Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

This account is a Trial account. A retail Authentication Key will be required to continue playing after the trial time period expires. tak pisze w manage account czyli jak dobrze rozumniem :P to po 14 dniach mam wpisać authenication code z pudełka wow-a i to aktywuje mi te konto na 30 dni tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, można zrobić upgrade triala do pełnej wersji. W trialu masz zablokowaną możliwość handlu z graczami i limit max levelu do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:10, Flaku napisał:

This account is a Trial account. A retail Authentication Key will be required to continue playing
after the trial time period expires. tak pisze w manage account czyli jak dobrze rozumniem
:P to po 14 dniach mam wpisać authenication code z pudełka wow-a i to aktywuje mi te konto
na 30 dni tak ?

Możesz wpisać od razu i dodadzą się, nie ma sensu czekać i grać na ograniczeniach konta testowego - jeśli jesteś zdecydowany na gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:42, marcin1930 napisał:

Mam pytanie: Jaka to klasa tego gościa, co na końcu filmiku TBC mówi: "You are not preper"?

To jest Illidan pół nocny elf pół demon, był demon hunterem, teraz jest bossem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:28, Szczur22 napisał:

To jest Illidan pół nocny elf pół demon, był demon hunterem, teraz jest bossem :D

Boss to określenie w grze na potężną postać. Jego klasy to nadal łowca demonów i czarownik. Fizycznie jest nocnym elfem, którego ciało uległo pewnym demonicznym przemianom, ale pełnym demonem nie jest. Illidan dowodzi swoją własną frakcją (porównywalną do czterech najpotężniejszych: Przymierza, Hordy, Plagi i Płonącego Legionu), która składa się z krwawych elfów, nag, draenei, fel orków i nielicznych demonów (pozostałość po upadku Magtheridona, który jest obecnie więziony przez sługi Illidana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:29, KaPe napisał:

> This account is a Trial account. A retail Authentication Key will be required to continue
playing
> after the trial time period expires. tak pisze w manage account czyli jak dobrze rozumniem

> :P to po 14 dniach mam wpisać authenication code z pudełka wow-a i to aktywuje mi te konto

> na 30 dni tak ?
Możesz wpisać od razu i dodadzą się, nie ma sensu czekać i grać na ograniczeniach konta testowego
- jeśli jesteś zdecydowany na gre.

1. Ty też tak zrobiłeś ?
2. ale niby co to za różnica trial a full ? w końcu to 14 dni zawsze coś lvl się wbije (14[trial] + 30[World of Warcraft] + 30[Burning Crusade] = 74 dni )
3. aha i jak mam dodać authorization key pisze takie coś :
że niby do tego triala nie mogę dodać authorization key nie wiem czemu
OMG
czemu nie mogę zalogować się na officjalnej stronie w mój account ? pize że złe passy i username podałem a w grze gdy wpisuje swoje passy i username to wchodzi HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 00:05, Flaku napisał:

2. ale niby co to za różnica trial a full ? w końcu to 14 dni zawsze coś lvl się wbije (14[trial]
+ 30[World of Warcraft] + 30[Burning Crusade] = 74 dni )



A TBC dodaje 30 dni - z tego co wiem to nie dodaje - przynajmniej nie dodawało. teraz dodaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 08:20, Xard18 napisał:

A TBC dodaje 30 dni - z tego co wiem to nie dodaje - przynajmniej nie dodawało. teraz dodaje?


Nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem a więc u FLAKU mały błąd jest.

Wie ktoś jaki jest postęp z nowymi instancjami? Gdzie są w tej chwili najlepsze gildie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 23:28, Szczur22 napisał:

To jest Illidan pół nocny elf pół demon, był demon hunterem, teraz jest bossem :D


Aha ;) Bo fajnie wygląda, te sztylety i skrzydła ;P

Czy jest jakis sposób na przeniesienie pieniędzy do innej postaci (np.wysłanie jest troche złota)?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:12, marcin1930 napisał:


> To jest Illidan pół nocny elf pół demon, był demon hunterem, teraz jest bossem :D

Aha ;) Bo fajnie wygląda, te sztylety i skrzydła ;P

Czy jest jakis sposób na przeniesienie pieniędzy do innej postaci (np.wysłanie jest troche
złota)?


Pozdrawiam


Przesłać pocztą WOW''a albo spotkać się z postacią której chcemy przekazać PLNY i przez "Trade" przekazać jej!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 09:45, oOreVenOo napisał:

Z innej beczki jak jest teraz w Molten Core ? Co ile jest respawn bossow, szczególnie mnie
interesuje Ragnaros, Magmadar oraz Luciforn ?

Reste taki sam jak byl, z ta roznica, ze do MC to juz nikt nie chodzi ;)
No, na Onyxie mozna w 8 osob, to jest przynajmniej jakas zabawa (ale z tankiem ktory mial 415 FR to byl overkill ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 10:58, SzolMisz napisał:

Przesłać pocztą WOW''a albo spotkać się z postacią której chcemy przekazać PLNY i przez "Trade"
przekazać jej!

Pozdrawiam


przesłać pocztą, bo przekazać "sam sobie" jest trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy są sprzedawane epickie sety ? Np chciał bym kupić Arcanist Regalia (Mag) ile taki set może być warty, czy ktoś to w ogóle sprzedaje i jak długo się farmi pieniądze na taki set ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się