Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2006 o 08:29, villentr napisał:

"Leprzy" ???? - to ma coś wspólnego z Leperem :P
Ludzie czytajcie swoje posty nim wciśniecie "dodaj post" bo czasem trudno zrozumieć o co wam
chodzi.



Y - no właśnie ;) ....a tak na marginesie to wszyscy przeciwnicy Leppera mogą sobie ulżyć w Gnomoreganie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 08:29, villentr napisał:


> .... GW jest Leprzy od WoW-a ^^

"Leprzy" ???? - to ma coś wspólnego z Leperem :P

Ludzie czytajcie swoje posty nim wciśniecie "dodaj post" bo czasem trudno zrozumieć o co wam
chodzi.



Czy ty wiesz chociarz o co chodiz w moim poscie czy tylko przeczytales >GW jest Leprzy od WoW-a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 08:29, villentr napisał:


> .... GW jest Leprzy od WoW-a ^^

"Leprzy" ???? - to ma coś wspólnego z Leperem :P

Ludzie czytajcie swoje posty nim wciśniecie "dodaj post" bo czasem trudno zrozumieć o co wam
chodzi.


Czytales caly post czy tylko >GW jest Leprzy od WoW-a ?? Jak nie rozumiesz to przeczytaj caly post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 11:02, IneedWoW napisał:

>
> > .... GW jest Leprzy od WoW-a ^^

Dnia 24.01.2006 o 11:02, IneedWoW napisał:

Czytales caly post czy tylko >GW jest Leprzy od WoW-a ?? Jak nie rozumiesz to przeczytaj
caly post

Wiesz, mam wrażenie, że nie chodzi o samą treść twojego przekazu ale o jego formę. Naprawdę dysleksja nie usprawiedliwia wszystkich błędów i im będziesz starszy z tym mniejszą taryfą ulgową z nią (rzeczoną dysleksją) związaną będziesz się spotykał. Dlatego radzę - PRÓBUJ - przynajmniej, nawet w tej "pospolitej" komunikacji internetowej przeczytać co napisałeś i może coś poprawić, zanim to wyślesz.

Do tego sprowadzał się zapewne komentarz Villentra (jeśli nie zrozumiałem opacznie) i pod tym też jestem skłonny się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:35, Mecki napisał:

Konczy mi sie guest pass key i chciałbym nabyc wersje pudełkową. Gdzie kupic WoW najtaniej?


Jesli masz wPLN to chyba w sklepie na tej o to witrynie, gdzie czytasz te słowa - Gram.pl. Tak mi sie przynajmniej wydaje, na pewno jest to jedna z korzystniejszych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:35, Mecki napisał:

Konczy mi sie guest pass key i chciałbym nabyc wersje pudełkową. Gdzie kupic WoW najtaniej?

Gram.pl ;) płącąc wPLN :) najtaniej możliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę co to sie dzieje, co chwile ktos wchodzi na to forum i deklaruje chec zakupu gry:) Jak tak dalej pojdzie to w przeciagu pol roku WoW''owców z 6mln bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:35, Mecki napisał:

Konczy mi sie guest pass key i chciałbym nabyc wersje pudełkową. Gdzie kupic WoW najtaniej?


Prtaktycznie wszędzie kosztuje tylesamo.
TYle że w Gram.pl moesz dostać Upust 60 zł jeżeli oczywiście posiadasz Wirtualne Pinieniądze.
W jakimś innym sklepie internetowym gra może być o jakieś 5-10zł tańsza (w końcu konkurencja)
W sklepie typu Empik kosztuje tyle samo co w Gram.pl tyle że niepłacisz kosztu przesyłki i NIE CZEKASZ....
Opcji mazs wiele POWODZENIA ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:22, Boneles napisał:

Jeśli chodzi o zakup WoW to zostałbym przy gram.pl i upuscie jaki gwarantuja wPLN


Popieram.. 60 zł w kieszeni.. Jeden miesiąc gry opłacony i jeszcze zostanie na "używki" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOBRA TERAZ WAZNE PYTANIE I PROSBA DO WAS O HELP no to tak, zamowilem sobie w sklepie gram fable, i herosa V EK, nieszkoda mi na te gry ale niewiem cemu niemoge sie zebrac na WoWa w a juz wiem czemu! bo sie boje wejsc do tego swiata jak tam se biegaja sami wymiatacze z 50-60 lvl to co ja bym tam bidny mial robic w 3 miesice moze bym mial ten 40 a zeby sie fajne gralo 60 lvl to naprawde czeba dlugo pograc a juz jest za pozno..... zastanawiam sie czy nie odwolac oferty herosa V ale tego niezrobie raczej i fable ktore i tka kupie i sprzedam potem niewiem niewiem pomocy, pozatym teraz jest szkoal a WOW max uzaleznia napewno nie tak jak te 2 wspomniane przez mnie wszesiej gry oplaty sie licza, ale niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale niewiem cemu niemoge sie zebrac na WoWa w

Dnia 24.01.2006 o 18:39, artur13 napisał:

a juz wiem czemu! bo sie boje wejsc do tego swiata jak tam se biegaja sami wymiatacze z 50-60
lvl to co ja bym tam bidny mial robic w 3 miesice moze bym mial ten 40 a zeby sie fajne gralo
60 lvl to naprawde czeba dlugo pograc a juz jest za pozno.....

To zagraj sobie na jakims Nowym realmie który jest pusty i biegaja same male lvl. Nie wiem czy dobrze zrozmilem :Ze chcesz miec 40 lvl jak dojdziesz np do Storm Wind ??
Jesli dobrze to rozumiem to powiem ci ze za duzo grales na Pirackich serwerach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Niedawno się zobowiązałem na tym forum że sprawdze dokładniej tą grę - znaczy WoW - no ale jak sobie przypomnę jak "wspaniale" się bawiłem ostatnim razem muszę to jeszcze przemyśleć. Wtedy grałem w sumie jakieś kilkanaście godzin i zawiodłem się strasznie.
Wy to tak wychwalacie że postanowiłem was spytać co was przy tym tak trzyma. Inni pewnie też są ciekawi czemu ta gra jest taka fenomenalna i lepsza od innych MMORPG.
Teraz powiem dlaczego ja się tak szybko zraziłem:
Zrobiłem sobie Paladyna - wąsatego człowieka. Więc pojawiam się w tym lesie przy jakimś klasztorze i zaczyna się gra... Wykonałem pierwsze zadania: zabij pięć koboldów, zabij dziesięć koboldów, zabij dwanaście wilków itd. itp. Ludzi akurat jakoś mało było dookoła i z nikim nie miałem okazji pogadać bo każdy latał za tymi koboldami, a jak coś już ktoś powiedział to nie do mnie :/.
Misje się po pewnym czasie skończyły. Miałem troszkę złota więc kupiłem sobie jakiś lepszy ekwipunek i ruszam dalej. A tam znów więcej tego samego co przed chwilą(chyba znowu wilki i pająki).
Więc szybko odniosłem wrażenie że ta gra jest strasznie podobna do darmowego Rose. Latasz i zbierasz te poziomy, czasami gadasz z innymi, uczestniczysz w bitwach na arenie i... no właśnie co ma WoW czego nie ma tamta gra. Domyślam się że wam się podoba świat(no mi też się bardzo podoba), ogromna ilość przedmiotów do znalezienia(no to też jest plus). Ale mnie ciekawi co jeszcze jest w tej grze?

Poza głównym pytaniem - co sprawia że WoW jest taki dobry - mam jeszcze poboczne:
1. Co to są "instance''y", czy lochy rajdowe(czy coś w tym stylu)?
2. Co można robić jak się osiągnie 60 poziom?
3. Jak ja grałem jeszcze nie było pól bitew, czy one przypominają potyczki w Wolfenstein(drużyny mają osobne zadania do wykonania)?
4. Jaka jest fabuła? Czy ona się posuwa tak jak w Rose, gdzie musisz czekać na swoją kolej do zabicia non-stop respawn''ującego się potwora? - na początku tak właśnie było z takim bandytą, jak ktoś ci go ubił to czekałeś aż się pojawi jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:05, Stwór napisał:

> Jeśli chodzi o zakup WoW to zostałbym przy gram.pl i upuscie jaki gwarantuja wPLN

Popieram.. 60 zł w kieszeni.. Jeden miesiąc gry opłacony i jeszcze zostanie na "używki" ;P


Trzeba mieć najpierw te 60 wPLN...Dopiero potem myślećo zniżce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wielki profesor krytyk WoWa się odezwał..widać jaki z Ciebie znawca po pytaniach....

Dnia 24.01.2006 o 19:11, J.a.k napisał:

1. Co to są "instance''y", czy lochy rajdowe(czy coś w tym stylu)?

Specjalne lokacje dla grup od 5-40 osób. Wymaga dobrego zgrania i taktyk. Potwory tam się znajdujące są bardźo potężne. W instancjach nie da się wykonać misji pojedyńczo (są wyjątki ale mniejsza o to)

Dnia 24.01.2006 o 19:11, J.a.k napisał:

2. Co można robić jak się osiągnie 60 poziom?

Pola bitewne, instancje i tereny dla 60'' , prawdziwa gra zaczyna się od 60lvl

Dnia 24.01.2006 o 19:11, J.a.k napisał:

3. Jak ja grałem jeszcze nie było pól bitew, czy one przypominają potyczki w Wolfenstein(drużyny
mają osobne zadania do wykonania)?

Nie, mają te same. Np CTF(Capture the Flag), Dommination no i oczywiście prawdziwa wojna czyli podbicie fortecy przeciwnika.

Dnia 24.01.2006 o 19:11, J.a.k napisał:

4. Jaka jest fabuła? Czy ona się posuwa tak jak w Rose, gdzie musisz czekać na swoją kolej
do zabicia non-stop respawn''ującego się potwora? - na początku tak właśnie było z takim bandytą,
jak ktoś ci go ubił to czekałeś aż się pojawi jeszcze raz.

W WoWie nie ma fabuły. Zresztą była by nie do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>artur13
co do tych 3miesiecy o ktorych napisales, ze moze bys wtedy dotrzaskal do 40lvlu, hmm, no za te 3miechy to juz powinienes smigac z 60lvlem, 3 miechy dla nowego gracza zeby dotrzaskac max lvl to moim zdaniem w sam raz
a co do tego czy go kupic, hmm, sam gralem w WoW od czasu jego wyjscia do 2stycznia z okolo 1,5przerwy, no ale skonczylem z ta gra, za bardzo wciaga i uznalem ze granie w nia jest bezcelowe i z czasem nudne i meczace
wiekszosc ludzi uwaza ze gra zaczyna sie po 60lvlu, gdzie sie lazi do tych najlepszych podziemi, gdzie sie zdobywa najlepszy ekwipunek, ale to byl wlasnie dla mnie bol i co z tego ze pogram miecha w MC, nie opuszcze zadnej wyprawy, zdobede caly secik jak Blizz wyda nowego patcha, pozniej nastepnego i moj sprzecik bedzie niewiele warty i podswiadomie czlowiek dazy do zdobycia coraz to lepszego sprzetu, tylko po co? :| zeby znowu za jakis czas kiedy wyjdzie nowy patch/dodatek znowu sie martiwc o to zeby miec lepszy sprzecik?, taki nie konczacy sie wyscik, nie no sorry, ale mnie to nie kreci i dlatego WoWowi powiedzialem NIE :)
to co zrobisz bedzie Twoja decyzja, nie polecam tej gry ale i nie odradzam jej kupna :), jedynym argumentem dla ktorego mglbym wrocic do gry to jakby mi kto sponsorowal to granie ;P bo nie mam ochoty dawac za to swojej kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się