Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>Nic mu niezrobilem potem zawolal kumpli z gildi Gnomish Assasin

Dnia 20.05.2007 o 23:48, Ardaren Ziom napisał:

Guild i 7 gnomów mnie zarypalo :| Cala prawda o ally :|


Haha, to jest właśnie piękno WoWa w PvP :D Gildie działające niczym gangi/mafia :D W końcu nie ma nic gorszego w WoWie niż zostać wyd... przez 7 gnomów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 23:48, Ardaren Ziom napisał:

Właczym pvp to mnie bic zaczol, chyba mial rzeczy ze sklepu bo mój pet go zabil ale niechacy
nie chcialem bic noobka :| Nic mu niezrobilem potem zawolal kumpli z gildi Gnomish Assasin
Guild (...)


xD
Jak wspomniał Sth`Devilish, to właśnie jedne z fajniejszych momentów w tej grze. W takiej sytuacji powinieneś zawołać swoich kolegów i po chwili mamy jatkę, o której głośno we wszystkich stolicach :P.

Dnia 20.05.2007 o 23:48, Ardaren Ziom napisał:

(...) i 7 gnomów mnie zarypalo :| Cala prawda o ally :|


Raczej bym się nie przyznawał do tego, że "zaciukała" mnie grupka gnomów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 22:45, oOreVenOo napisał:

> Płatnicza też wystarczy! Posiada swój kod CV więc nie ma problemu!

Nie siej bzdur z łaski swojej bo widać że za bardzo pojęcia to Ty nie masz, jak nie masz nic
do powiedzenia mądrego oraz wnoszącego do dyskusji to po prostu nie zabieraj głosu bo nie widzę
sensu w Twoich wypowiedziach a tylko możesz kogoś w błąd wprowadzić.


I tu akurat ty pokazałeś brak znajomości tematu. Można płacić karta płatniczą też. Ja tak robie cały czas. Wpierw była to Visa Classic z WBK, teraz Visa Electron z Barclays. A kredytowe są po prostu bardziej pożądane przez instytucje, bo czy kasę masz na koncie czy nie oni swoją płatność otrzymują. Na samej stronie Blizza jest kilka kart do wyboru m.in Switch, który nigdy nie był i nie będzie kartą kredytową. Same karty płatnicze też dzielą się na kilka kategorii- ale o tym proponuje poczytać sobie na jakieś stronie bankowej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alladar akurat offline [najlepszy rogue na serverze :D ]
Ale jak mnie zjechali tymi swoimi wykałaczkami to mi sie po noacach sni :D
Z mojej gildi nikt nie dałby im rady :| Hehe 7 krasnoludków ^^
PS: Dalej nikt nie odpowiedzial na mojego grugiego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został poruszony temat o tym że Allianci to dzieci. Wypowiem się o co ja o tym sądze (Jako koleś z 3 charrami na 7 Ally). Żeczywiście, większość allianców to najzwyczajniej na świecie dzieci. Wystarczy pomyśleć umysłem 10 latka: Szpetny Undead albo Ork czy przesłodzony Gnom? :>. Alliance nie umią (o ile nie jest to premade) dobrze się zorganizować na BattleGroundach. Jednak wielu jest ludzi którzy zwyczajnie woleli grać Alliancami (Lore of Warcraft), najlepszym tego przykładem może być gilidia "Forte" (najlepsza EU gilidia Alliance, niedawno zabili Mother Sharrinaz na PTR [chyba 1st world kill]). Wiele innych serverów na pewno również ma swoje najlepsze gilidie które również są całkiem niezłe - na przykład na moim servie jest to Verve (dopiero zaczynają SSC). No, troche się rozpisałem ale cóz :]
P.S. A powiedzcie mi, gdyby ktoś was gankował to nie zwołalibyście kumpli żeby wam pomógł? Bo te posty "Gankowałem i oni mnie potem za*ebali" są bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważcie że sporo ludzie nie ma karty płatniczej VISA, ani Mastercard, bo chyba tylko te są akceptowane. SPróbuj zapłacić taką zwykłą z PKO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 22:45, oOreVenOo napisał:

Jeszcze raz ponawiam moje pytanie. Czy ma ktoś linki do build''ow dla maga ale na 60 lvl ?
Build na PvE najlepiej do grindingu lvlu na Fire.


http://www.wowhead.com/?talent=kZEgGzb0coeRz - levelowanie z Fire do 50 lvlu i Dragon''s Breath, potem rozgałęź talenty na Arcane, ew. idź deep fire albo pobaw się z elemental build (ie. Fire / Frost)

Empowered Fireball nie bierzemy, nie opłaca się bo na niskim poziomie i tak nie będziesz miał wystarczająco +dmg, żeby to się liczyło. Jeśli chodzi o kolejność wykupywania talentów, bierz najpierw wyższe dostępne po czym dokupuj niższe (np. 2 punkty w Ignite, odblokuje się Pyroblast, kup Pyroblast, dokończ dokładanie punktów w Ignite).
Zaletami są bardzo duży burst, szybkie zabijanie mobów. Przypłacasz to jednak bardzo małą elastycznością jeśli chodzi o Crowd Control oraz masz do dyspozycji znacznie (praktycznie żadnych) narzędzi ułatwiających przetrwanie.

Na 70 i tak będziesz musiał zmienić talenty, chyba, że masz zamiar nadal grindować solo. Porządne raidowanie i najlepszy damage zapewnia odpowiedni build na Fire - zaznaczam, że odmienny od tego grindowego oraz wymagający innej rotacji czarów. Ale o tym innym razem. : )

.Xs

P.S.: Jeśli będziesz chciał poważnie myśleć o zmaganiach w Arenie obawiam się, że Frost/Arc to nadal najlepszy wybór, o ile chcesz podczas walki zrobić więcej niż puścić dwa czary. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 23:45, Ardaren Ziom napisał:

Witam!
Mogę prosic o dobry build dla orka warlocka? Mam 35 lvl chodzi mi o szybie expienie ;]
I o jakis dobry addon do mapki ;] Ziola i inni ludzie z gildi gdzie sie znajduja ;] Jakies
dodatki , npc i potworki tez moga byc ;]


Zdecydowanie najszybciej Warlock leveluje specując się w Affliction. Na 35 lvlu Twój build powinien mieć mniej więcej takie rozłożenie talentów: http://www.wowhead.com/?talent=IAMrVR0kk

Po czym należy konsekwentnie podążać w stronę Dark Pact na 40 lvlu (który baaardzo przyspiesza grindowanie) i wreszcie Unstable Affliction na 70. (tak jak tu: http://www.wowhead.com/?talent=IAMriR0kqtbo)

Odpowiedź na Twoje drugie pytanie brzmi: Gatherer
http://wow-en.curse-gaming.com/downloads/addons/map/gatherer/ - do ściągnięcia tu

Zważ tylko, że on jedynie zapisuje spawny surowców, które już znalazłeś, nie dostajesz gotowych informacji od razu po zainstalowaniu dodatku.

.Xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie sam mógł fajny build ułożyc ale wogóle niewiem co znaczą te talenty, jest to gdzie po polsku przetlumaczone? Niektóre łatwo zrozumiec,ale co robi na przyklad Destructive Reachz Destruction i iten Dark Pact albo chcoażby co to jest ten cały Threat :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za build dzieki sprubóje z takim ;]

PS: Mam Niedaleko do 40 lvl, warto pojechac w Demonology do Felguarda :| ? Jesli tak to jaka droga najlepiej tak do expienia :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Allianckich dzieci to się zgodzę wielu jest takich ale są też i dorośli (ave moja gildia składająca się z takowych w 90%) i z takimi ludźmi gra się naprawde przyjemnie. Co do talentów to faktycznie trzeba znać angielski bez tego będziesz miał z nimi duże problemy. No ale metodą prób i błędów (bardzo kosztownych błędów) jakiś build sobie ułorzysz bo talenty można resetować... za skandaliczne pieniądze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 10:58, Ardaren Ziom napisał:

Ale za build dzieki sprubóje z takim ;]

PS: Mam Niedaleko do 40 lvl, warto pojechac w Demonology do Felguarda :| ? Jesli tak to jaka
droga najlepiej tak do expienia :P ?


Threat to, najprościej ujmując, jak bardzo agresywny wobec Twojej postaci jest dany mob. W rozgrywce solo nie ma to właściwie znaczenia, ale kiedy w instancji 5-osobowej lub co gorsza w raidzie odciągniesz mob od Tanka (czyli gracza, który ma skupiać na sobie jego uwagę i pozwalać Ci bezpiecznie rzucać czary) robi się już niebezpiecznie.
To tak w bardzo dużym skrócie, ale polecam zagłębić się w temat z racji tego, że przyda się to w dalszej rozgrywce.

Odnośnie inwestowania w Demonology: Warlock ma tę zaletę, że właściwie każdym buildem da się levelować w miarę wygodnie, po prostu każdy znacznie różni się stylem gry, którego wymaga dana specjalizacja. Więc jeśli chcesz speccuj się w demo jeśli Ci to odpowiada. Różnice są mniej więcej takie:

Affliction: DoTujesz moba i uciekasz albo go fearujesz, aż do skutku, powtarzaj aż do lvlu 70. Bezpieczny, moby można zabijać praktycznie jeden po drugim z racji Dark Pact. I najważniejsze - taki warlock może bardzo łatwo solować wiele elitarnych questów.
Warianty buildów na Affliction są według wielu graczy również najskuteczniejsze w raidowaniu w end-game.

Demonology: Znaczny nacisk kładziesz na swojego Peta - Voidwalkera lub Felguarda, gdy już go otrzymasz. Pet trzyma aggro i zbiera baty zamiast Ciebie. Ty sobie stoisz gdzieś w tle i bezpiecznie ładujesz shadowbolty, jednocześnie pamiętając, żeby od czasu do czasu podreperować health Twojego Peta jakimś czarem pomocnicznym. Troszkę mniej skuteczny build jeśli chodzi o solowanie elitarnych questów, pet może szybko zejść pod ciosami wrogami a wtedy jesteś w ciężkiej sytuacji.
Build solidny również w end-game''owym grindowaniu oraz w Arenie (dzięki Soul Link).

Destruction: Śmierć, pożoga, krew, ból i zniszczenie. To tak w skrócie. ; ) Wyciskasz niesamowity damage, ale opłacasz to bardzo ograniczoną obronnością oraz fatalną efektywnością w korzystaniu ze swojego zapasu many. Przypomina to trochę granie magiem, tudzież bycie Irlandczykiem - fight, drink, fight, drink, fight... ; )
Duże liczbyi w damage''u są niewątpliwie satysfakcjonujące, jednak ciągłe przerwy na regenerowanie many mogą być frustrujące podczas levelowania.
Build bardzo przyjemny w end game - w raidach należy jednak kontrolować swój Threat. W Arenie trudniej przeżyć takiemu Warlockowi niż wyspecowanemu na demo, ale np. wykupując talent Nether Protection będziesz miażdżył innych Warlocków, Fire Mage''ów i Shadow Priestów. ; )

.Xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2007 o 12:06, .Xaos napisał:

Affliction: DoTujesz moba i uciekasz albo go fearujesz, aż do skutku, powtarzaj aż do lvlu
70. Bezpieczny, moby można zabijać praktycznie jeden po drugim z racji Dark Pact. I najważniejsze
- taki warlock może bardzo łatwo solować wiele elitarnych questów.
Warianty buildów na Affliction są według wielu graczy również najskuteczniejsze w raidowaniu
w end-game.


Zabijanie mobów można znacznie przyspieszyć poprzez użycie Life drain, nie dosć że się całkiem nieżle leczysz (mam na 58 poziomie ticki za 120hp co 2 sekundy, i od soul siphion 60hp co 5) Czyli dajesz life tap, life tap i dainujesz, na koniec drain soul (jak masz odp talent) i jak mob zginie od twojego blow''a podczas trwania drain soul to dostajesz sharda i 15% twojej maksymalnej many. Można skończyć walke z full hp i maną ;p

Niestety life drain wiąże się z prawie natychmiastowym zagrowaniem moba (duży threat), co oczywiście nie jest problemem gdy mob jest zfearowany, ale z fearem też trzeba uważać, bo może narobić więcej szkód niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde doladowalem se pre paida po raz pierwszy i gram co 2 dzien.. troche mi szkoda tych dni ale co zrobic jak piekna pogoda za oknem:( musze sei cos wziasc bardziej za gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 13:52, gVrV napisał:

kurde doladowalem se pre paida po raz pierwszy i gram co 2 dzien.. troche mi szkoda tych dni
ale co zrobic jak piekna pogoda za oknem:( musze sei cos wziasc bardziej za gre


czy to zle grac co 2 dzien?? tez sobie pograsz..


kurde ile oni moga robic cos na tej stronie :/ wchodze juz od 5 dni zeby zrobic triala i caly czas niemozna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam pytanie odnośnie questa.Przeczytałem na pewnej stronce o quescie bride of the embalmer w duskwood.NApisano tam że aby zacząć tego questa należy pogadać z mayor of the darkshire...ale on nic nie gada(miał chyba jednego questa ale już go zrobiłem).Czy ktoś wie jak zacząć ten quest,a jeśli to od niego się dostaje to czemu nie moge go wziąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem sobie wczoraj WoW''a Trial Edition. Kiedy już zainstalowałem założyłem konto podczas logowania pobierało mi aktualizacje, było tak dwa razy. Kiedy się wszystko zrobiło wyłączyłem wczoraj kompa, bo było już późno i nie miałem sił więcej siedzieć. Dzisiaj przychodzę i chcem włączyć grę i zowu pojawaia mi się okienko takie, jak wczoraj, tylko że nic się nie ściąga i ciągle jest 0% I wchodze na swoje konto, ale nawet jak wpisuje byle co w pasku login i hasło pojawia mi się to samo ... :/ Dodaje screena.

20070521151711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego co wpiszesz w pole logowania, gra zawsze najpierw sprawdza wersję, przed jej uruchomieniem.

Co do patchy, powiedz - jaką masz wersję gry? Aktualna to 2.0.12, więc jeśli jeszcze ten patch się u Ciebie nie zainstalował, będziesz ściągał kolejna.

Dodam że istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tą środę pojawi się kolejny patch, oznaczony numerkiem 2.1.0. Waży on 400 MB więc może Cię czekać kolejne ściąganie (chyba że zostawisz background downloadera na noc w najbliższe dni, to będzie mniej downloadu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 10:31, .Xaos napisał:

Zdecydowanie najszybciej Warlock leveluje specując się w Affliction. Na 35 lvlu Twój build
powinien mieć mniej więcej takie rozłożenie talentów: http://www.wowhead.com/?talent=IAMrVR0kk


Build z Affliction bez Nightfall 2/2? o.O Grasz warlockiem od wczoraj czy w ogóle nim nie grałes? ;) Nightfall to podstawa w Affliction!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się