Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 14:19, oOreVenOo napisał:

Mógł by mi ktoś podać linka do tego chłopka w Darnassus co posiada repetable quest a prosi
on nas o doniesienie 20 Runecloth czy ile tam w celu nabicia reputacji Extalted ?


Ci goście zawsze są obok tailora w danym mieście. Po prostu zapytaj sie strażnika gdzie jest tailor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gemów za Honor. W ich opisie jest coś takiego:
"Binds when picked up
Unique-Equipped".

I czy to znaczy, że mogę włożyć w dany item więcej niż jeden/tylko jeden/tylko jeden w całym ekwipunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 17:50, Lord Ridick napisał:

Mam taki problem jestem leaderm gildi i jak moge usunąć tą gildie albo jak z niej wyjść.

Wszystkie z powyższych opcji powinny się pokazać po kliknięciu PPM na Twoją ksywkę w ekranie gildii (klawisz ''O''), albo po prostu możesz wpisać /gquit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że nie możesz go oddać innemu graczowi, bo jest od razu przypisywany do Ciebie oraz że możesz mieć tylko jeden taki na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam takie oto pytanko:
Jakiś miesiąc temu skorzystałem z 10-dniowego triala do BC, w czasie którego stworzyłem rogasa blood elfa (30 lvl). Mam podstawkę WoW-a ale nie mam BC. Czy jeśli kupie kolejny miesiąc gry, to będę mógł pograć jeszcze tym elfem, czy muszę najpierw kupić BC? I czy w skład BC wchodzi darmowy czas gry, czy trzeba sobie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:31, Khornel napisał:

Witam wszystkich, mam takie oto pytanko:
Jakiś miesiąc temu skorzystałem z 10-dniowego triala do BC, w czasie którego stworzyłem rogasa
blood elfa (30 lvl). Mam podstawkę WoW-a ale nie mam BC. Czy jeśli kupie kolejny miesiąc gry,
to będę mógł pograć jeszcze tym elfem, czy muszę najpierw kupić BC? I czy w skład BC wchodzi
darmowy czas gry, czy trzeba sobie kupić?


To chyba oczywiste, że aby grać w TBC, trzeba go mieć -.- No i do samej gry nie dostaje się darmowego miesiąca czy niczego takiego - płacisz tylko za samą grę, więc konto musisz miec opłacone :)

@ Jeggred - Binds when picked/on pickup oznacza, że item zostaje związany na stałe z postacią, która go podniesie (Soulbind), natomiast Unique oznacza że można mieć tylko jeden item lub gem tego rodzaju (tzn nie możesz mieć drugiego identycznego, w przypadku itemów bywają też takie, które dropują z różnymi statami - w takim przypadku reguła ta dotyczy każdej wersji takiego przedmiotu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ATM tylko ja, wybierając postać i wciskając "Enter World", po napełnieniu się tego niebieskiego paska widzę napis "World server is down" i cofa mnie spowrotem do ekranu wyboru postaci ? Czy może ktoś jeszcze ma taki motyw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko mam.
Czy moge jakoś przerobić swój interfejs, żeby bez przełączania pasków ze skillami mieć dostęp do wielu skilli? Kiedyś widziałem screena jak ktoś miał chyba wszystkie skille na ekranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe i jedne z najpopularniejszych addonów do modyfikacji UI:
Discord Action Bars lub Bartender (osobiście zawsze używałem tego drugiego i gorąco go polecam). Ściągnij sobie najnowsze wersje, weź coś na uspokojenie i po kilku godzinach zabawy z ustawieniami będziesz miał piękne UI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:13, GanD napisał:

Podstawowe i jedne z najpopularniejszych addonów do modyfikacji UI:
Discord Action Bars lub Bartender (osobiście zawsze używałem tego drugiego i gorąco go polecam).
Ściągnij sobie najnowsze wersje, weź coś na uspokojenie i po kilku godzinach zabawy z ustawieniami
będziesz miał piękne UI ;)


Z tymi środkami na uspokojenie trzeba było mi powiedzieć wcześniej! Ściągnąłem sobie Bartender''a i starałem się wszystko zrobić tak jak w readme. Widzi addona w grze, ale pisze, że nie chodzi. Nie wiem jak to uruchomić. Może mam ściągnąć jakąś inną wersje? Mam 1.04b. Jeśli ktoś możę to proszę mi napisać jak to zrobić. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:13, GanD napisał:

Podstawowe i jedne z najpopularniejszych addonów do modyfikacji UI:
Discord Action Bars lub Bartender (osobiście zawsze używałem tego drugiego i gorąco go polecam).
Ściągnij sobie najnowsze wersje, weź coś na uspokojenie i po kilku godzinach zabawy z ustawieniami
będziesz miał piękne UI ;)


Ja używam CT_BottomBar i CT_Bars
Funkcje niby te same, ale wydaje mi się że o wiele łatwiej konfigurowalne toto jest ;p

CT_BottomBar dzieli cały dolny pasek (action bar, secondary, pet, menu, bags) na oddzielne części, które możemy dowolnie przemieszczać i takie tam. CT_Bars robi przemieszczalne bary, ale są to te same bary co blizzardowskie (nie są niezlaeżne) , tylko mozemy je dowolnie przemieszczać, zmieniać transparency, scale...

Brakuje mi jednak jedej rzeczy która w discordzie jest - bary można zrobić w tabelki - tak ze są kolumny i wiersze. Z tego powodu niedługo się przerzucę na discorda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłeś złą wersję, o wiele za starą. Tu masz link do poprawnej:
http://www-en.curse-gaming.com/downloads/details/5653/
Jeśli ściągasz jakieś addony zawsze sprawdzaj datę ostatniej aktualizacji.
A tu masz link do już gotowej kompilacji kilku addonów, która zawiera gotowe, w pełni skonfigurowanego bartendera: http://www-en.curse-gaming.com/downloads/details/3459/ Tyle, że jest to wersja już trochę zdezaktualizowana, bo z przed miesiąca, a najnowszy bartender jest z przedwczoraj, więc trzeba by podmienić po prostu odpowiednie foldery na te z nowszej wersji.
To może wygląda skomplikowanie, ale po kilku pierwszych próbach wszystko stanie się proste i zrozumiałe, a sam proces ustawiania o wiele krótszy, trzeba mieć tylko trochę cierpliwości na początku, a zostanie się w pełni wynagrodzonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty masz wersję z przed 9 miesięcy, więc nie wiem, jakim cudem to w ogóle chodzi, chyba że podałeś inną wersję niż masz w rzeczywistości, ale skoro działa i jesteś zadowolony to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:34, Bifur napisał:

Czy ktoś wie jak mogę dostać sie do Searing Gorge??


Horda- idź do Kargath w Badlands, z tamtąd skieruj się na południe, po chwili po prawej stronie będzie przełęcz. To droga do twojego celu :D
Alliance- tak samo, lub zrobisz specjalny q, dzięki któremu dstaniesz klucz do specjalnych "wrót" międzi Searing Gorge i Loch Modan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:23, GanD napisał:

Ty masz wersję z przed 9 miesięcy, więc nie wiem, jakim cudem to w ogóle chodzi, chyba że podałeś
inną wersję niż masz w rzeczywistości, ale skoro działa i jesteś zadowolony to dobrze :)


Przepraszam nie napisałem, że zmieniłem. Mam teraz Bartender3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się