Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2006 o 23:03, J.a.k napisał:

No dzięki za tą odpowiedź, wreszcie coś co mi się spodobało. Tylko że przyszło mi do głowy
inne pytanie: w tych lochach się tylko walczy z potworkami? Czy może jest tam coś ciekawszego,
jak na przykład możliwość wysadzenia tego lochu w powietrze? W końcu to tylko kopia i nikt
poza moją drużyną by o tym nie wiedział. Tym samym inni mogliby dalej eksplorować ten loch
i też sobie go wysadzić ;)


Widzisz wysadzania w powietrze akurat nie ma i nie wyobrazam sobie nawet tego. Jakos mi to nie pasuje do tej gry, zagrasz wiecej to potem jak sobei przypomnisz ze chciales dungeona wysadzic w powietrze to sie popukasz w glowe:) Na poczatkowych instancjach wykonuje sie glownie questy elite, zabija sie moby, zbiera przedmioty. CZęsto są to questy bardzo zlozony kiedy dungeon jest naprawde duzy. W tych lochach od levelu 55+ jeat juz wiecej rzeczy do zrobienia np. zbieranie specjalnych materialow by móc wyprodukowac jakies wypasione ciuszki, czy by zwiekszyc swoaj reputacje u sojusznikow:P By pokonac takiego raid bossa trzeba miec naprawde zgrana ekipe najlepiej z gildii. CZęsto przez nawet ponad pol godziny obmysla sie strategie i instruuje sie tych ktorzy sa po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 23:13, Boneles napisał:

Także mozliwosci rozrywki jest od cholery i troche. Z tym ze mam wrqazenie ze podchodzisz do
tej gry z nastawieniem"i tak mi sie nie spodoba". Wtedy we wszystkim widzi sie wady....


Wiele osób myśli że ja mam takie nastawienie do WoW że za wszelką cenę chce jego przedsatwić w złym świetle, ale to nie prawda. Po prostu dla mnie to była kiepska gra, grałem w nią zanim wyszło GW(bardzo przepraszam że wspomniałem tutaj o tej grze, ale jakoś nie było sposobu tego ominąć ;) i wtedy to doszedłem do takiego wniosku. Więc nie zarzucajcie mi fanboy''ostwa.
Po prostu dla mnie WoW jest jeszcze mniej ambitny niż Diablo 2(chodź pewnie to zdanie zaraz wywoła fale sprzeciwów).

Ja już raz kupiłem WoW bo myślałem że to fajna gra. I teraz kiedy widze ile hałasu się zrobiło wokół niej to może jeszcze raz spróbuje... chociaż, z każdą chwilą się spowrotem zniechęcam.

PS No strzelanie z armaty, fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 21:03, ashar napisał:

aha, zaponialem dodac do tego questa z zolwiem ze trzeba jeszcze z powrotem wrocic ta sama
droga, czyli kolejne 20minutek w plecy :)


Tylko nikt ci tez nie kazal tego zolwia prowadzic:) Po to jest taka roznorodnosc questow i po to tyle ich jest ze nie musisz wypelniac wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 23:55, J.a.k napisał:

> Także mozliwosci rozrywki jest od cholery i troche. Z tym ze mam wrqazenie ze podchodzisz
do
> tej gry z nastawieniem"i tak mi sie nie spodoba". Wtedy we wszystkim widzi sie wady....


Wiele osób myśli że ja mam takie nastawienie do WoW że za wszelką cenę chce jego przedsatwić
w złym świetle, ale to nie prawda. Po prostu dla mnie to była kiepska gra, grałem w nią zanim
wyszło GW(bardzo przepraszam że wspomniałem tutaj o tej grze, ale jakoś nie było sposobu tego
ominąć ;) i wtedy to doszedłem do takiego wniosku. Więc nie zarzucajcie mi fanboy''ostwa.
Po prostu dla mnie WoW jest jeszcze mniej ambitny niż Diablo 2(chodź pewnie to zdanie zaraz
wywoła fale sprzeciwów).

Ja już raz kupiłem WoW bo myślałem że to fajna gra. I teraz kiedy widze ile hałasu się zrobiło
wokół niej to może jeszcze raz spróbuje... chociaż, z każdą chwilą się spowrotem zniechęcam.

PS No strzelanie z armaty, fajna sprawa ;)


Nie wiem, nie gralem w diablo bo nie lubie tego typu gier. W ogole nie lubie rpg, tylko Wow jest wyjatkiem, a to juz o czyms swiadczy:P
A nie przyszlo ci do glowy ze moze po prostu dales grze za malo czasu?Moze zla klasa, rasa? Moze wybrales nieodpowiednia strone konfliktu? A moze trafiles za zlych ludiz bo to przeciez tez jest wazne w MMoRPG:P
Nie wiem czemu gra ci sie nie spodobala, trafila w gusta ponad 5mln graczy, moze po prostu ty oczekujesz czegos zupelnie innego od gry:P
Ciekaw jestem tez do ktorego levelu doszedles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2006 o 13:17, Ferilas de Rienne napisał:

Do tego sprowadzał się zapewne komentarz Villentra (jeśli nie zrozumiałem opacznie) i pod tym
też jestem skłonny się podpisać.


Dokładnie do tego ale widać jest jeszcze bardzo malutki i nie rozumie, albo kojarzy tak jak pisze.
Z reszta samo stwierdzenie "A jest lepsze niż B" z założenia jest bez sensu. Ale co niektórzy myśląże błysną wyskakując z takimi tekstami.

Ineed kiedy ostatnim razem przeczytałeś jakąś ksiażkę? Ale coś normalnego np Tołstoja czy Sienkiewicza. Sądze że o pierwszym to pewnie w ogóle nie słyszałeś. Weź ty lepiej zostaw ten komputer powtórz sobie alfabet i czytaj chociaż 15 min dziennie (codziennie). Bo jak tak dalej pójdzie to mając 40 lat bedziesz miał problemy żeby doagadać sie z rodziną, a z ludzmi na ulicy to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2006 o 23:55, J.a.k napisał:

Wiele osób myśli ....


Wiesz WoW to nie do końca gra. Jeśli masz grupe ludzi z którym sie spotykasz razem robi sie wspólne wypady, czy nawet gania bez żadnego celu po Azeroth to wtedy zobaczysz czym jest WoW.
Może zacznij od tego że znajdź sobie grupę ludzi stwórcie gildie - a może lepiej dołącz do jakiejś to troche wtedy to sie zmieni.
Dodatkowo polecam jeszcze komunikacje głosową, niektórym rportodoksom to przeszkadza, ale ja uważam że z jedej strony jest to bardzo pomocne w cięższych sytuacjach, a poza tym wiesz że nie jesteś sama masz tam gzieś w Polsce kumpla/kumpli z którymi przeżywa sie przygody.
Zupełnie inaczej wtedy wyglada nawet łowienie ryb czy siedzenie w karczmie i przechylanie kufelka.
Przemyśl sprawe i jak zdecydujesz sie na Horde zapraszam na serv VCo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 21:03, ashar napisał:

aha, zaponialem dodac do tego questa z zolwiem ze trzeba jeszcze z powrotem wrocic ta sama
droga, czyli kolejne 20minutek w plecy :)


Tez mi sie to nie podoba, dlatego robiac druga postac pominalem wszystkie takie questy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 23:55, J.a.k napisał:

Po prostu dla mnie WoW jest jeszcze mniej ambitny niż Diablo 2(chodź pewnie to zdanie zaraz
wywoła fale sprzeciwów).


No WoW nie jest jakas wuper ambitna gra ale troszke przesadziles. W Diablo po paru godzinach od rozpoaczecia, do 99 poziomu gralo sie tylko w jednym miejscu (w zaleznosci od patcha: Krowki, poczatek 5 aktu czy Baal). Tu masz znacznie wiecej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 16:49, IneedWoW napisał:

Na PvP najleprzy jest Druid :D:D jak masz watpliwosci sciagnij ten filmik
http://files.filefront.com/A_Druids_talewmv/;3871366;/fileinfo.html


Nie zebym marudzil, ale slaby filmik. Druid w pelnym secie tier0 z epic mountem (troszke trwa zeby go zdobyc wiec pewnie reszte itemow tez ma niezlych) ugania sie za Hordziakami ponizej 60 poz (pewnie w zielonych itemach). Jedyne umiejetnosci to moonfire spam + misiek na hama.

Ale skoro mowa o filmikach PvP to polecam ''World of Roguecraft 3'' (skill nawet niezly a przy tym kupa smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 09:09, tas kla napisał:

Dziala wam wow?


jest przerwa techniczna miedzy 3 w nocy a 11 rano

jak zawsze w srode :D zacznij sie przezwyczajac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 23:55, J.a.k napisał:

> Także mozliwosci rozrywki jest od cholery i troche. Z tym ze mam wrqazenie ze podchodzisz
do
> tej gry z nastawieniem"i tak mi sie nie spodoba". Wtedy we wszystkim widzi sie wady....


Wiele osób myśli że ja mam takie nastawienie do WoW że za wszelką cenę chce jego przedsatwić
w złym świetle, ale to nie prawda. Po prostu dla mnie to była kiepska gra, grałem w nią zanim
wyszło GW(bardzo przepraszam że wspomniałem tutaj o tej grze, ale jakoś nie było sposobu tego
ominąć ;) i wtedy to doszedłem do takiego wniosku. Więc nie zarzucajcie mi fanboy''ostwa.
Po prostu dla mnie WoW jest jeszcze mniej ambitny niż Diablo 2(chodź pewnie to zdanie zaraz
wywoła fale sprzeciwów).

Ja już raz kupiłem WoW bo myślałem że to fajna gra. I teraz kiedy widze ile hałasu się zrobiło
wokół niej to może jeszcze raz spróbuje... chociaż, z każdą chwilą się spowrotem zniechęcam.

PS No strzelanie z armaty, fajna sprawa ;)



Japonk ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił jakiegoś admina coby wyjaśnił sprawę odnośnie tych disconnectów i lagów w WoW. Bo Blizzard ma nasze kłopoty głęboko w powarzaniu, dlatego też ja oraz wielu innych zawiesiło konta, bo przecież nie będę płacił za ciągłe wyrzucanie z serwera. Teraz podobno sytuacja się znormalizowała, ale niestety nie dla mnie ponieważ umnie nadal gdzieś coś się krzaczy. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Drugie pytanie to dlaczego nie było żadnej informacji na stronie gram.pl odnosnie tragicznej sytuacji serwerów na początku stycznia?
Jeżeli podobn post już był to przepraszam, ale nie znalazłem takowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admini gram.pl dużo Ci nie powiedźą :P to samo co inny tylko. Sprawa wróciłą do normy a Twój problem może leżeć w czymś innym bliżej nie określonym. Podaj tu wyniki tracertu swojego serwera od WoWa to możemy Ci powiedziec coś więcej. Ta sprawa była tu poruszana ze 200 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 12:10, WoWmen napisał:

Ta sprawa była tu poruszana ze 200 razy :P


Jakto? To z serwerami WoW jest aż tak źle?! To może jednak ja sobie daruję tą grę.
Zresztą zdążyłem się zorientować że wy gracie WoW nie dla tego że to super gra tylko dlatego że grają w nią wasi kumple - znaczy wy wszyscy zgodnie mówicie że w to się gra żeby pograć z innymi a nie dla samej przyjemności grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL? a skąd takie wnioski? nie czytaj pomiędzy wersami bo Ci to słabo wychodzi. Był problem nie z serwerami ale z TEPSA przez co był problem z połączeniem dla użytkowników neo. J.a.k skoro nie znasz się na grze i próbujesz znajdywać błędy których i tak nie rozumiesz bo nie wiesz do końca o co chodzi to po co sięwypowiadasz? daruj sobie bo to gorsze niż spamm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śledzę forum dotyczace WoW-a od dłuższego czasu.Sam nie posiadam tej gry, ale długo nosiłem się z zamiarem jej kupienia. Po głębszym zastanowieniu doszedłem jednak do wniosku, że mija się z celem wydawanie co miesiąc kasy na produkt, w który czasami nie można pograć z powodu lagów. Pewnie podniosą się głosy, że to wina Tepsy, itd. A ja się pytam, co mnie to obchodzi? Płacę ciężkie pieniądze za Neo, płaciłbym cięzkie pieniadze za abonament, wiec niech to te firmy sie zatroszczą o to, bym mógł w spokoju sobie pograc. Nie uważacie, że jest to rodzaj wykorzystywania klientów?- płacisz kasę, a możesz nie dostać w zamian pełnowartościowego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 22:57, J.a.k napisał:

Więc dochodzę do wniosku że sukces tej gry w dużej mierze polega na tym że jej autorzy trafili
w gusta odbiorców jeśli chodzi o świat. Nie polega on jednak na tym że jest jakaś genialna,
czy wyznaczająca nowe standardy.


Zadna z gier Blizzarda nie byla ani orginalna, ani odkrywcza. Wszsytskie zawieraly znane i sprawdzone rzeczy przygotowane jednak w doskonaly sposob. Taki StarCraft to najzwyklejszy RTS, ktory w chwili premiery nie zachwycal juz nawet grafika, a mimo to po ok.7 latach od premiery liczba graczy jest nadal olbrzymia.
WoW takze nie zawiera jakis rewolucji w stosunku do innych mmorpg, a jedynie laczy wszystko co najlepsze i dzieki doskonalemu wykonczeniu powoduje, ze jest najlepszy w swojej klasie.
Jesli chodzi o sens gry to jest podobny do Diablo - zbieranie przedmiotow.
Natomiast jelsi ktos wspomina, ze gra sie najlepiej na 60 poz, to dlatego ze na maxymalnym poziomie jest przygotowana na graczy najwieksza liczba atrakcji (pelno przedmiotow, podziemi, czarow itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się