Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 22:14, Sth`Devilish napisał:

Na 100% drugi dodatek będzie związany właśnie z Arthasem (i być może Kill''jaeden?) oraz całą
krainą Northend wraz z Tronem Mrozu, Nerubianami i zapewne z 80 lvl, a także - uwaga - tuskarrami
(pamiętacie ich z W3: The Frozen Throne?) oraz Furbolgami (fujjj :/) jako nowymi rasami:) Są
na to nieodparte dowody, jak choćby wsadzanie do patchy pierwszych grafik sprzętu i lokacji
z Northend (screeny poniżej).


No to fajno, że wyjdzie :] Mam nadzieje, ze do tego czasu zaopatrzę się w TBC i będę miał już postać z 70 lvl, aby móc grać w nowej krainie z nowymi potworami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2007 o 11:11, Szczur22 napisał:

Ja moim shadow priestem palków rozwalam z palcem w d... Może po propstu trafiam na takich słabych
:D


Ale zachęta :PP Ale żeby priestem?! I jeszcze tak łatwo?! Dzwine... Możesz dać mi swój build? Zobaczę sobie co tam takiego zmajstrowałeś... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 22:35, AN0WN1M napisał:

Wybaczcie, że przerwę waszą rozmowe.
Widzę że jest tu paru doświadczonych graczy więc, bezwstydnie jako noob w WoW zapytam sie was:
Jaki build dla Paladyna do gry pve byście mi polecili ? Narazie moj lvl jest minimalny wiec
wiele to nie zmieni, ale chciałbym mieć chodź troszke zakresloną taktyke działań :)
Pewnie gdzies w tym temacie juz to komuś radziliście no ale coż ^^ po to on jest zebym mógł
sie zapytac ;) poza tym nie wiem jak się np build z lutego mają do dnia dzisiejszego / czyt.
pewnie w grze bylo sporo nerfów.


Możesz podpatrzyć drzewka finalistów turniejów arenowych. Oto jedno z nich:
http://armory.worldofwarcraft.com/character-talents.xml?r=Illidan&n=Neia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 09:53, Graszczur napisał:

Czy jest możliwość usunięcia konta?


Jest taka możliwość, a przynajmniej istnieje guzik, który usuwa subskrypcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 11:27, marcin1930 napisał:


> Ja moim shadow priestem palków rozwalam z palcem w d... Może po propstu trafiam na takich
słabych
> :D

Ale zachęta :PP Ale żeby priestem?! I jeszcze tak łatwo?! Dzwine... Możesz dać mi swój build?
Zobaczę sobie co tam takiego zmajstrowałeś... xD


http://www.wowhead.com/?talent=rxMhZZVGMtrtRhtEo

Build jest nastawiony raczej na pve, ale ma elementy pvp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:33, ferbi napisał:

Jak się oblicza prawdpodobieństwo critica?


To troszkę skomplikowane, bo (zakładając, że chodzi o szansę na critical hit u twojej postaci) zależy to od statsów typu agility/intelligence/spell critical i critical rating (wszystko zależnie od klasy, oraz od tego czy chodzi o critical dla zaklęcia czy critical dla obrażeń fizycznych), a także od twojego aktualnego levelu, jakichś dodatków z talentów i wreszcie od levelu samego przeciwnika (tutaj nie jestem pewien na 100%, ale chyba im większa przewaga na twoją niekorzyść, tym mniejsza szansa).

Nie będę ci tego wszystkiego rozpisywał (z resztą musiałbym się sporo naszukać :]), więc po prostu doradzę tobie ściągnięcie addonu RatingBuster, jeśli zależy ci na dokładniejszych informacjach na ten temat na tooltipie przedmiotów, polecam także zajrzeć do Character Panel gdzie też są absolutnie wszystkie wartości procentowe podsumowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:45, Szczur22 napisał:

http://www.wowhead.com/?talent=rxMhZZVGMtrtRhtEo

Build jest nastawiony raczej na pve, ale ma elementy pvp :D

Jak na PvE, to nie ma Shadow Focus, jak na PvP, to nie ma Martyrdom... i po co Improved Fade, chyba najgorszy talent priestowy, w obu wersjach?

A z innej beczki, nie sugerujcie się tak "rozwalaniem klasy X" w 1vs1, balans takowych walk jest dość kiepski. Na większych arenach Shadow akurat jest mocno średni(dispel, CoT, interrupt flaya, mała przeżywalność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:26, marcin1930 napisał:

Całkiem nieźle wygląda :) A kogo jeszcze szybko "likwidujesz" prócz Palladynów? Bo z hunterem
to raczej masz marne szanse, prawda?

A to zależy od Huntera ;] Czasami wystarczy wystraszyć peta i Silence na Huntera, a czasami się obrywa po dupsku ;)

A i ten build Szczur22 - robiony pod PvE, a brakuje Spirit Tapa? O.o Ja już bym wyrzucił stamtąd Imp. Fade i Shadow Affinity, żeby to podładować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:41, Ninger napisał:

> Całkiem nieźle wygląda :) A kogo jeszcze szybko "likwidujesz" prócz Palladynów? Bo z hunterem

> to raczej masz marne szanse, prawda?
A to zależy od Huntera ;] Czasami wystarczy wystraszyć peta i Silence na Huntera, a czasami
się obrywa po dupsku ;)

A i ten build Szczur22 - robiony pod PvE, a brakuje Spirit Tapa? O.o Ja już bym wyrzucił stamtąd
Imp. Fade i Shadow Affinity, żeby to podładować :D


Gram już sporo, i uznałem że spirita tap naprawdę koniewczny do życia nie jest. A pozatym na instantach i tak się nie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:45, Szczur22 napisał:

> > Całkiem nieźle wygląda :) A kogo jeszcze szybko "likwidujesz" prócz Palladynów? Bo
z hunterem
>
> > to raczej masz marne szanse, prawda?
> A to zależy od Huntera ;] Czasami wystarczy wystraszyć peta i Silence na Huntera, a czasami

> się obrywa po dupsku ;)
>
> A i ten build Szczur22 - robiony pod PvE, a brakuje Spirit Tapa? O.o Ja już bym wyrzucił
stamtąd
> Imp. Fade i Shadow Affinity, żeby to podładować :D

Gram już sporo, i uznałem że spirita tap naprawdę koniewczny do życia nie jest. A pozatym na
instantach i tak się nie przydaje


Magą się przydaje sdzczerze mówiąc, szczególnie na długich walkach - Magtheridon np dzięki dużej ilości spirit możemy używając Evocation całą manę odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:01, Diakon22 napisał:

Magą się przydaje sdzczerze mówiąc, szczególnie na długich walkach - Magtheridon np dzięki
dużej ilości spirit możemy używając Evocation całą manę odzyskać.

A co to ma do Spirit Tap? Spirit Tap jest głównie na solowanie, w instancjach dość ciężko mieć ostatnie trafienie na mobie, chyba, że czaimy się z Mind Blast/SW:D, ale to z kolei zmniejsza nasz dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyborem rasy dla Paladina - chciałbym draenei, ale niebyt ciekawie wygląda on na swoim "palowym" mouncie :/. Może mi ktoś doradzić, która rasa byłaby lepsza - Draenei własnie czy Human??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:07, KaPe napisał:

> Magą się przydaje sdzczerze mówiąc, szczególnie na długich walkach - Magtheridon np dzięki

> dużej ilości spirit możemy używając Evocation całą manę odzyskać.
A co to ma do Spirit Tap? Spirit Tap jest głównie na solowanie, w instancjach dość ciężko mieć
ostatnie trafienie na mobie, chyba, że czaimy się z Mind Blast/SW:D, ale to z kolei zmniejsza
nasz dps.


Ah sorry, nie doczytałem, myslałem, że chodzi o sam Spirit:) Mój bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 17:29, Bifur napisał:

Mam problem z wyborem rasy dla Paladina - chciałbym draenei, ale niebyt ciekawie wygląda on
na swoim "palowym" mouncie :/. Może mi ktoś doradzić, która rasa byłaby lepsza - Draenei własnie
czy Human??


Nie ma absolutnie żadnego znaczenia :) Choć trzeba przyznać, blood elfy i krasnoludy wyglądają chyba najlepiej :) Ja zawsze robię tak - uruchamiam taki program do przeglądania plików z WoWa (WoW Model View - wersja 0.5.09), robię tam sobie postaci i patrzę kolejno jak wyglądają z danym sprzętem/mountem, unikając dzięki temu przykrych rozczarowań typu "nieciekawie wygląda na mouncie" czy "broń przenika przez płaszcz :/" :) Link znajdziesz tutaj: http://www.wowmodelviewer.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się