Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wypadł mi właśnie pierwszy epic i żeby było śmieszniej z zwykłego mobka oto on: http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=870&locale=enUS;source=live . Ile za niego krzyczeć na AH mniej więcej ? Na Allakhazamie pisze że 150g, wystawiłem go od 150g a bo 200g, dobra cena ? Czy może zmniejszyć bądź zwiększyć ? No i czy opłaca się mi coś kupować za kasę którą otrzymam ? Np jakiegoś epica staffa dla mojego maga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 11:28, oOreVenOo napisał:

Wypadł mi właśnie pierwszy epic i żeby było śmieszniej z zwykłego mobka oto on: http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=870&locale=enUS;source=live
. Ile za niego krzyczeć na AH mniej więcej ? Na Allakhazamie pisze że 150g, wystawiłem go od
150g a bo 200g, dobra cena ? Czy może zmniejszyć bądź zwiększyć ? No i czy opłaca się mi coś
kupować za kasę którą otrzymam ? Np jakiegoś epica staffa dla mojego maga ?


Twinki się ucieszą :)
Nie kupuj nic dla siebie, chyba że chcesz zrobić twinka. Epiców z reguły na AH się nie kupuje, drogie toto, a za ileśtam leveli będziesz miał lepszy dużo taniej, z rewarda (outland), albo wypadnie ci w jakiejś instancji.

No chyba że masz tyyyyle kasy nie wiesz co z nią robić. Chociaż ja i tak bym zbierał, epic flying mount kosztuje 5kk ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w Outlandzie kasa bardzo szybko leci, 10 dni farmu i jest 5kk to nie problem. Kasę będę zbierał na skilla dla mounta 225, wczoraj wbiłem 40 lvl i zakupiłem pięknego konika więc prawie na 60tkę zrobię sobie prezent w postaci 100% mount. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:04, oOreVenOo napisał:

Tak ale w Outlandzie kasa bardzo szybko leci, 10 dni farmu i jest 5kk to nie problem. Kasę
będę zbierał na skilla dla mounta 225, wczoraj wbiłem 40 lvl i zakupiłem pięknego konika więc
prawie na 60tkę zrobię sobie prezent w postaci 100% mount. xD

Bez przesady. Aż *tak* łatwo o kase znowu nie jest, chociaż zależy, co rozumiesz przez "10 dni'', dla przeciętnego gracza, dużo dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 23:31, Sth`Devilish napisał:

Mylisz się, gracze MUSZĄ mieć nowe alternatywy, robienie dodatku bez nowych ras/klas/profesji/itp
to jak wydłużanie wyjątkowo krótkiego, ale też i wyjątkowo cienkiego [myślę, że każdy dorosły
wie o jaką część ciała chodzi ;)].

To zależy na jaki dodatek się zdecydują - czy skierują go głównie do tych na 70 levelu, czy zrobią coś także z myślą dla początkujących. Według mnie zawsze ciekawiej by było jakby dodali jedną lub dwie nowe instancje dla początkujących - ciekawiej by było także dla tych, którzy np. robią drugą postać lub którąś z kolei :)

Dnia 14.06.2007 o 23:31, Sth`Devilish napisał:

Co do klas to przecież nic nie wiadomo (można spekulować, ale nigdy Blizzardo oficjalnie nic
nie powiedział nt drugiego dodatku), a przecież wszyscy pamiętamy najpierw wieklą bulwersację
i rozczarowanie graczy spowodowane oddaniem Shamanów dla Alliance i Paladynów Hordzie, a potem
wielkie zachwycenie i zadowolenie graczy po premierze. Natomiat co do ras - sorry, ale nie
wiem o co ci chodzi... To kiedyś były jakieś przesadzone raciale??? Nie przypominam sobie i
nie sądze aby takie istniały :) No może poza nieco kontrowersyjnym WotF i Prayer of Naaru :)

Miałem te na myśli, ale bardziej mówiłem o klasach. Przecież nie bez powodu większość łotrzyków czy warlocków Hordy to Forsaken, a ork warlock to przecież teraz rzadkość. Chyba jedynie nekromanty brakuje, bo reszta funkcji jest już zajęta przez inne klasy. Oczywiście, o ile by to dobrze wyważyli. Tylko jak by ich sensownie do fabuły dodać? Jedynie z Forsaken nie ma problemu, chyba, że wcisnąć by historyjkę o tajnym kulcie, który organizuje Plaga wewnątrz Hordy i Przymierza, jak to kiedyś robił Kel''Thuzad wśród Kirin Tor.

Dnia 14.06.2007 o 23:31, Sth`Devilish napisał:


Wyjdzie na 100%, spojrzałeś na 3 screen? To zdjęcie przedstawia przeglądarkę do plików z WoWa
(WoW Model View - polecam maniakom :)nowe pliki z patcha 2.1, dodane pod kategorię "EXPANSION02"
(tuż pod "EXPANSION01" gdzie znajdują się wszystkie pliki z TBC). Po za tym Blizzard ogłosił
niegdyś nabór do pracy nad "next-gen MMORPG", jednocześnie też zdementował wszystkie plotki
nt tego, iż Blizzard planuje stworzyć zupełnie nowe MMORPG i porzucić WoWa. Wyjdzie na pewno,
kwestia czasu - na przykładzie TBC śmiem twierdzić, że jeszcze conajmniej półtora roku pogramy
w TBC, a potem wyruszymy statkiem w podróż do mroźnego, przepełnionego śmiercią, zdradliwymi
górami i złą aurą jaką odczujemy blisko Icegrown Glacier, na północnym kontynencie - Northend
:)

Jeśli wyjdzie to na pewno kupię, pytanie tylko czy w końcu wyjdzie, a jeśli tak to kiedy. Burning Crusade robili bardzo długo, a jeśli liczbą nowości ten dodatek ma dorównać BC , to nie wyjdzie prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może podać stronke z modami, takimi jak - pokazywanie kasy przy zamknietym ekwipunku, celów qestów itp. W qestach się łapie, ale wskaźnik nigdy nie zaszkodzi (o ile istnieje) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 16:36, graczomaniak napisał:

Czy ktoś może podać stronke z modami, takimi jak - pokazywanie kasy przy zamknietym ekwipunku,
celów qestów itp. W qestach się łapie, ale wskaźnik nigdy nie zaszkodzi (o ile istnieje) :).



Proszę bardzo:
Curse Gaming
http://wow-en.curse-gaming.com/downloads/addons/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpocząłem próby ściągnięcia triala WoW i mam dwa pytania:
Czy pozostały do końca czas triala jest liczony od założenia konta, czy od pierwszej gry (ściągnięcie klienta zajmie mi dużo czasu)?
Czy Blizzard Downloader może przerwać pobieranie i kontynuować np. następnego dnia (tak jak każdy dobry menedżer pobierania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 15:17, Czedwik napisał:

To zależy na jaki dodatek się zdecydują - czy skierują go głównie do tych na 70 levelu, czy
zrobią coś także z myślą dla początkujących. Według mnie zawsze ciekawiej by było jakby dodali
jedną lub dwie nowe instancje dla początkujących - ciekawiej by było także dla tych, którzy
np. robią drugą postać lub którąś z kolei :)


Dokładnie, wiele osób przy okazji dodatku do gry widzi szansę szybkiego i łatwego re-rolla, sam zabrałem się za nowe postaci olewająć moją starą, przynajmniej na początku :) Zawsze też jest to jakieś urozmaicenie dla samego levelowania postaci w przyszłości - wszak początkowe lokacje są najnudniejsze, a jeszcze żeby musieć je powtarzać... :P

Dnia 15.06.2007 o 15:17, Czedwik napisał:

Jeśli wyjdzie to na pewno kupię, pytanie tylko czy w końcu wyjdzie, a jeśli tak to kiedy. Burning
Crusade robili bardzo długo, a jeśli liczbą nowości ten dodatek ma dorównać BC , to nie wyjdzie
prędko.


Ja myślę, że będzie conajmniej 2 razy szerszą grą niż TBC :) Więcej lokacji, jeszcze większa swoboda (podziemne tunele może??:) i na pewno jakoś bardzo ciekawie rozwiązane raid instancje. Chociaż niczego jeszcze nie wiadomo, to obstawiałbym zimę 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:16, Graszczur napisał:

Czy pozostały do końca czas triala jest liczony od założenia konta, czy od pierwszej gry (ściągnięcie
klienta zajmie mi dużo czasu)?


Od założenia konta. Tak samo z wykupywaniem abonamentu - liczony jest od chwili zakupu (od momentu pobrania pieniędzy z karty, chyba że użyjesz prepaida, wtedy jest od razu) i nie można go przerwać. Bez względu na to czy grasz czy nie, wykupiony czas leci dalej :)

Dnia 15.06.2007 o 19:16, Graszczur napisał:

Czy Blizzard Downloader może przerwać pobieranie i kontynuować np. następnego dnia (tak jak
każdy dobry menedżer pobierania)?


Oczywiście, bez jakiegokolwiek problemu :) Zwyczajnie go wyłączasz, potem przy uruchamianiu wskazujesz miejsce, w którym zapisywany był plik - Blizzard Downloader go przeskanuje i zacznie go dalej ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:20, Sth`Devilish napisał:

Dokładnie, wiele osób przy okazji dodatku do gry widzi szansę szybkiego i łatwego re-rolla,
sam zabrałem się za nowe postaci olewająć moją starą, przynajmniej na początku :) Zawsze też
jest to jakieś urozmaicenie dla samego levelowania postaci w przyszłości - wszak początkowe
lokacje są najnudniejsze, a jeszcze żeby musieć je powtarzać... :P

Mnie np. lokacje startowe draenei bardzo się podobały, ale większość niestety jest dość nudna jeśli miałbym je powtarzać. Questowania w The Barrens wspominam dobrze, ale nie chciałoby mi się tego robić drugi raz :)

Dnia 15.06.2007 o 19:20, Sth`Devilish napisał:

Ja myślę, że będzie conajmniej 2 razy szerszą grą niż TBC :) Więcej lokacji, jeszcze większa
swoboda (podziemne tunele może??:) i na pewno jakoś bardzo ciekawie rozwiązane raid instancje.
Chociaż niczego jeszcze nie wiadomo, to obstawiałbym zimę 2008 :)

Jeszcze więcej nowości? Wystarczy jak będzie ich taka liczba, jak w BC. Ważne, aby wszystko było wykonane porządnie. Żeby nie zrobili takie bubla jak np. Eye of the Storm, na którym nie gra zbyt wiele osób, bo większość i tak woli skończyć jakieś instancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:23, Sth`Devilish napisał:

Od założenia konta.

Shit... Chyba prędzej mi się trial skończy, niż klient kompletnie ściągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:54, Graszczur napisał:

> Od założenia konta.
Shit... Chyba prędzej mi się trial skończy, niż klient kompletnie ściągnie...


Zawsze możesz założyć nowe konto trialowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że przerwę waszą rozmowe.
Widzę że jest tu paru doświadczonych graczy więc, bezwstydnie jako noob w WoW zapytam sie was:
Jaki build dla Paladyna do gry pve byście mi polecili ? Narazie moj lvl jest minimalny wiec wiele to nie zmieni, ale chciałbym mieć chodź troszke zakresloną taktyke działań :)
Pewnie gdzies w tym temacie juz to komuś radziliście no ale coż ^^ po to on jest zebym mógł sie zapytac ;) poza tym nie wiem jak się np build z lutego mają do dnia dzisiejszego / czyt. pewnie w grze bylo sporo nerfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:35, AN0WN1M napisał:

Wybaczcie, że przerwę waszą rozmowe.
Widzę że jest tu paru doświadczonych graczy więc, bezwstydnie jako noob w WoW zapytam sie was:
Jaki build dla Paladyna do gry pve byście mi polecili ? Narazie moj lvl jest minimalny wiec
wiele to nie zmieni, ale chciałbym mieć chodź troszke zakresloną taktyke działań :)
Pewnie gdzies w tym temacie juz to komuś radziliście no ale coż ^^ po to on jest zebym mógł
sie zapytac ;) poza tym nie wiem jak się np build z lutego mają do dnia dzisiejszego / czyt.
pewnie w grze bylo sporo nerfów.


Radze popatrzeć na oficjalnym forum WoW-a poświęconemu palkom na każdym forum klasowym jest zawsze sporo buildów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:18, Latniak napisał:

Zawsze możesz założyć nowe konto trialowe :)

Myślałem o tym i tak zrobię. Rozumiem, że poprzedniego konta (tego, którego użyłem do pobrania klienta) nie da się usunąć? Będę chyba musiał zmienić dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:07, marcin1930 napisał:

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie Palladyna: czy on dobrze radzi sobie w PvP 1v1? Potrzebuje
też jakiegoś buildu do Pallka :)
Dziękuje.


Ja moim shadow priestem palków rozwalam z palcem w d... Może po propstu trafiam na takich słabych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się