Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 20:37, Sth`Devilish napisał:

> Patch 2.0.12 -> 2.1.0 (w wersji europejskiej oczywiście) do ściągnięcia na:
> http://wowpatches.de/wowpatches

Przecież 2.1.0 jeszcze nie wyszedł... nadal jest testowany i zmieniany na PTRach.

Ale już w sobotę sam Blizzard udośtępnił plik tego patcha do ściągnięcia, teraz trzeba czekać na samą możliwość instalacji i pewnie coś jeszcze do patcha dołorzą bo jednak jakieś problemy wynikły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna mozna ściągnąć patcha poprzez bckground downloader :P żadna nowość :P jest nadal aktualizowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:47, PharauhnMizzrym napisał:

Ale już w sobotę sam Blizzard udośtępnił plik tego patcha do ściągnięcia, teraz trzeba czekać
na samą możliwość instalacji i


To niczego nie dowodzi... Blizz zawsze udostępnia te pliki, i to notabene nie jest pełny patch, tylko pliki, które w tym patchu na pewno będą się znajdować.

Dnia 18.05.2007 o 20:47, PharauhnMizzrym napisał:

pewnie coś jeszcze do patcha dołorzą bo jednak jakieś problemy wynikły


No i nikt przecież nie obiecywał, że patch będzie w tym tygodniu :) Testowanie i poprawianie tak dużego patcha zawsze trwa 4-6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:07, Sth`Devilish napisał:

> Ale już w sobotę sam Blizzard udośtępnił plik tego patcha do ściągnięcia, teraz trzeba
czekać
> na samą możliwość instalacji i

To niczego nie dowodzi... Blizz zawsze udostępnia te pliki, i to notabene nie jest pełny patch,
tylko pliki, które w tym patchu na pewno będą się znajdować.

Dlatego piszę, że jeszcze coś pewnie dołorzą ale już ten plik zajmuje 360 mega więc myśle, że nie przytyje już znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 20:37, Sth`Devilish napisał:

Przecież 2.1.0 jeszcze nie wyszedł... nadal jest testowany i zmieniany na PTRach.


Co oznacza tyle, że nie warto się śpieszyć ;).

Oficjalna wersja pewnie będzie dostępna na dzień/dwa przed premierą na FilePlanet lub GameSpot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:24, MiPek napisał:

Oficjalna wersja pewnie będzie dostępna na dzień/dwa przed premierą na FilePlanet lub GameSpot.


A to są jakieś nieoficjalne? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest patch, ale opcja instalacji będzie dopiero w środę, podczas premiery. Dali to wcześniej żeby wszyscy zdążlyli zassać, i od razu w środę, po instalacji grać, a nie zasysać żeby uruchomić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że my posiadamy europejską wersję gry to mam ściągać patcha oznaczonego UK czy US, no bo US to Ameryka w końcu. Prosił bym o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:26, oOreVenOo napisał:

Jako że my posiadamy europejską wersję gry to mam ściągać patcha oznaczonego UK czy US, no
bo US to Ameryka w końcu. Prosił bym o szybką odpowiedź.


jako ze masz wersje europejska to UK US jest nie kompatybilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie jedno pytanie jak np Update''uje grę do wersji 2.0.3 a serwery są na wersji 2.0.12 czy jakoś tak to Blizz Downloader pobierze mi potrzebne patche, czy będzie chciał pobierać wszystkie potrzebne sam, od nowa ? No i czy samemu updeatowac grę czy zostawić to Blizz Downloaderowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:25, Szczur22 napisał:

To jest patch, ale opcja instalacji będzie dopiero w środę, podczas premiery. Dali to wcześniej
żeby wszyscy zdążlyli zassać, i od razu w środę, po instalacji grać, a nie zasysać żeby uruchomić


Przecież jeszcze przed pójściem realmów offline można ściągnąć patche z wymienionych wcześniej stron, a potem już w trakcie maintenance go zainstalować :) Nawet jak nie, to przeważnie zaraz po pójściu realmów offline można już ściągać Blizzard Downloaderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:41, Sth`Devilish napisał:

> To jest patch, ale opcja instalacji będzie dopiero w środę, podczas premiery. Dali to
wcześniej
> żeby wszyscy zdążlyli zassać, i od razu w środę, po instalacji grać, a nie zasysać żeby
uruchomić

Przecież jeszcze przed pójściem realmów offline można ściągnąć patche z wymienionych wcześniej
stron, a potem już w trakcie maintenance go zainstalować :) Nawet jak nie, to przeważnie zaraz
po pójściu realmów offline można już ściągać Blizzard Downloaderem.


No a o czym ja napisałem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:05, WoWmen napisał:

Już od dawna mozna ściągnąć patcha poprzez bckground downloader :P żadna nowość :P jest nadal
aktualizowany :P

Dlatego warto sobie to ściągnąć. Pewnie i tak to nie jest jeszcze wszystko, co będzie. Zazwyczaj udostępniana jest wcześniej tylko część patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć dla swojej ochrony konta w jaki sposób hakerzy mogą mnie shakować to pytanie stawiam do zaawansowanych graczy NIE MAM TRILA KUPIŁEM FULLA muszę znać ich sposoby żeby mnie nie shakowali proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:34, Czedwik napisał:

> Już od dawna można ściągnąć patcha poprzez background downloader :P żadna nowość :P jest
nadal
> aktualizowany :P
>
Dlatego warto sobie to ściągnąć. Pewnie i tak to nie jest jeszcze wszystko, co będzie. Zazwyczaj
udostępniana jest wcześniej tylko część patcha.

o''rly? nie jest udostępniana tylko cześć patcha tylko wszystkie obecnie poprawnie działające części. W patch day będzie pewnie potrzeba dociągnąć około 3-4mb i to wszystko.

@Flaku
Najważniejsza rzecz, Nigdy, przenigdy nie odwiedzaj stron gdzie sprzedają złoto, lvlują postacie
reszta to po prostu bieżąco aktualizowany antywirus i nawet prosty firewall z windowa (sp2) :P
Uruchamiaj WoW używając Luncher.exe nie WoW.exe, luncher sprawdza czy nie działąją jakieś szkodliwe programy typu trojan. Znikoma skuteczność lecz zawsze jakaś pomoc. Przy logowaniu na forum lub konto na www.wow-europe.com nie używaj Internet Explorer tylko np. Firefoxa.
To chyba wszystko, jeszcze jedna rzecz. Pisze to dość często na loading screen, ja to napiszę po polsku.
"Pracownicy Blizzarda NIGDY(zapamiętaj to) nie zapytają Cię o żadne szczegóły związane z Twoim kontem"
dotyczy się to :
- maili np z domeną xx@blizzard itp.
- w grze nawet jeśli zobaczysz że ktoś z <GM>(game master) sie pyta to nadal jest oszustwo.
Blizzard nie potrzebuje żadnych Twoich danych, sam może je zdobyć w oka mgnieniu więc jeśli ktokolwiek w grze się o to zapyta odpowiedź mu miło "Fu** You" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 02:13, WoWmen napisał:

"Pracownicy Blizzarda NIGDY(zapamiętaj to) nie zapytają Cię o żadne szczegóły związane
z Twoim kontem"
- w grze nawet jeśli zobaczysz że ktoś z <GM>(game master) sie pyta to nadal jest oszustwo.
Blizzard nie potrzebuje żadnych Twoich danych, sam może je zdobyć w oka mgnieniu więc jeśli
ktokolwiek w grze się o to zapyta odpowiedź mu miło "Fu** You" :)


Bzdura, nie wiem skąd ty to wytrzasnąłeś :) Jedyna rzecz o co którą Blizzard nigdy nie zapyta to hasło, pracownicy Blizzarda nadal potrzebują całej reszty innych danych konta, w przeciwnym wypadku gdyby ktoś komuś ukradło konto to by mógł sobie pozmieniać absolutnie wszystkie dane konta, bez potwierdzania tożsamości...

PS. WoWmen, jakie masz hasło? ;> Chyba nie użyjesz w stosunku do mnie takiego samego brzydkiego sformułowania, jakim uczysz kolegę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się