Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Heh 3 raz prosze ale jestem cierpliwy, moze mi ktos zapodac linka do addonu jakiegos dobrego do mapki? Ziola, ludzie z gildi, npc potworki, fajnie by bylo jezeli niektóre elementy mozna by bylo wylaczyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cartographer, i wszystkie dodatki do niego. Do tego Atlas, także ze wszystkimi dodatkami. Wpisz w googlach to sie samo znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 02:40, Ardaren Ziom napisał:

Heh 3 raz prosze ale jestem cierpliwy, moze mi ktos zapodac linka do addonu jakiegos dobrego
do mapki? Ziola, ludzie z gildi, npc potworki, fajnie by bylo jezeli niektóre elementy mozna
by bylo wylaczyc ;]


Natomiast do zbierania ja polecam Gatherer''a
Zaznacza na mapie te minerały/ziółka/skarby które już raz widziałeś, albo został ci przekazane od osoby z gildii/friend listy/party, ale tamta osoba również musi mieć ten mod. Mod zapisuje jaki jest średni loot z danego miejsca, kiedy byłeś tam ostatni raz i jak daleko jesteś od tego miejsca.
W opcjach można wyhaczyć dowolne zielsko/minerał/skarb, tak aby się na mapie nie pojawiało. Jest też kilka innych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kurde juz nie moge:/ 2 dni minely a jak loguje sie w wowie na moj trial to dalej wyskakuje to cos.A na stronce wowa gdy sie zaloguje pisze ze zostalo mi juz 8 dni do konca...:/

20070518141108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 14:11, żyrafa napisał:

no kurde juz nie moge:/ 2 dni minely a jak loguje sie w wowie na moj trial to dalej wyskakuje
to cos.A na stronce wowa gdy sie zaloguje pisze ze zostalo mi juz 8 dni do konca...:/

wpislalem zly logon albo haslo albo jedno i drugie zrób nowe konto trialowe i tym razem zapamietaj dokladnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 14:20, Ardaren Ziom napisał:

> no kurde juz nie moge:/ 2 dni minely a jak loguje sie w wowie na moj trial to dalej wyskakuje

> to cos.A na stronce wowa gdy sie zaloguje pisze ze zostalo mi juz 8 dni do konca...:/

wpislalem zly logon albo haslo albo jedno i drugie zrób nowe konto trialowe i tym razem zapamietaj
dokladnie ;]


niemartw sie zrobilem 4 konta:/ i napewno dobrze wpisuje ale zadne niedziala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 14:21, żyrafa napisał:

niemartw sie zrobilem 4 konta:/ i napewno dobrze wpisuje ale zadne niedziala:/


A na pewno je zrobiłeś na europejskiej stronie WoWa? :) Bo w europejskiej wersji działają tylko konta założone na http://wow-europe.com/ . Być może też wpisałeś gdzieś w loginie/haśle duże litery (co też ma znaczenie), ewentualnie sprawdź np w notatniku czy hasło, które wpisujesz w grze odpowiada temu co wciskasz na klawiaturze (mogły ci się np poprzełączać tryby klawiatury, co zdarza się ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 14:35, Sth`Devilish napisał:

> niemartw sie zrobilem 4 konta:/ i napewno dobrze wpisuje ale zadne niedziala:/

A na pewno je zrobiłeś na europejskiej stronie WoWa? :) Bo w europejskiej wersji działają tylko
konta założone na http://wow-europe.com/ . Być może też wpisałeś gdzieś w loginie/haśle duże
litery (co też ma znaczenie), ewentualnie sprawdź np w notatniku czy hasło, które wpisujesz
w grze odpowiada temu co wciskasz na klawiaturze (mogły ci się np poprzełączać tryby klawiatury,
co zdarza się ;).


lol czyli jezeli wchodzilem na www.worldofwarcraft.com i tam robilem triala to zle:D?? wiec musze go utworzyc na http://teaser.wow-europe.com/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol czyli jezeli wchodzilem na www.worldofwarcraft.com i tam robilem triala to zle:D?? wiec

Dnia 18.05.2007 o 15:20, żyrafa napisał:

musze go utworzyc na http://teaser.wow-europe.com/ ??


Eee.. tak.. to są co prawda te same wersje WoWa, ale mając np konto z US nie wejdziesz na serwery EU i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:30, Sth`Devilish napisał:

lol czyli jezeli wchodzilem na www.worldofwarcraft.com i tam robilem triala to zle:D?? wiec

> musze go utworzyc na http://teaser.wow-europe.com/ ??

Eee.. tak.. to są co prawda te same wersje WoWa, ale mając np konto z US nie wejdziesz na serwery
EU i na odwrót.


wowa mam od dawna zainstalowanego ale konto zapomnialem ze robi sie na tej stronce wiec 4 utworzylem na worldofwarcraft.com i denerwuje sie jak glupi:D kurde ale jak wchodze na http://teaser.wow-europe.com/
to gdy klikam na create account to nie wchodzi i pisze zeby sprobowac pozniej:/to tez sobie poczekam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schrzaniłeś to ponieważ stworzyłeś konto na amerykanskiej stronie a teraz sprawdzasz na europejskiej. Powinienes zalozyc nowe konto na www.wow-europe.com/en a nie www.worldofwarcraft.com ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugi post z kolei ale mam takie pytanie: Otóż nie tak dawno na curse-gaming.com znalazłem addona który automatycznie wysyłał wpisaną wiadomość do klas o levelu jaki zaznaczyliśmy. Uznałem że addon mi się nie przyda więc zignorowałem go, jednak teraz gdy często zbieram grupy taki addon naprawde by się mi przydał, czy któś może zna nazwe tego lub podobnego addona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nie skromne pytanie. ^^ Otóż za 2-3 dni dojdzie mi WoW więc będę grał, ale teraz nie chce mi się czekać 6 godzin żeby ściągnąć patcha z Blizz Downloadera, więc powiedzcie mi, którego patcha mam ściągnąć jaką wersje oraz czy można tak zrobić, czy musi być przez Blizz Downloadera ? Oczywiście patch na wersje EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :D
Dzisiaj stworzyłem konto trial w WoWie i gdy próbuje się zalogować to wyświetla mi się komunikat o tym że "The Information you have entered is not vailid" :/... Muszę poczekać aż mi dojdzie mail potwierdzający to konto ?? O co tu chodzi?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh zrobiłeś pewnie to samo co żyrafa, tzn zarejestrowałeś się na Amerykańskiej stronie WoWa a miałeś na Europejskiej bo mieszkamy w Europie ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:07, Nyron napisał:

Schrzaniłeś to ponieważ stworzyłeś konto na amerykanskiej stronie a teraz sprawdzasz na europejskiej.
Powinienes zalozyc nowe konto na www.wow-europe.com/en a nie www.worldofwarcraft.com ;/


a co to ma wspolnego ?? to przeciez teraz stworze na inny mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się