Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam, mam pewnie problem z kontem może ktoś będzie wiedział lub znał ten problem. Zakupiłem niedawno Burning Crusade i grałem na trialu dodatku przez 10 dni, podczas trwania triala wpisałem cd keya z pudełka i normalnie zaakceptowało mi. Jednak jak się okazuje nic to nie dało bo wracam do gry po zapłąceniu miesiąca i nie mam już dostępu do Outlandu. A konto dalej normalne, a jeszcze bardziej irytujące jest to że kiedy wpisuje cd key, wyskakuje INVALID KEY. Pisałem do Blizzarda odpisywali mi po długich pytaniach aż w końcu martwa cisza od 4 dni. Prosze o doradzenie jeśli ktoś wie co z tym zrobić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:32, Gorthaur666 napisał:

Witam, mam pewnie problem z kontem może ktoś będzie wiedział lub znał ten problem. Zakupiłem
niedawno Burning Crusade i grałem na trialu dodatku przez 10 dni, podczas trwania triala wpisałem
cd keya z pudełka i normalnie zaakceptowało mi. Jednak jak się okazuje nic to nie dało bo wracam
do gry po zapłąceniu miesiąca i nie mam już dostępu do Outlandu. A konto dalej normalne, a
jeszcze bardziej irytujące jest to że kiedy wpisuje cd key, wyskakuje INVALID KEY. Pisałem
do Blizzarda odpisywali mi po długich pytaniach aż w końcu martwa cisza od 4 dni. Prosze o
doradzenie jeśli ktoś wie co z tym zrobić. Pozdrawiam.


Nic nie zrobisz bo podales Cd-Key dla konta Trial i teraz juz nie użyjesz 2 raz tego samego cd-key dla innego konta, kto normalny podaje cd-key TBC do trial konta LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:44, Arturle napisał:

Nic nie zrobisz bo podales Cd-Key dla konta Trial i teraz juz nie użyjesz 2 raz tego samego
cd-key dla innego konta, kto normalny podaje cd-key TBC do trial konta LOL


Zdziwiłbyś się jak wielu... W ogóle wiesz na czym polega trial TBC? Nie tworzysz nowego, trialowego konta... Dostęp do triala uzyskujesz na podstawowym koncie, więc teorytycznie wszystko powinno u niego działać, tak samo jak i bez gry na trial wersji.

Mong...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 19:57, Starter napisał:

> TBC nie warto? To chyba jakaś pomyłka, my tu mówimy o The Burning Crusade a nie Tata Bije
Celinke
> :). A tak na serio to wg. mnie WoW bez TBC to nie ten WoW... WoW był fajny zanim wyszedł
TBC
> ale teraz wrzyscy są w Shattrath City i ogólnie w Outland skupia się cała uwaga... poza
tym
> te najlepsze momenty gry są na 70 lvlu.


Dokładnie... Nie rozumiem czemu mówisz ze Tbc nie warto było kupować. Podaj przykład czemu
nie warto...


Proszę bardzo:
http://worldofwarcraft.com.pl/?dzial=1171
Podobnych opini słyszałem (a raczej czytałem) wiele, stąd te moje wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż celowo to ja tego nie zrobiłem.. poprostu się zapędziłem z tym, a skąd mogłem wiedzieć jakie będą tego skutki. Blizzard mi mówił coś dobrego o usunięciu tego triala z konta.. ale nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:57, Sth`Devilish napisał:

Natomiast co do samych heroiców do tych questów wymaganych - to tak na prawdę aż takie trudne
nie jest :) Sam się zdziwiłem jak łatwe mogą być heroici, nawet bez dobrego sprzętu. Jedyne
czego do heroiców potrzebujesz to: odpowiedni skład (zawsze tank - najlepiej protection warrior,


No ja jestem teraz trollem wojem (niedawno dobił do 70) i mam na razie dalej fury. Zostało mi jeszcze trochę questów w Blade''s Edge, Netherstorm i Shadowmoon Valley, więc się zastanawiam czy nie zmienić na protection, aby łatwiej było mi tankować. Z drugiej strony z solowaniem questów jest trudniej, więc to mnie trzyma na razie przy fury.

Zresztą póki co rozwijam też draenei szamana, który jest na razie na 40 poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:51, marcin1930 napisał:

Proszę bardzo:
http://worldofwarcraft.com.pl/?dzial=1171
Podobnych opini słyszałem (a raczej czytałem) wiele, stąd te moje wątpliwości ;)


Wiesz - może TBC nie jest do końca takie, jak wiele osób by chciało, ale bardziej się opłaca grać w WoWa:TBC niż podstawowego.

Problem z podstawką jest przede wszystkim taki, że większość osób ma TBC i siedzi w strefach dodatku. Więc na lvlu 60 po prostu byś się nudził - bo ani do instancji grupy znaleźć się nie da (czasem jakiś paladyn albo warlock szukają teama żeby zrobić questy na mounta), ani też z PvP nie będziesz miał zabawy (przedział levelowy WSG i AB 60-69 więc cały czas byś tylko obrywał, chyba że skupiałbyś się wyłącznie na AV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałem posta o UI to pokaże swoje. Cały czas coś zmieniam, jeżeli macie własne swoje ciekawe linkujcie z chęcią zobaczę co jeszcze mogę zmienić:)

http://i161.photobucket.com/albums/t205/Cedric1983/WoWScrnShot_020807_200937.jpg
http://i161.photobucket.com/albums/t205/Cedric1983/WoWScrnShot_031807_224925.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 12:12, Bifur napisał:

Jak mogę dostać się do Hinterlands??


Heh, sam sie sporo naszukałem :D
W Hilsbrad Foothills płynie rzeka. Idziesz wzdłuż rzeki na północ, przez Alterac, aż do któryś tam Plagbuelands. Napotkasz jezioro. Idziesz południowym brzegiem na wschód, aż napotkasz przełęcz (słabo widoczna ścieżka, między drzewami). To droga do Hinterlands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 12:47, Szczur22 napisał:

Heh, sam sie sporo naszukałem :D
W Hilsbrad Foothills płynie rzeka. Idziesz wzdłuż rzeki na północ, przez Alterac, aż do któryś
tam Plagbuelands. Napotkasz jezioro. Idziesz południowym brzegiem na wschód, aż napotkasz przełęcz
(słabo widoczna ścieżka, między drzewami). To droga do Hinterlands

LOL? Mijasz ruiny Durnholde Keep, na północny wschód od nich istnieje przejście. Takie niewielkie wzgórze, po którym latają gryfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:05, Czedwik napisał:

> Heh, sam sie sporo naszukałem :D
> W Hilsbrad Foothills płynie rzeka. Idziesz wzdłuż rzeki na północ, przez Alterac, aż do
któryś
> tam Plagbuelands. Napotkasz jezioro. Idziesz południowym brzegiem na wschód, aż napotkasz
przełęcz
> (słabo widoczna ścieżka, między drzewami). To droga do Hinterlands
LOL? Mijasz ruiny Durnholde Keep, na północny wschód od nich istnieje przejście. Takie niewielkie
wzgórze, po którym latają gryfy.


No widzisz, nie wiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 11:55, Diakon22 napisał:

Nigdzie nie widziałem posta o UI to pokaże swoje. Cały czas coś zmieniam, jeżeli macie własne
swoje ciekawe linkujcie z chęcią zobaczę co jeszcze mogę zmienić:)

http://i161.photobucket.com/albums/t205/Cedric1983/WoWScrnShot_020807_200937.jpg
http://i161.photobucket.com/albums/t205/Cedric1983/WoWScrnShot_031807_224925.jpg


Ooo jeju, ile tam rzeczy nawpychałeś :D Ja bym tak nie mógł, lubię bardzo UI (i zmieniam wszystko co mi nie pasuje), ale bez przesady, preferuję czysty interfejs :) Pokazałbym swoje, ale aktualnie nie gram w WoWa, za to na Test Realmie testuje nowe addony i znalazłem kilka perełek :>

Hmm... jak nikt tego nie zrobi, to chyba niedługo założę własny topic o UI do WoWa, jestem pewien że zasługuje to na zupełnie osobny dział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 10:54, Michal256 napisał:

Problem z podstawką jest przede wszystkim taki, że większość osób ma TBC i siedzi w strefach
dodatku. Więc na lvlu 60 po prostu byś się nudził - bo ani do instancji grupy znaleźć się nie
da (czasem jakiś paladyn albo warlock szukają teama żeby zrobić questy na mounta), ani też
z PvP nie będziesz miał zabawy (przedział levelowy WSG i AB 60-69 więc cały czas byś tylko
obrywał, chyba że skupiałbyś się wyłącznie na AV).


To fakt, tylko że ja nawet 60lvl nie mam, więc TBC kupię dopiero koło 54-59lvl prawdopodobnie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 18:53, żyrafa napisał:

w ktorym mniej wiecej miejscu w ashenvale jest instancja black... ??


BFD ? Blackfathom Depths?

Północno zachodni narożnik mapy. Na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 11:55, Diakon22 napisał:

Nigdzie nie widziałem posta o UI to pokaże swoje. Cały czas coś zmieniam, jeżeli macie własne
swoje ciekawe linkujcie z chęcią zobaczę co jeszcze mogę zmienić:)

http://i161.photobucket.com/albums/t205/Cedric1983/WoWScrnShot_020807_200937.jpg
http://i161.photobucket.com/albums/t205/Cedric1983/WoWScrnShot_031807_224925.jpg

O, masz tyle addonów czy grasz na USA servach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 22:38, żyrafa napisał:

moze mi ktos powiedziec co mniejwiecej oznaczaja poszczegolne stopnie reputacji? wlasnie mam
revered w darnassus i czy mi to duzo da??

Hated-Najniższy status, moby nie gadają i atakują.
Hostile- Moby atakują i z reguły nie rozmawiają.
Unfriendly-Moby nie atakują, lecz nie chcą rozmawiać.
Neutral- Możesz rozmawiać z mobami, nie atakują.
Friendly - milsi guardzi i ludzie :>
Honored - Wrzystko 10% taniej
Revered- Po prostu taki stopień, w niekotrych frakcjach możesz kupić rewardy tak jak na friendly/Honored.
Exalted- Możesz kupić mounta z tej frakcji (O ile to Horda/alliance)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się