Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Nie ma się czym przejmować, nie raz widziałem jak padał epic tu i tam i sam jakoś nie mam takiego problemu - jak ktoś potrzebuje itemu, to dla mnie sprawa jest oczywista... Jak robię raidy tu i tam i np zobaczę kogoś kto mówi, żeby zrobić Greed rolla na czymś "a bo ponieważ to wartościowe" to niemal odrazu wylatuje kickiem z raidu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem w tym że niektórzy nie potrafią odróżnic rzevczywistości od WoW-a.. I robią problemy o kilka pikseli..ech... ALe gratulacje z pododu epica;) i jeszcze nie wypadl ani jeden.. A gram sporo bo od kwietnia.. Po prostu pech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> P.S.

Dnia 21.01.2006 o 14:45, kowalov napisał:

Jak ktos gra na serwerze Chromaggus i zobaczy undead maga o nikcu Quintowie niech lepiej nie
robi z nim party, zbyt wiele to nerwow kosztuje


No własnie, abstrahując już od niwątpliwej głupoty i prostactwa samego maga... To po ch** rollował on przedmiot, który nie jest mu do niczego potrzebny?? Zawsze mnie tacy idioci niemiłosiernie wku******, pamiętam, że jeden paladyn, któremu (będąc) magiem zrolowałem miecz w instancji sprzed nosa (a miałem wyuczoną umiejętność i potem z tego miecza korzystałem) zawsze rollował szaty, rękawice - dla klas magicznych - albo zbroje skórzane, które mogly się chociażby naszemu hunterowi czy rogueowi przydać. I to wszystko w obrębie Gildii// Porażka, szczególnie, że do mnie miał pretensje o ten jeden przedmiot z którego akurat korzystałem a sam żadnej krytyki nie przyjmował. Gdy po paru ostrzerzeniach nie zaobserwowalem żadnej poprawy w końcu musiałem go wywalić z glidii, cóż.. z takimi to po prostu grać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 14:46, Sth`Devilish napisał:

W późniejszych instancjach nie jest już tak kolorowo, jest duże zapotrzebowanie na zróżnicowanie
w drużynie :P


Y - jesteśmy zróźnicowani, każdy ma przydzieloną rolę w druzynie i pod tym kątem rozwija swoje umiejętności. Ja na przykład jestem "lekarzem" ekipy i pod tym kątem rozwijam swoje talenty, dobieram broń i zbroję. Mamy też tanka który po bodajże ostatnim patchu posiada umiejętność a''la taunt wojownika itd.
Każdy z nas ma focus na przydzieloną pieczęć i aurę. Dzięki temu każdy z nasz ma 5 aur na sobie, miałeś kiedyś tyle na sobie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ta boska gre i mam z nia tez problem. Mianowicie włanczam gre wpisuje swoj nick i chaslo i zaczynam gre, po ok 3 godz grania wywala mnie z servera i wyswietla sie komunikat "disconneced from server". gdy proboje ponownie sie polaczyc to wyskakuje mi wlasnie ten blad. dopiero na drugi dzien gram normalnie ale nie dlugo. gdy wchodze na strone servera to jest tam wyswietlona aktualna liczba graczy podczas gdy ja grac na tem serverze nie moge. POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie WoW-a, ale przedtym musze zapytać o parę rzeczy.:

1. Pierwszy miesiąc gry jest gratis. Czy np. jak nie bede miał pieniędzy na nastepny miesiac to dostaje kare czy nie moge grać aż zapłace?
2. Ile kosztuje abonament i na ile miesięcy jest karta pre-praid?

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:12, graczomaniak napisał:

Mam zamiar kupić sobie WoW-a, ale przedtym musze zapytać o parę rzeczy.:

1. Pierwszy miesiąc gry jest gratis. Czy np. jak nie bede miał pieniędzy na nastepny miesiac
to dostaje kare czy nie moge grać aż zapłace?
2. Ile kosztuje abonament i na ile miesięcy jest karta pre-praid?


1. Po prostu nie będziesz mógł grać aż do zapłacenia za kolejny miesiąc:)

2. Około 50 zł miesięcznie.. Teraz mniej bo euro jest słabsze... Im więcej miesięcy na raz opłacisz to mniej cię będzie kosztować;) Pre-paid starcza na 2 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 21:18, graczomaniak napisał:

Czyli przez 2 miechy moge grac spokojnie i po nich kupic nowego pre i znowu aktywować??:)


tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 14:46, Sth`Devilish napisał:

W późniejszych instancjach nie jest już tak kolorowo, jest duże zapotrzebowanie na zróżnicowanie
w drużynie :P


E, nie przesadzaj. Śmiem twierdzić, że mogą tak dociągnąć całkiem daleko. Jedynie w raidowych instancjach niewiele by mogli zdziałać w ekipie złożonej z jednej klasy. ;)

P.S. Wybacz którąś tam noc na arenie, kiedy Cię nieładnie potraktowałem wraz z moim gnomim przyjacielem. Serce bolało, ale konieczność to konieczność. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:03, djjaco16 napisał:

Mam ta boska gre i mam z nia tez problem. Mianowicie włanczam gre wpisuje swoj nick i chaslo
i zaczynam gre, po ok 3 godz grania wywala mnie z servera i wyswietla sie komunikat "disconneced
from server". gdy proboje ponownie sie polaczyc to wyskakuje mi wlasnie ten blad. dopiero na
drugi dzien gram normalnie ale nie dlugo. gdy wchodze na strone servera to jest tam wyswietlona
aktualna liczba graczy podczas gdy ja grac na tem serverze nie moge. POMOCY!!


Strona serwera? Wyświetlona liczba graczy? Hm, brzmi coś tak jakby piracki realm. Pomocy, tia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to są "honorowe zabicia"? Wczoraj dręczyłem wioskę taurenów- gineli gracze, strażnicy i tylko jak zabiłem cywila to dostałem odwrotność tego co zamierzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 11:22, Szyszek napisał:

Jakie to są "honorowe zabicia"? Wczoraj dręczyłem wioskę taurenów- gineli gracze, strażnicy
i tylko jak zabiłem cywila to dostałem odwrotność tego co zamierzałem.


HK dostajesz jak zabijesz gracza z poziomem o max 10 nizszym (jakos tyle. musi jego poziom wyswietlac sie na zielono).
Za zabijanie straznikow nie dostajesz HK.
Za zabijanie osob z niskim poziomem (graczy i straznikow) dostajesz DK (Dishonorable Kill)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Za zabijanie osob z niskim poziomem (graczy i straznikow) dostajesz DK (Dishonorable Kill)"

Nic podobnego, możesz zabić kogoś i 50 leveli niżej, i nic się nie stanie. Tylko za *cywili* jest DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za przetrącenie cywila dostałem DK. A więc niedostałem honoru za zabicie oddziału gości słabszych o 15. Dobra, dzięki wam, tera idę na zdeka lepszą wioskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 02:42, Seaven napisał:

Serce bolało, ale konieczność to konieczność. ;P


To i tak nieźle, że w ogóle zastanowiłeś się nad jego losem;) Ze mną to bywa różnie, jak mam dobry dzień to nawet pomagam aliantom (o ile Ci nie odwdzięczą mi się wbiciem noża w plecy), a jak jestem gankowany już po raz 3 czy 4 raz przez tych samych kolesi, to jak już się uwolnię... biada wszystkim których spotkam na swojej drodze, nawet nie przyglądam się nickom i serce nie boli, tylko znajduje ukojenie w krwi wroga;)
np. Tanaris, robię quest polegający na przeprowadzeniu przez prawie całą lokację zagubionego żółwika, prawie widzę punkt docelowy, niestety związały mnie walką 3 mobki, w sumie nie miałbym z nimi większych problemów, a tu podbiega banda 3x lv50+ alliancików (w tym jeden palantunio, heh jakże ja ich nie znoszę, może dlatego, że gdybym był po waszej stronie, to wybrałbym właśnie tę klasę;), najpierw zatłukli mojego żółwika, a potem mnie, jak się w takiej sytuacji nie wkurzyć? Aż wyłączyłem grę na kilka minut, bo inaczej popełniłbym samobójstwo w Gadzetgan, atakując wszystkich bez pamięci... o strażnikach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 12:05, Volvox napisał:

HK dostajesz jak zabijesz gracza z poziomem o max 10 nizszym (jakos tyle. musi jego poziom
wyswietlac sie na zielono).


Y - mniej niż 10, na BG maksymalny rozrzut poziomów to jest właśnie 10 poziomów i zdarza się że przeciwnicy są na szaro i w takiej sytuacji nie dostajesz HK. HK nie dostajesz również wówwczas jak zabijasz nonstop tego samego przeciwnika.

Dnia 22.01.2006 o 12:05, Volvox napisał:

Za zabijanie osob z niskim poziomem (graczy i straznikow) dostajesz DK (Dishonorable Kill)


Y - chyba nie do końca, raczej nie dostajesz po prostu HK ani XP tak więc w tym momencie traci sens zabijanie takich przeciwników i nie jest konieczne "karanie" w ten sposób graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:31, artur13 napisał:

a mi sie WoW znudzil:(:(:( trudno ale i tak bywa


A grasz na legalnych serwerach? tam nie tak latwo sie znudzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się