gram paladynem czlowiekiem - czy bede
musial wykonac jakis quest zeby dostac mounta czy moge sobie go kupic za 90 silver od razu
na 40 lvlu??


90 kosztuje samo szkolenie, mount kosztuje 10 gold. Z tego co pamiętam to paladyn ma questa na specjalnego mounta, ale chyba dopiero na 60 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:07, Shadow1994 napisał:

Mam problem - kupilem wowa z pre-paidem zarejestrowalem sie na stronie (ten account stworzyłem)
. Super tylko po wlaczeniu gry i zalogowaniu cos sie ładuje i pisze restart potem gra sie
wyłącza i ściągają się jakies dwa patche czy update''y chyba ze 3 godziny. Jak sie juz sciągnęły
to włączam znow wowa i znow to samo...Czy uda mi sie wreszcie zagrać? Prosze o dokładną pomc...


Ja musiałem ściągnąć 940 MB patchy. Dopiero za 4 uruchomieniem nie było nic do ściągnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:35, Szczur22 napisał:

> Mam problem - kupilem wowa z pre-paidem zarejestrowalem sie na stronie (ten account stworzyłem)

> . Super tylko po wlaczeniu gry i zalogowaniu cos sie ładuje i pisze restart potem gra
sie
> wyłącza i ściągają się jakies dwa patche czy update''y chyba ze 3 godziny. Jak sie juz
sciągnęły
> to włączam znow wowa i znow to samo...Czy uda mi sie wreszcie zagrać? Prosze o dokładną
pomc...

Ja musiałem ściągnąć 940 MB patchy. Dopiero za 4 uruchomieniem nie było nic do ściągnięcia
:D


Tylko ,że mi się ściąga 4GB patchy i trwa to ze 2 godziny. Potem jak juz dam ok to włączam gre i znow to samo a w dodatku ten sam patch. ten sam obrazek przy ściąganiu jakis tauren z krasnoludem pośrodku logo WoW. potem coś innego się ściąga nagórze jakaś onstrukcja jest czy coś. Ale przed włączeniem gry pojawia się jeszcze jakis kwadracik gdzie jest napisane ze do zadnych nowych serverow nie mozna sie połączyć czy cos takiego. To trzeba jakies servy jeszcze ściągać? Jeśli tak to skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:24, Bifur napisał:

Dopiero zaczalem przygode z warcraftem i mam pytanko - gram paladynem czlowiekiem - czy bede
musial wykonac jakis quest zeby dostac mounta czy moge sobie go kupic za 90 silver od razu
na 40 lvlu??


Tak, bedziesz mógł sobie kupić za 90s. Kiedyś podobno był quest, ale już nie ma.
Tak samo ma Warlock, na 40lvlu idzesz do trenera i kupujesz skilla - przywołanie Felsteeda.

Więc można przyjąć że zarówno szkolenie jak i mounta masz za darmo ;)
Potem jedynie możesz kupić kolejne mounty za 10g sztuka.

Quest na mounta na 60lvlu to zupełnie inna bajka, bo jest to długi chain quest, często trudny i też trzeba troche wybulić, ale dużo mniej niż robią to inne klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 11:42, Shadow1994 napisał:

Tylko ,że mi się ściąga 4GB patchy i trwa to ze 2 godziny. Potem jak juz dam ok to włączam
gre i znow to samo a w dodatku ten sam patch. ten sam obrazek przy ściąganiu jakis tauren z
krasnoludem pośrodku logo WoW. potem coś innego się ściąga nagórze jakaś onstrukcja jest czy
coś. Ale przed włączeniem gry pojawia się jeszcze jakis kwadracik gdzie jest napisane ze do
zadnych nowych serverow nie mozna sie połączyć czy cos takiego. To trzeba jakies servy jeszcze
ściągać? Jeśli tak to skąd?


Przed włączeniem gry pojawia się launcher, w którym są zawarte newsy.
A co do tego update. Zaraz po ściągnięciu powinien się uruchomić program, który patchuje grę. Jeżeli się nie pojawia to możesz to zrobić manualnie. W folderze z grą znajduje się plik do updateowania gry. Ale że masz tego aż 4 GB... o tym nie słyszałem. Ja zainstalowałem nową grę z płyt i miałem około 900MB. Tak samo byo gdy grę ściągałem z internetu. Najpierw downloaderem właśnie 4GB, a potem te patche jak się gra włączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaką masz wersję gry: lewy dolny róg po uruchomieniu gry na ekranie logowania.
Potem grę wyłącz i ściągnij patch od tej wersji do najnowszej. Ten Blizzard downloader to jest syf i zanim coś się nim ściągnie, to czasami potrafią minąć wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:50, lukasz11111 napisał:

Czy WoW ma singla?


World of warcraft to gra MMORPG i mozna w nia grac tylko w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cz można jakoś zapobiedz niszczeniu się uzbrojenia lub jakoś je naprawić? Chodzi mi o to - http://www.maj.com/gallery/legobionicles/WarCraft/ppp.png - przeglądąłem instrukcję, ale nic nie znalazłem. Może niezbyt dokładnie szukałem, a może tego tam nie ma. Zwracam się z tym do was, bo trochę ciężko walczy się bez broni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:15, Pete12 napisał:

Cz można jakoś zapobiedz niszczeniu się uzbrojenia lub jakoś je naprawić? Chodzi mi o to -
http://www.maj.com/gallery/legobionicles/WarCraft/ppp.png - przeglądąłem instrukcję, ale nic
nie znalazłem. Może niezbyt dokładnie szukałem, a może tego tam nie ma. Zwracam się z tym do
was, bo trochę ciężko walczy się bez broni ;).

oczywiscie ze mozna - u wiekszosci vendorow sprzedajacych uzbrojenie lub zbroje i wyposazenie do mimingu.w okienku handlu w ktorym to vendor prezentuje towary masz ikonke mlota i kowadla naciskajac ja naprawiasz ja za jakies fee cale wyposazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę taką osobę znaleść (znaczy taką która sprzedaje uzbrojenie). Gram Blood Elves'' em i nie barzo wiem gdzie szukać (na swoje usprawiedliwienie dodam żw gram dopiero od wtorku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:34, Pete12 napisał:

A gdzie mogę taką osobę znaleść (znaczy taką która sprzedaje uzbrojenie). Gram Blood Elves''
em i nie barzo wiem gdzie szukać (na swoje usprawiedliwienie dodam żw gram dopiero od wtorku).


Zapewne tam gdzie dostałeś pierwsze questy, albo w jakiejś mieścinie (ewentualnie większym skupisku NPC''ów). Prawie zawsze jest tam jakiś sprzedawca, który może naprawić twój ekwipunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:34, Pete12 napisał:

A gdzie mogę taką osobę znaleść (znaczy taką która sprzedaje uzbrojenie). Gram Blood Elves''
em i nie barzo wiem gdzie szukać (na swoje usprawiedliwienie dodam żw gram dopiero od wtorku).


Gdy na niektórych NPC najedzie się myszą, pojawi się sakiewka (gdo stoimy dalego - czarna gdy się zbliżymy - brązowa) to są sprzedawco-kupcy. Obok sakiewki pokazują się też szczegóły odnośnie tej postaci. Gdy wejdziemy w okno handlu, na dole, po lewej jest taki młoteczek, gdy na niego najedzisz pojawi się napis "repare all". I wszystko będzie jak nowe! :-)

Tych kupców szukaj w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się