Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2007 o 17:24, cOr napisał:

aha dzieki. ale to tylko w jakiej kolejnosci mam to wpisywac. najpierw instaluje wowa zwyklego
i robie acc na trialu, potem wpisuje keya z instrukcji a potem instaluje tbc i wpisuje keya
z tbc i mam 44 dni? sry za noobiarskie pytania ale naprawde sie pofubilem z tymi keyami =D


Najpierw możesz zainstalować tylko samego triala. Upgrade konta zrobisz, jak ci się będzie kończył czas na tym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja wlasnie chce tak zrobic zeby sie wszystko polaczylo bo nie chce miec tych ograniczen z triala typu max 20 lvl ;| oczywiscie o ile taka opcja jest mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale zadalem pytanie i nie dostalem odpowiedzi :| moze je przeoczyliscie ale powtorze je

jesli chcem grac warem na PvP to mam isc w arms czy fury? czy w obydwa naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:59, Szczur22 napisał:

Kiedy zabije gracza z przeciwnej frakcji pojawia się napis HK: Private, Litenaut albo coś innego.
Co to?


Są to rangi pokonanych graczy :) Ot taki przeżytek starego WoWa, w którym PvP polegało na farmieniu honoru (jak najwięcej tygodniowo) ii zdobywaniu w ten sposób co raz wyższych rang (co odblokowywało dostęp do co raz to lepszych nagród). Same rangi zostały teraz z gry usunięte, ale osoby które brały udział w PvP przed patchem 2.0 zachowały swoje najwyższe rangi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:43, Lisek569 napisał:

przepraszam ale zadalem pytanie i nie dostalem odpowiedzi :| moze je przeoczyliscie ale powtorze
je

jesli chcem grac warem na PvP to mam isc w arms czy fury? czy w obydwa naraz?

Fury...ale jeszcze zależy jaki lvl i jakie masz weapony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rób sobie jaj z tym healem bo ktoś to weźmie serio :p
Swoją drogą, super się kituje paladyna jednoczesnie niszcząc mu mane łowcą^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:22, Selv napisał:

Czyli rangi już nie rosną i nigdy nie natłukę nawet sierżanta dla blooda ? ;|

Nie, teraz tylko zdobywasz honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, bo cały czas przy killowaniu pokazuje range.
Byłoby to chore gdybym był nonstop private ;| Myslałem, że od jakiejś ilościi honoru ranga urośnie...
Fajne Sierżant wyglądał... klimatycznie tak u 38lv undeada którego odgrzebałem dzisiaj ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:13, Nyron napisał:

> przepraszam ale zadalem pytanie i nie dostalem odpowiedzi :| moze je przeoczyliscie ale
powtorze
> je
>
> jesli chcem grac warem na PvP to mam isc w arms czy fury? czy w obydwa naraz?
Fury...ale jeszcze zależy jaki lvl i jakie masz weapony...


mam 29 lvl brakuje mi 5 k do 30 i teraz uzywam miecza Fighter Broadswoard of the Monkey 27-51 damage speed 2.80 +3 agility +2 Stamina

ale po wejsciu na 30 kupuje jakias lepsza bron :) wale na 1h bo w drugiej zawsze mam tarcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze bedzie wiedziala osoba ktora nie zaczynala gry z triala tylko kupila wowa w pudelku i wpisala triala i od razu kod z instrukcji? nik tak nie zrobil? :P

ma sie 40 dni jako normalne konto czy jak? zakladam ze wpisalem te kody naraz jeden po drugim

i drugie pytanie , czy moge grac na koncie zalozonym z triala jesli zainstalowalem tbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 18:43, Lisek569 napisał:

jesli chcem grac warem na PvP to mam isc w arms czy fury? czy w obydwa naraz?

Jak chcesz być lepszy w tankowaniu to walisz w protection, jeśli chodzi o obrażenia to są dwie drogi: arms jak preferujesz broń dwuręczną, a fury lepiej się sprawdza do dual-wield (zresztą jest tam jeden talent, który zwiększa obrażenia od offhanda). Czasem też niektórzy mieszają arms z fury (fury, głównie po to, aby uzyskać talent enrage).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:40, cOr napisał:

i drugie pytanie , czy moge grac na koncie zalozonym z triala jesli zainstalowalem tbc


Chyba tak, ale na pewno nie będziesz mieć dostępu do ras i lokacji z TBC, dopóki nie zrobisz upgrade''u konta do poziomu TBC (czyli co za tym idzie - na trialu to już nie będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:45, Czedwik napisał:

> jesli chcem grac warem na PvP to mam isc w arms czy fury? czy w obydwa naraz?
Jak chcesz być lepszy w tankowaniu to walisz w protection, jeśli chodzi o obrażenia to są dwie
drogi: arms jak preferujesz broń dwuręczną, a fury lepiej się sprawdza do dual-wield (zresztą
jest tam jeden talent, który zwiększa obrażenia od offhanda). Czasem też niektórzy mieszają
arms z fury (fury, głównie po to, aby uzyskać talent enrage).


a jesli chce isc glownie na PvP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:51, Lisek569 napisał:

a jesli chce isc glownie na PvP?

No to albo arms, albo fury. Zależnie, czego używasz, jak już napisałem. Ja np. preferowałem dual-wield, więc punkty z fury jak najbardziej pasowały (używałem dwóch mieczy jednoręcznych). Dobre do levelowania solo i w PvP, a i na tankowanie można się było dość łatwo przestawić, ponieważ miałem wysoki skill w "one-hand sword" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:58, Czedwik napisał:

> a jesli chce isc glownie na PvP?
No to albo arms, albo fury. Zależnie, czego używasz, jak już napisałem. Ja np. preferowałem
dual-wield, więc punkty z fury jak najbardziej pasowały (używałem dwóch mieczy jednoręcznych).
Dobre do levelowania solo i w PvP, a i na tankowanie można się było dość łatwo przestawić,
ponieważ miałem wysoki skill w "one-hand sword" :)


ja uzywam miecz + tarcza bo tarcza mi daje 528 aromor i mam 1864 ogolnie i jakos boje sie przejsc na dual wield jako ze spadnie mi krytycznie armor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:10, Lisek569 napisał:

ja uzywam miecz + tarcza bo tarcza mi daje 528 aromor i mam 1864 ogolnie i jakos boje sie przejsc
na dual wield jako ze spadnie mi krytycznie armor :(

Tarczę w plecaku trzymaj głównie do tankowania. Na czas walki solo wymień ją na inny miecz. Mniejszy pancerz, ale dużo większe obrażenia, co jest wtedy jak najbardziej przydatne. Inaczej zadaje się zbyt małe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz sam to wyjdzie na jedno bo im szybciej zabijasz tym mniej życia tracisz na przeciwnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde pojawil sie kolejny problem. zainstalowalem wowa i teraz od razu probuje wgrac tbc ale po pierwszej plycie jak mam wlozyc druga, wkladam i sie wszystko wiesza =( nie moge nic wcisnac i pokazuje (brak odpowiedzi) resetowalem kompa juz 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się