Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2007 o 19:56, krapeczek napisał:


> Według ostatnich informacji około 8 500 000 aktywnych kont

Kheh, dochód 85mln dolarow miesiecznie.... toz to fabryka pieniedzy, nawet po odliczeniu kosztow
:]

Raczej przychód, a to duża różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 22:23, Sztywny-pl napisał:

Jak się nazywa add-on z tego
http://www.youtube.com/watch?v=2Xq0WM-pFho
albo z tego ;)
http://www.youtube.com/watch?v=3lByUBXwHuc
filmiku? Mam na myśli dodatkowe paski z umiejętnościami na dole i po prawej stronie ekranu
:)
Wygląda na przydatny, chętnie bym zassał :)


To nie addon, wystarczy zajrzeć do opcji i uaktywnić dodatkowe paski akcji -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:28, DamianPL napisał:

Ściągnąłem triala The burning Crusade.. co będzie jka 10 dni się skończy?? bo aktualnie nie
moge włączyć starej wersji bez dodatku....:/


Zasada jest taka - na podstawkę WoWa możesz wejść zawsze z dowolnego klienta - w końcu może się przecież zdarzyć taka sytuacja że dwóch domowników gra w WoWa, jedna posiada konto upgradowane do dodatku a druga nie :) Klient gry jest ogólnodostępny, natomiast kwestia twoich uprawnień w grze jest weryfikowana przez serwer.
Jedyne czego nie możesz zrobić to zalogować się na upgradowane konto za pomocą podstawowego klienta, bo ten nie ma w sobie zapisanego świata znajdującego się za portalem.

Dnia 08.05.2007 o 19:28, DamianPL napisał:

i drugi co robic gdy nie moge wejść do gry i wyświetla się "autentification"


Spróbować zalogować się później :P

Ten komunikat podczas logowania pojawia się dwukrotnie. Pierwszy dotyczy logowania ogólnego, poprzez serwer logowania. Jeżeli tam gra się zatrzymuje to nie masz wyjścia - musisz czekać, anulować i próbować ponownie aż Blizzard naprawi problem na serwerze logowania. Drugi taki komunikat pojawia się już przy logowaniu na realm. Wtedy jeżeli klikniesz cancel, to gra wyświetli realm liste i będziesz mógł wybrać inny realm. Również, jeżeli chcesz koniecznie grać na swoim realmie, to musisz ponawiać próby logowania, na przykład anulując i wybierając twój serwer z listy po kilka razy. Lub też po prostu grzecznie poczekać aż Blizzard naprawi problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:02, Lisek569 napisał:

maxymalnie walcze z 33 lvl a takie niskie obrazenia mam przy walce z 30 juz :(

Spójrz w swoje statystyki, zobacz opis skilla Sunder Armor, dodaj 2 do 2 i już wiesz, że tylko w jakiś ekstremalnych przypadkach będziesz zadawał pełne obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram paladynem i zastanawia mnie to, że w ekwipunku zamiast broni Ranged mam jakieś Relic. Czy ktoś może mi wyjaśnić co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:01, Bifur napisał:

Właśnie gram paladynem i zastanawia mnie to, że w ekwipunku zamiast broni Ranged mam jakieś
Relic. Czy ktoś może mi wyjaśnić co to jest???

Paladyn nie może używać broni zasięgowych, typu: łuki, kusze, strzelby, miotane. W miejscu Relic palek ten może umieszczać Libramy, dające bonusy do heala, tymczasowe zwiększenie critical strike rating itp. Libramy są dostępne dopiero od 60 do 70 lvl.

Sth`Devilish- spokooojnie, nie każdy zaglądał w Interface, teraz nawet nie mam jak tego sprawdzić ;( W każdym razie- dzięki za wyjaśnienie :)

Obejrzałem sobie kolejny filmik i znowu napaliłem się na retribution :] Chyba sobie solo pogram ^^
http://www.youtube.com/watch?v=Lw06k0T9VdQ

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam filmiki z WoWa z udziałem magów, którzy z różnymi bossami, itp. przeciwieństwami, gdzie każda inna klasa by padła po sekundzie, robią takie rzeczy, że aż głowa mała. ;-P
To jest dopiero pokaz mocy. Choć sam gram shamanem :-), to uważam magów za najpotężniejszą klasę w tej grze (mimo, że poza bandażami i potionami nie potrafią leczyć :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bede w chacie to sprawdze te sunder armor :P

a teraz pytanie z innej beczki na temat mojego dwarfa warriora :) otoz chcem byc postacia nastawiona na PvP i nie wiem w co mam isc :( czy isc w arms czy fury czy w oba naaz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, żę nikt mojego pytania ni zauważył... Gdzie znajduje się 2 Trener Warlocków (dla Blood Elfów)? Trochę trudno gra się postacią na 17 levelu używając zaklęć z 6... Więc gdzie go szukać (najlepiej bardzo dokładny opis)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drugim mieście do którego zawitałeś podejdź do strażnika i zapytaj o class trainera a potem Warlock i podążaj za nowym punktem na mapce :D Sprubój też w stolicy tam uczą wszytkich czarów ;] Również tym samym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 12:24, Pete12 napisał:

Widzę, żę nikt mojego pytania ni zauważył... Gdzie znajduje się 2 Trener Warlocków (dla
Blood Elfów)?
Trochę trudno gra się postacią na 17 levelu używając zaklęć z 6... Więc
gdzie go szukać (najlepiej bardzo dokładny opis)...


Wejdź do Silvermoon, podejdź do najbliższego strażnika i jego się o to zapytaj. Na pewno chętnie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie w każdej stolicy są wszyscy trenerzy wszystkich klas. Więc czasami może być o nich ciężko. Wiem coś o tym, gram shamanem dreanei :-)).
Zwykle w stoilcy dla danej rasy na 100% takowy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w przypadku szamanów draenei i paladynów krwawych elfów sprawa jest jasna - oni mają mniej trenerów. Są oni odpowiednio tylko w Exodar i Stormwind, oraz w Silvermoon i Undercity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 09:01, Bifur napisał:

Właśnie gram paladynem i zastanawia mnie to, że w ekwipunku zamiast broni Ranged mam jakieś
Relic. Czy ktoś może mi wyjaśnić co to jest???


Paladyn ogólnie rzecz biorąc nie może korzystać z żadnych dystansowych bronii (co baaaardzo utrudnia pulle :)), a zamiast tego ma ten slot na Relic. Jest to item podobny do tego u shamanów (oni mają Totem w tym slocie), a jego rola ogranicza się jedynie do dodania jakichś statsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladyn może nauczyć się engineeringu, dzięki czemu ma dostęp do granatów. Wprawdzie przydaje się to głównie w PvP, ale zawsze jest to jakiś atak dystansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 15:53, Czedwik napisał:

Paladyn może nauczyć się engineeringu, dzięki czemu ma dostęp do granatów. Wprawdzie przydaje
się to głównie w PvP, ale zawsze jest to jakiś atak dystansowy.


Pomijając fakt, że paladyn w PvP jest dobry tylko w postaci healera :P Sam gram teraz palkiem (zrobiłem sobie alta, Belf pala, lvl 46 jak na razie) i nie raz musze się nieźle nawkurzać na to, że prawie każda klasa potrafi "kitować" paladyna do bólu, jak walczę z jakimś healerem to zawsze udaje mu się heala zrobić (wszak pala do przerywania zaklęć ma tylko max 2 stuny o wysokim CD + racial Belfów, też z 2 min CD, co do przerywania healów wystarczy tylko pod warunkiem, że zdążysz w tym czasie wykończyć healera...), a do tego niektóre klasy mogą zdispellować Seale :P Tylko tyle dobrego, że wytrzymały jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie tworzenia konta w wowie.
zakupilem dwupak zawierajacy wowa + tbc + 2 x trial 10 dni + 1 trial 14dni. sam wow ma w sobie 30 dni gry

i teraz moje pytanie. jak zrobic zeby jak najlepiej wykorzystac triale podane wyzej + ten co moge sciagnac z internetu do tbc

czy jest mowliwosc zebym np wpisal triala 14 dniowego, potem prepaid i potem trial tbc i imiale 54 dni ?
i czy w ogole moge podawac te kody jeden po drugim (trial 14 dni + prepaid z pudelka) i miec 44 dni ?
i czy, jest li tak, te kody sie poalcza i bede mial normalne acc czy przez 10 dni bede mial te durne ograniczenia typu max 20lvl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz najpierw stworzyć konto trialowe na 14 dni, a potem zrobić upgrade wpisując keye od podstawki, a potem dodatku. Trial do TBC raczej niewiele się przyda. Jest on dla posiadających już podstawkę WoW, dzięki czemu mogą sobie stworzyć nową postać draenei lub blood elfa, ewentualnie jeśli posiadają już postać na 60 poziomie mogą sobie pozwiedzać Outland (ale nie awansują wyżej niż na 61 poziom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki. ale to tylko w jakiej kolejnosci mam to wpisywac. najpierw instaluje wowa zwyklego i robie acc na trialu, potem wpisuje keya z instrukcji a potem instaluje tbc i wpisuje keya z tbc i mam 44 dni? sry za noobiarskie pytania ale naprawde sie pofubilem z tymi keyami =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co lepsze dla huntera? dwie bronie jednoręczne czy jedna broń dwuręczna? i czy te dwa style walki są porównywalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się