Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 17:40, oOreVenOo napisał:

Właśnie ja mam takie pytanie jak się zdobywa te medale na BG ? Mam 21 lvl prawie i widzę że
mogę iść już na Warsong Gultch ale pytanie jak zdobywać takie medale no i jak długo się je
zdobywa ?

To co mówił Mirajka, ale nieradze ci iść na BG na 21 lvl, drużyna będzie mogła na ciebie narzekać, najlepiej 29 lvl, albo 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 14:56, Adas69 napisał:

To co mówił Mirajka, ale nieradze ci iść na BG na 21 lvl, drużyna będzie mogła na ciebie narzekać,
najlepiej 29 lvl, albo 29


Tak wiem dlatego idę na 27 minimum, ale jednak poczekam na 29 żeby nie psuć innym zabawy. W każdym bądź razie lvl strasznie wolno lecą ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:11, LoVi napisał:

Macie jakąś fajną rozpiskę talentów dla prista ???

A co potrzebujesz? Jeśli chcesz szybko lvlować wybierz drzewko Shadow, niestety wtedy na wyższych lvlach możesz, mieć problem z leczeniem i odpada rola healera w party. Shadow jest też najlepsze do PvP (zwłaszcza gdy masz 70lvl). Holy to drzewko do leczenia, i z takim najchętniej będziesz widziany w grupie, ale nie polvlujesz zbyt szybko. Discipline to takie pośrednie drzewko-ułatwia heal i dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ustawia (tak przynajmniej widywałem na filmikach) 2 (lub 3) paski zdolności jednoczesnie na ekranie(zwykle trzeba przewijać suwakami 1-6).
Czy Mage pokona w pezpośrednim starciu Warka (tak przeciętnie, nie chodzi mi o jakiś "pro" graczy)?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do BG-najlepiej iśc w okolicach x8-x9lvl (gdzie x tam od 1-6), bo wtedy nie spotkasz wyższych od Siebie lvl i będziesz miałwyrównane szanse, a nie co drugi spell resist... lub atak miss/parry/dodge.

Co do mounta za pvp - kosztuje on 30x mark AB, WSG i AV (aby zdobyć marki AV potrzebny jest 51lvl). Pierwszy mount na 55lvlu wymaga skilla 75 (80g), a ten na 60 wymaga 150 riding skill (480g). Prędkość ta sama. Marki wcale nie nabija się tak szybko-wygrany bg=3 marki, przegrany = 1 mark...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w wygaslym koncie trialowym niemoge wejsc na podany numer karty kredytowej i na metoda platnosci??bo w menu mam tylko Account Summary, Change Password, Change Contact Info a np Change payment meth. juz nie mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ESC-Interface (options), tam u góry zakładka Advanced i masz tabelke u góry Action Bars, wybierz Show Bottom Left Action Bar (nad Action barem), Show Bottom Right Action Bar (nad menu i bag bar), Show Right Action Bar (2) to jest pasek (lub dwa) po prawej stronie ekranu (pomiędzy mapą, a bag bar).

Zależy od skilla, i lvlu. Na niskim lvlu mag ma za mało umięjetności by wygrać z warrkiem, ale na wyższych szanse są wyrównane. Zależy też od gearu, jako, że warriorzy są mocno zależni od niego. Dobry mag używając Frostbolt, Frost Nova, Sheep, Blink potrafi załatwić warriora zanim ten go dotknie. Natomiast sam warrior może załatwić maga dwoma ciosami ;P (mocne crity).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncie trialowym nie można, bo i nie ma takiej potrzeby... Po co chcesz coś zmienić? By grać i tak musisz kupić oryginała, a przecież nie będą pobierać abonamentu z triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:41, CH1CKEN napisał:

ESC-Interface (options), tam u góry zakładka Advanced i masz tabelke u góry Action Bars, wybierz
Show Bottom Left Action Bar (nad Action barem), Show Bottom Right Action Bar (nad menu i bag
bar), Show Right Action Bar (2) to jest pasek (lub dwa) po prawej stronie ekranu (pomiędzy
mapą, a bag bar).

Dzięki o to mi chodziło ;)

Dnia 28.05.2007 o 16:41, CH1CKEN napisał:

Zależy od skilla, i lvlu. Na niskim lvlu mag ma za mało umięjetności by wygrać z warrkiem,
ale na wyższych szanse są wyrównane. Zależy też od gearu, jako, że warriorzy są mocno zależni
od niego. Dobry mag używając Frostbolt, Frost Nova, Sheep, Blink potrafi załatwić warriora
zanim ten go dotknie. Natomiast sam warrior może załatwić maga dwoma ciosami ;P (mocne crity).

Aha, czyli kolejny przykład tego że w WoW''ie wszystkie klasy są mniej/więcej takie same :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:43, CH1CKEN napisał:

W koncie trialowym nie można, bo i nie ma takiej potrzeby... Po co chcesz coś zmienić? By grać
i tak musisz kupić oryginała, a przecież nie będą pobierać abonamentu z triala.


no ale jak rok temu robilem triala to wiem ze musialem dac numer karty kredytowej i dalem byle jaki( taka jak zreszta kazdy kto robil wtedy triala) i rowniez tam musialem zaznaczyc jaka metoda przedluze triala wiec dalem byle jaka(wtedy myslalem ze nie kupie wowa). I teraz zastanawiam sie czy jak kupie w piatek wowa to nie bedzie zadnego problemu gdy przedluze tego triala co gralem rok temu:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie już pisali przez conajmniej 10 ostatnich stron, że NIE BĘDZIE ŻADNEGO PROBLEMU. Wybacz, ale ostro mnie już irytują te powtarzające się non stop pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem (jeśli nie to poprawcie biednego n00ba :) ), ale żeby zacząć grać w WoW muszę:
1. Kupić grę ;P
2. Zainstalować ją :]
3. Założyć konto na battle.net (muszę wtedy podać CD-key gry oraz kod z karty kredytowej bądź numer karty pre-paid)
4. Uruchomić grę i zalogować się do sieci używając loginu i hasła z battle.net

Chyba nic nie pomyliłem :)

A mam jeszczę pare pytań ;)
1. Jeśli podczas rejestracji podam numer karty pre-paid to będzie znaczyło, że będę miał zapewnione 90 dni grania (30 dni za kupno gry + 60 dni za pre-paid), czy też może karta przepednie (aktywuje konto ale będę miał tylko 30 dni grania za kupno gry :( ) ???
2. Czy trzeba czekać aż nasze konto "zamarznie" aby doładować konto pre-paidem? (i dopiero wtedy wejść na swoje konto na battle.net i zaznaczyć opcję "add card" i wpisać kod? ) Czy po tym zabiegu mogę od razu uruchomić grę i bawić się 8 mln innych graczy ;) ???
3. Czy aby móc dołączyć do grona graczy muszę mieć zakupiony dodatek TBC, czy też mogę się bez niego obejść i grać używając tylko podstawoej wersji gry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:28, Nivellen89 napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem (jeśli nie to poprawcie biednego n00ba :) ), ale żeby zacząć
grać w WoW muszę:
1. Kupić grę ;P
2. Zainstalować ją :]
3. Założyć konto na battle.net (muszę wtedy podać CD-key gry oraz kod z karty kredytowej bądź
numer karty pre-paid)
4. Uruchomić grę i zalogować się do sieci używając loginu i hasła z battle.net


Wszystko łądnie i zgrabnie, tylko tu nei ma żadnego battle.net''a Battle.net to był do diablo i Wara 3. Tutaj rejestujesz się na wow-europe.com

Dnia 28.05.2007 o 19:28, Nivellen89 napisał:

A mam jeszczę pare pytań ;)
1. Jeśli podczas rejestracji podam numer karty pre-paid to będzie znaczyło, że będę miał zapewnione
90 dni grania (30 dni za kupno gry + 60 dni za pre-paid), czy też może karta przepednie (aktywuje
konto ale będę miał tylko 30 dni grania za kupno gry :( ) ???


Jeśli dodasz pre-paid do konta, to te 60 dni zostaną dodane jako "pending" a te 30 dni które grasz jako "active". Jak skończy się te 30 dni, to te 60 zostanie ustawione na active.

Dnia 28.05.2007 o 19:28, Nivellen89 napisał:

2. Czy trzeba czekać aż nasze konto "zamarznie" aby doładować konto pre-paidem? (i dopiero
wtedy wejść na swoje konto na battle.net i zaznaczyć opcję "add card" i wpisać kod? ) Czy po
tym zabiegu mogę od razu uruchomić grę i bawić się 8 mln innych graczy ;) ???


j/w

Dnia 28.05.2007 o 19:28, Nivellen89 napisał:

3. Czy aby móc dołączyć do grona graczy muszę mieć zakupiony dodatek TBC, czy też mogę
się bez niego obejść i grać używając tylko podstawoej wersji gry???


Dodatek nie jest obowiązkowy, chociaż Blizz tak zrobił, że granie bez niego powoli zatraca sens.
Bez dodatku masz dostęp do większej części gry, ale nie masz dostępu do miejsca gdzie przebywają prawie wszyscy gracze na 60+ lvlu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdobyłem swoją pierwszą "kosteczkę" za Warsong Gulch, jedyne co mogę powiedzieć to, to że bitw są fajne a 30 kosteczek może uzbierać każdy w 2-3 godziny góra więc żadna filozofia. Za co zdobywa się honor w końcu ? Piszę mi że Lifetime mam 2, Kills 2 ale Honor dalej 0 więc o co biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:46, oOreVenOo napisał:

Właśnie zdobyłem swoją pierwszą "kosteczkę" za Warsong Gulch, jedyne co mogę powiedzieć to,
to że bitw są fajne a 30 kosteczek może uzbierać każdy w 2-3 godziny góra więc żadna filozofia.
Za co zdobywa się honor w końcu ? Piszę mi że Lifetime mam 2, Kills 2 ale Honor dalej 0 więc
o co biega ?


Honor jest zawsze naliczany o północy. Zobaczysz jak fajne bitwy są w Arathi Basin! Horda nieźle owni tych frajerski alianckich twinków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 18:13, Sth`Devilish napisał:

Ludzie już pisali przez conajmniej 10 ostatnich stron, że NIE BĘDZIE ŻADNEGO PROBLEMU. Wybacz,
ale ostro mnie już irytują te powtarzające się non stop pytania...


lol a niby kiedy?? wybacz ale od czasu gdy 2 strony wczesniej zamiescilem swoje pytanie nie dostalem odpowiedzi.Wiec jezeli wskaz mi przynajmniej 1 posta z odpowiedzia do mojego pytania, moze go nie zobaczylem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, na AV gdzie bitwy są DŁUGIE (no zdarzają się takie rushe po 15 minut :P, ale AV ma być długi!). Lifetime to ilość wszystkich HK grania tą postacią. Patrz na Honor Kills (today) i na dole szacunkowa ilość honoru (za dzisiaj). Honor (za dzisaij) dostaje się o 1:00, a nie o północy (chyba, że coś zmienili ostatnio).

@Nivellen89
Po zainstalowaniu gry czeka Cię jeszcze długie ściąganie patchy (gra sama je ściąga jak ją uruchomisz). Jeśli lvlujesz swoją pierwszą postać, nie potrzebujesz dodatku (tracisz jedynie 2 rasy i 4 strefy startowe dla nich, a także profesję Jewelcrafting - ale jest jeszcze 9 innych, a naraz można mieć tylko 2 + 3 skille dodatkowe - cooking, first aid i fishing), dopiero jak będziesz blisko 60lvla zacznij myśleć o dodatku.

@żyrafa
Kupisz nową grę=masz nowego guest passa-zacznij grać na nim i zrób upgrade do full wersji za pomocą CDKEYa z gry i masz 40 dni grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o uszanowanie mnie i mojego pytania które zaraz zadam.....

Co trzeba zrobić aby awansować na wyższe poziomy doświadczenia w skillach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się