Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2006 o 22:35, WoWmen napisał:

Taa tylko że nawet w grupach sobie rady nie dają :P na wycieczcie do IF spotkałem 3x 58lvl
:P kozaki zaatakowały :P od tego czasu twierdźe że wiewiórki są potężniejsze :P Ta walka trawałą
dosłownie chwwile :] frost nova =>Crone krytyk, trinket Rammsteina i AoE i ich nie ma xD
a jeszcze zadając mi śmieszne dmg któe całę zostało zabsorbowane wyszło na to że pokonanie
ich kosztowało mnie 3k many tylko :P

I jak zwykle, przechwałka, którą możnaby zastosować w drugą stronę - weźmy jakąś postać Aliansu na 60lvl z epickimi zabawkami, ciekawe czy Horda z zielonymi da mu rade. Nawet ja, mimo, że dopiero dopiero od niedawna 60, mógłbym użyć MC czapeczke w takiej sytuacji i wygrać.
Naprawde, nudne się staje to, także na forum Blizza, jak Horda uważa się za lepszych, a Alians za dzieciaczki.
Skoro już mnożycie durne przykłady - to mój teraz. Horda na moim serwerze wygrywa(ła) większość WSG - i dopóki wygrywali, wszystko było ok. Ale starczyło, że Alians wygrał raz - i już koniec, nie pojawiali się.
I zgodnie z tą logiką, mógłbym wywnioskować, że Horda nie umie przegrywać, a na forum realma tłumaczy się tym, że zawsze przegrywają 10vs8 i mniej(oczywiście nikt słowem nie wspomni, że dopóki Alians nie osiągnął 2:0, było 10/10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Jak czytam posty graczy grajacych jako horda to sie utwierdzam w przekonaniu ze to oni sa mniej dojrzali. Wogole takie gadanie jest bez sensu. Po kazdej stronie zdarzaja sie gracze doswiadczeni i tacy ktorzy nie wiedza co do czego sluzy. U mnie na Venture Co. jest wyrownana sytuacja. Gralem tam jako hordziak i aktualnie jako przymierze. Zawsze obserwowalem patologie :D. Wiadome jest ze kazdy wychwala to co wybral. A o gustach sie nie dyskutuje bo to sie nigdy nie skonczy. Ja chcialem grac magiem a ze elfy nie moga nimi byc to wzialem czlowieka bo gnomy jakies smieszne sa :D A zawsze lubilem jazde konna ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sie siana. Wiadomo ze to kto jest lepszy zaley od wielu czynnikow a takie licytownie powoduje ze zaczyna msie tu czuć jak w piaskownicy.

Co do ras to od kiedy zobaczyłem warcrafta (czyli z 10 lat w stecz) zawsze yłem orkiem i tak mi zostało. Elfki i Humanki moze i są ładne ale kiedy masz cały sprzet na sobie to i tak tego nie widać. Z resztą żle bym sie czuł grając odmienną płcią. A znowó chód elfów można porównaćdo c...y na wybiegu i jak na to patrze mi niedobrze robi. Co by nie mówić Horda ma rasy bardziej zróżnicowane, a to kto kim gra to osobista sprawa kazdego gracza. Jeden sie podnieca cyckami swojej elfki drugi ośćmi undeda. Rzecz gustu a o gustach sie nie wyskutuje.

A co do resów to jeśli jest ograniczenie (a sadze ze nie ma) to min bedzie 225 (ale obstawiam 300 tak jak wszystkie skille) choć nie sa\dze by w ogole byla jakaś granica. Dla przykładu robiony przez kowala zestaw Plate z Dark Ironu daje 140 fire resa jeśli do tego dodamy 2 runy po 20 (hełm+nogi) i enchanta na plaszcz +15 mamy juz 195, a gdzie jeszcze bonusy z marka druida, totemu szamana oraz mixturek czy bonusy z pierscnie i amuletow (spokojnie kolejne +50 pkt).

No a teraz zamiast sie licytować ruszyć tyłki zbierać surowce na wojne bo jankesy nas wyprzedzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:32, Szyszek napisał:

Gra ktoś na serverze Khadgar? Bo trochę mało Polaków a wypadałoby mieć kogoś w gildi z kim
można byłoby się normalnie dogadać


Gra gra.
Nawet jest polska gildia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja na epixach ja mam tylko blue i dwa jedno green :P a te blue słabe :P u mnie wsg prawie nie ma :P AB i AV tylko :P u mnie się ally nauczyło przegrywać i to do perfekcji :P mają to we krwii :P Horda vs Ally to prawie jak WOW vs GW ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji mam takie pytanie: o co chodzi z tym motywem Chucka Norrisa, Vina Diesela i Sylvestra Stallone w świecie WoW ? bo grałem troche w wersje trial i bardzo często widziałem rozmowy na ten temat z których szczerze mówiąc nie wiele dało się zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 12:04, WoWmen napisał:

Tja na epixach ja mam tylko blue i dwa jedno green :P a te blue słabe :P u mnie wsg prawie
nie ma :P AB i AV tylko :P u mnie się ally nauczyło przegrywać i to do perfekcji :P mają to
we krwii :P Horda vs Ally to prawie jak WOW vs GW ;P


nie mowcie szyfrem ; / lol bo nic nie zczailem z posta :D Tylko ostatnia Linijke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 16:43, Urias napisał:

A jak mam WoW to musze placic czy moge grac na kompie za darmo??

Jeśli chcesz graćto musisz płacić. NIe ma opcji Single Player :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytaliście wiadomości na wp? piszą że gracze WoW nie znający języka angielskiego są dyskrymionwani na serwerch
dla mnie to wątpliwe bo gra jest w całości po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 16:43, Urias napisał:

A jak mam WoW to musze placic czy moge grac na kompie za darmo??


Musisz płacić bo to płatyny MMORPG.. Jak wiele innych zresztą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu zastanawiam sie czy warto teraz kupic WoWa - nie chodzi mi tu o kwestię pieniędzy ale o jakość gry na europejskich serverach (ostatnio słyszałem że były lub nadal są olbrzymie lagi uniemożliwiające gre)

czy mogłyby się wypowiedziec na ten temat osoby które grają w godz 16-22 czy nadal są te Mega Lagi ??? bo niechciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto lub grać tylko rano lub późno po nocach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 18:27, myniekka napisał:

czytaliście wiadomości na wp? piszą że gracze WoW nie znający języka angielskiego są dyskrymionwani na
serwerch dla mnie to wątpliwe bo gra jest w całości po angielsku


Dla mnie to jest jakis totalny debilizm, bo jak dajmy na to "Chińczyk" (to tylko przykład), nie zna kompletnie angielskiego i ni w ząb nie idzie się z nim dogadać, to niech się nie dziwi, że po 5 minutach zostanie wykopany z drużyny. Tak samo ma się sprawa do Polaków, Francuzów, Niemców, Chorwatów i wszystkich innych nie znających chocby podstaw angielskiego. Po kiego grzyba osoba, która nic nie kuma "in inglisz" w ogóle tę grę kupiła? Żeby psuć zabawę sobie i innym? Z dyńki w ścianę ze dwa razy i do szkoły, a nie żale, że dyskryminują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram od jakiegos czasu w gulid wars, ale zaczyna mnie nudzic ta gra(glownie dosyc ograniczone mozliwosci rozwoju postaci i niewielke roznorodnosc broni) wobec czego zastanawiam sie nad kupnem WoW, ale zanim sie ostatecznie sie zdecyduje chcialbym zapytac jak wyzej wymienione kwestie wygladaja w WoW. (jaki jest najwyzszy mozliwy poziom, jakie sa mozliwosci rozwoju postaci i czy bronie i zbroje sa generowane w podobny sposob jak w diablo2)

ps jak wyglada sposob platnosci za karty pre-paid?niezbedne jest jakies mkonto czy cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 21:32, Welin napisał:

Poleci ktoś jakiś serwer? Wszystkie z PvP (RP-PvP).


Ja grywam na Vashj i Venture Pierwszy PvP drugi RPPvP.. W obu przypadkach jest sporo polaków po stronie Hordy.. ALe po stronie Aliantów też się znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy poziom - 60 (w dodatku będzie 70)
Przedmiotów jest odcholery i jeszcze troche :P jest tak samo jak w diablo ;) Jeden przedmiot może występować w 12 postaciach prawie.(chodzi o zielone) np + stamina i inteligencja lub siła ;) Lecz nie ma tak jak w diablo jak perfect statystyki dla przedmiotu bo każdy ma takie same czyli dwa przyjmijmy niebieskie amulety będą miały identyczne właściwości.
Prepaid to jak doładowywanie konta w komórce, kupujesz karte i wprowadźasz kod. Do założenia konta potrzebna jest karta ale da sięto obejść.

Jeszcze jakieś pytanka? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się