Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Czy ktoś poleci jakąś rasę, klasę, profesje i dobry serwer PvP? Mogę być : wojownikiem, magiem, łowcą (nie rogue! jest ich za dużo :P) lub druidem.

Halp mi, plax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie:( ale znudzil mi sie przez hacki na prv serwach hehe glupio troche niewiem, ale wole se pograc w signlel player typu gothic, fable, niz w wowika, kasy mi nie brak i nieszkoda niewiem niewiem ale juz juz niewiem:D czy kupic tego wowa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety ni znudzil mi sie przez hacki na prv serwach:( sam niewiem poprstu niewiem czy kupic tego wowa org bo znow 3 miechy zeby nabic 60 lvl zeby bylo ciekawie sam niewiem, kasy mi nie brak i ni szkoda doradzcie cos.. etz teraz zmoawielm FABLE i czekam na gothic iii ale to poczekam a jak zagram w wowa to bende grac i grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że ci się znudziło.. Mój kolega grał na pirackich i wyglądało to strasznie.. Wyobraź sobie że na legalnych gra o wiele więcej ludzi.. I każdy ma równe szanse:) Żadnych hacków;)

Ps.. Jeśłi nie chcesz dostać bana na tym forum nie pisz że grasz na pirackich serwerach bo to nielegalne i łamiesz w ten sposób regulamin.. Przeczytaj go może bo widze że masz już wywrotowca czyli musiałeś to zrobić juz co najmniej 2 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie gram na pierackih serwach mowie ze mi sie znudzily i sa beznadziejne questy nie dzialaja latency jak 8 ludzi w tym samy miejscu to 9000 zenada ale mysle zeby kupic wow org i sie nonstop zastanawiam bo kupilem teraz fable, i czekam na gothica, ale wow jest innyi nnniewiem no niewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania ostatnio byłem na Battlegroundzie AV gdzie walczy 40 vs 40 graczy... A latency miałem około 200 ;> i mam neo 128:)

Możesz mi wierzyc to zupełnie inna gra.. Jeśli sie zdecydujesz i będziesz chciał pograć na serwie PvP po stronie hordy zapraszam na Vashj:) tam chętnie przyjmiemy cie do gildi i zaopiekujemy sie tobą:) Ale to jak sie zdecydujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 12:45, Szyszek napisał:

Właśnie za przetrącenie cywila dostałem DK. A więc niedostałem honoru za zabicie oddziału gości
słabszych o 15. Dobra, dzięki wam, tera idę na zdeka lepszą wioskę


Gorzej, za DK dostajesz bodajże - 1000 punktów honoru :) To jak 5 dobrych przeciwników na 60 lvlu solo, albo 1-3 mecze w Warsong Gulch, więc całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 15:09, Welin napisał:

Czy ktoś poleci jakąś rasę, klasę, profesje i dobry serwer PvP? Mogę być : wojownikiem, magiem,
łowcą (nie rogue! jest ich za dużo :P) lub druidem.

Halp mi, plax :


Na PvP najleprzy jest Druid :D:D jak masz watpliwosci sciagnij ten filmik
http://files.filefront.com/A_Druids_talewmv/;3871366;/fileinfo.html

jakby ci nie chcialo sie odpalic to patrz tu > http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=2450
(Klikasz mirror)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:03, djjaco16 napisał:

Mam ta boska gre i mam z nia tez problem. Mianowicie włanczam gre wpisuje swoj nick i chaslo
i zaczynam gre, po ok 3 godz grania wywala mnie z servera i wyswietla sie komunikat "disconneced
from server". gdy proboje ponownie sie polaczyc to wyskakuje mi wlasnie ten blad. dopiero na
drugi dzien gram normalnie ale nie dlugo. gdy wchodze na strone servera to jest tam wyswietlona
aktualna liczba graczy podczas gdy ja grac na tem serverze nie moge. POMOCY!!


nah... grasz na Pirackim a Disconnect (rozłaczenie) dostajesz bo nie laczy ci z servem przez jakis czas. A gdy prubujesz sie wbic na Konto i pisze Disconnect to znaczy ze Server jest Pełny !!!!!! juz nikt sie nie wbije dopuki ktos nie wyjdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 16:51, Stwór napisał:

> Na PvP najleprzy jest Druid :D:D jak masz watpliwosci sciagnij ten filmik
> http://files.filefront.com/A_Druids_talewmv/;3871366;/fileinfo.html

Mądrala:) Nie wież mu bo wcale tak nie jest:0 takich filmików jest masa:) i to do każdej klasy:)



No ale np warrior to kupe narobi na PvP,rogue niezle sobie radzi ale Druid jest najleprzy ;] Walnie roota ,moonfire,starfire i koniec;] ewentualnie sie zaleczy a jak nie ma many to moze sie zmienic w niedzwiedzia albo kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na "papierze" wszystko ładnie wygląda;) Ja swoim warriorkiem już nie jednego Druida ubiłem:) I wcale kupki mi sie nie chciało:) Ba Warriorem całkiem nieźle osbie radzę w PvP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:02, Stwór napisał:

Na "papierze" wszystko ładnie wygląda;) Ja swoim warriorkiem już nie jednego Druida ubiłem:)
I wcale kupki mi sie nie chciało:) Ba Warriorem całkiem nieźle osbie radzę w PvP;)


Spotkales Lamerów z podstawówki zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:05, IneedWoW napisał:

Spotkales Lamerów z podstawówki zapewne :)


A mże ty skoro tak łatwo ci idzie?:) BO wiesz w WoW-ie nie ma najsilniejszej klasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:06, IneedWoW napisał:

a z resztą to wszystkie Postacie są dobre jak sie umie nimi dobrze grać xD


Teraz się rozumiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 17:07, Stwór napisał:

> a z resztą to wszystkie Postacie są dobre jak sie umie nimi dobrze grać xD

Teraz się rozumiemy:)

Spoko :D ale i tak druid jest najleprzy xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: otoż wiadomo, że za abonament WoWa trzeba placić kartą (nie mówię tu o pre-paid), tylko jaką dokładnie??? Czy trzeba mieć wirtualną czy wystarczy zwykła kredytowa??? Ewentualnie gdzie mógłbym sprawdzić jakie karty są akceptowane (oczywiście polskie)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się