Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 16:42, żyrafa napisał:

Czy ktos wie mniejwiecej jakie porty wykorzystuje wow?? [...]kazdego
serwa.I mysle ze moj net moze miec jakies porty poblokowane i dlatego mam takie problemy:/


a jakiego masz dostawcę internetu ?? bo jeśli kablówkę to możliwe że problem leży prawdopodobnie w niej. ja miałem z kablówki 1MB/s a ping wynosił od 1000 do 5000 ;p teraz mam neo 1MB/s i śmiga tzn. przyznam że przedtem grałem na piratach ale na dobrych serwach tzn. dobrych pirackich(i nie popieram piratów! kombinowałem jak zdobyć kasę na opłaty ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:31, Selv napisał:

Ale zapomniałeś, że ataki z dystansu ciągle mogą mieć miss które przy takich mastery bedą występować
z szansą ~50%.
Poza tym zapomniałeś o detalu, strzały będą trafiać za 1-5, znowu przez niskie weapon mastery
a growl peta będzie miał resist więc przy mend pet mob poleci na Ciebie ;)
Na wyższych LV wszystko się przeciąga ale na 12 nie zabijesz 20 ;)

Missy ma każdy, ale to tylko 1 negatywny wynik ataku, meelee ma jeszcze parry, dodge, block i glancing, a u casterów resisty skalują się dramatycznie po +3. Na 12 nie da się wprawdzie jeszcze kitować sensownie bez aspektu, ale jak już jest aspekt, to cały problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2007 o 23:28, Malevyn napisał:

a ty czasem nie grasz na karazhan? bo skads znam ten nick


Grasz po stronie Hordy czy Aliantów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:47, UMC.Hugo napisał:

> Czy ktos wie mniejwiecej jakie porty wykorzystuje wow?? [...]kazdego
> serwa.I mysle ze moj net moze miec jakies porty poblokowane i dlatego mam takie problemy:/


a jakiego masz dostawcę internetu ?? bo jeśli kablówkę to możliwe że problem leży prawdopodobnie
w niej. ja miałem z kablówki 1MB/s a ping wynosił od 1000 do 5000 ;p teraz mam neo 1MB/s i
śmiga tzn. przyznam że przedtem grałem na piratach ale na dobrych serwach tzn. dobrych pirackich(i
nie popieram piratów! kombinowałem jak zdobyć kasę na opłaty ;] )



nie mam w osiedlowej sieci neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:59, żyrafa napisał:

nie mam w osiedlowej sieci neta



to nie wiem. a korzystasz może z routera?

co do portów to:

"Gra World of Warcraft korzysta z protokołu TCP i portu 3724. W przypadku gdy korzystają państwo z firewalli, routerów i serwerów proxy, należy umożliwić grze korzystanie w obu kierunkach na tym porcie. Dodatkowo program Blizzard Downloader (program do pobieranie uaktualnień) korzysta z portów 8086, 8087, 9081, 9090, 9091, 9100. Proszę również odblokować te porty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:05, UMC.Hugo napisał:

> nie mam w osiedlowej sieci neta


to nie wiem. a korzystasz może z routera?

co do portów to:

"Gra World of Warcraft korzysta z protokołu TCP i portu 3724. W przypadku gdy korzystają państwo
z firewalli, routerów i serwerów proxy, należy umożliwić grze korzystanie w obu kierunkach
na tym porcie. Dodatkowo program Blizzard Downloader (program do pobieranie uaktualnień) korzysta
z portów 8086, 8087, 9081, 9090, 9091, 9100. Proszę również odblokować te porty."


nie mam routera tylko karte sieciowa:/ ale dzieki za informacje o porcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań
jestem blacksmithem krasnoludem ale nie wiem jak używać tej umiejętności czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć?

I drugie jestem paladynem i czekam az mój trener da mi questa ale cały zcas wykrzyknik nad jego głową jest srebrny ....(mam 10lvl)
pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:36, DamianPL napisał:

Mam kilka pytań
jestem blacksmithem krasnoludem ale nie wiem jak używać tej umiejętności czy ktoś mógłby mi
wytłumaczyć?


klikasz na książce w pasku na dole, klikając otworzy ci się książka ze spisem umiejętności biernych i specjalizacji czyli właśnie BS(blacksmithing) i tam na pewno będzie Blacksmithing, klikasz na obrazek i otwiera ci sie nowe okienko gdzie masz spis przedmiotów które możesz wykuć oraz spis potrzebnych surowców, zwiększając skilla BS będziesz mógł uczyć się coraz lepszych receptur, jakby co to do BS potrzebne są rudy metali w ogromnych ilościach więc będziesz musiał nauczyć się także mining

Dnia 07.05.2007 o 18:36, DamianPL napisał:

I drugie jestem paladynem i czekam az mój trener da mi questa ale cały czas wykrzyknik nad
jego głową jest srebrny ....(mam 10lvl)
pomocy!!!


to chyba quest Tome of Divinity chociaż nie jestem pewien, jeszcze nie grałem więc nie wiem jak to jest na nowych patchach, najprawdopodobniej quest będziesz mógł wykonać od 12 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie, chciał bym powrócić do WoW''a grałem w niego 6 miesięcy do patcha 1.8.0, tyle że tym razem chce zacząć na zupełnie nowym koncie więc muszę kupić grę. Ale mam pytanie czy aby założyć konto musi być karta płatnicza ? Chcę za grę płacić tylko Pre Paidami ponieważ karty kredytowej nie posiadam więc będę mógł założyć konto bez niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:52, oOreVenOo napisał:

Mam pytanie, chciał bym powrócić do [...] Chcę za grę płacić tylko Pre Paidami ponieważ
karty kredytowej nie posiadam więc będę mógł założyć konto bez niej ?


można płacić tylko kartami pre-paid. konto też można stworzyć za pomocą karty pre-paid; jest ona NIEZBĘDNA do tworzenia konta, no chyba że ktoś korzysta z karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, to powiększa znacznie koszt gry. :( Ale teraz takie pytano jeszcze ? Czy czas darmowy (1 miesiąc) co daje gry + czas 2 miesiące z pre paida sumuje się ? Jeżeli wrzucę na raz 3 pre paid zsumują się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:00, oOreVenOo napisał:

Aha rozumiem, to powiększa znacznie koszt gry. :( Ale teraz takie pytano jeszcze ? Czy czas
darmowy (1 miesiąc) co daje gry + czas 2 miesiące z pre paida sumuje się ?


raczej tak, :P przecież przy rejestracji, jeśli korzystasz z kart pre-paid, musisz podać numer karty pre-paid więc od razu na starcie dostaniesz 3 miesiące gry

Dnia 07.05.2007 o 19:00, oOreVenOo napisał:

Jeżeli wrzucę na
raz 3 pre paid zsumują się ?


tego nie jestem w 100% pewien :/ jednak na stronie CDProjektu http://www.cdprojekt.pl/wow/ pisze

"...Każda z tych kart posiada nadrukowany specjalny kod, który umożliwia przedłużenie abonamentu w grze o 2 miesiące..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:13, UMC.Hugo napisał:

"...Każda z tych kart posiada nadrukowany specjalny kod, który umożliwia przedłużenie
abonamentu w grze o 2 miesiące
..."


Ten cytat nic nie wyjaśnia więc będę musiał się dopytać, tak czy siak dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:00, oOreVenOo napisał:

Jeżeli wrzucę na raz 3 pre paid zsumują się ?


Teoretycznie tak :). Po prostu wrzucasz pierwszego - system dodaje ci go do listy subskrypcji widocznej w Account Management ("Billing Information"). Od tej pory nic mu się nie może stać tzn. nie można tego przerwać lub anulować. Dodanie kolejnego po prostu wydłuży twoją listę subskrypcji - Twój drugi pre-paid będzie czekał w kolejce na wykorzystanie przez system. Analogiczne z kolejnymi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:31, Bifur napisał:

Kto jest lepszym hunterem - elf czy krasnolud???

Elf jest z najsłabszym hunterem z ally :P Weź Dranei, ma super racial skill (+1% hit dla całego party). Krasnolud ma +5 gun skill ale hunter przeważnie z bow / x-bow chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem..zainstalowalem dodatek do wowa.. upgradowalem konto i nadal niemoge grac nowymi rasami itp... upgrade zrobilem w 100% dobze.... wie ktos co moze byc nietak??=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przepraszam, dlaczego najsłabszym?
Możesz to jakoś wyjaśnić bo Shadowmeld jest bardzo ciekawą oraz przydatną umiejętnością na pvp i baaaaaardzo często brakuje mi tego podczas grania Blood Elfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:11, kalin 123 napisał:

Mam pytanie- ile kosztuje abonament w World of Warcraft???


50 zł za miesiąc gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się