Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:33, Nyron napisał:

Szczerze mówiąc to tak na serio najtrudniejszy jest paladyn...dr00d jest łatwy ogólnie rzecz
biorąc (a grałeś? - mój qmpel ma 70 dr00da i lvlowalem nim i tak dalej).

gralem i to ponad rok. ogolnie rzecz biorac to mozna powiedziec ze klasy ktore moga pelnic wiecej niz jedna role sa trudniejsze (te do ktorych sa po 3 sety dane tier) choc to tez nie do konca prawda. Wiele tez zalezy od stylu gry dla jednych dana klasa bedzie latwiejsza a dla drugich trudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:14, ktos napisał:

jeszcze takie jedno pytanko
czy mozna zmieniac tryb gry miedzy pvp a pve i gdzie jest najwiecej ludzi ??

mozesz zmienic server z pvp->pve ale nie odwrotenie i oczywiscie za oplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:33, Scooby napisał:

mozesz zmienic server z pvp->pve ale nie odwrotenie i oczywiscie za oplata.


Z tymi opłatami za wszystko to troszke Blizz przegina :/ WoW mam od miesiąca, rozumiem obonament ale 19:90 za przeniesienie postaci...no coż..buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:08, AN0WN1M napisał:

Z tymi opłatami za wszystko to troszke Blizz przegina :/ WoW mam od miesiąca, rozumiem obonament
ale 19:90 za przeniesienie postaci...no coż..buahahaha


1) żaden problem stworzyć nową postać na nowym serwerze...
2) są czasami organizowane darmowe transfery, gdzie zaludniane są w ten sposób nieco starsze serwery, z niską populacją
3) bądź co bądź, jakaś blokada musi być dla graczy-oszustów.. wyobraź sobie jakie rzeczy mogłyby się dziać, gdyby każdy w dowolnej chwili mógł przenosić się z serwera na serwer, nie wspominając już o totalnym bajzelu w gildiach.

Także zachowaj ten szyderczy śmiech na inne okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłata jest wystarczająca, ponieważ przeniesienie postaci generuje ruch między serwerami. To nie jest tylko tak, że dali sobie cenę nie wiadomo jak wysoką, aby zdzierać z ludzi pieniądze. Poza tym, jak już wspomniano jest dostatecznie wysoka, aby ludzie nie bawili się transferem postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej ludzi gra na PvP - imo najlepsze co możesz wybrać.
Grając na PvE możesz włączyć PvP, ale i tak mało kto z przeciwnej frakcji będzie chciał Cię atakować (w końcu to PvE). Na PvP możesz włączyć PvP w strefach gdzie jest on wyłączony (strefy startowe-poniżej 20lvla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ale wczoraj wieczorem mialem jazde;) kumpel chcial mi pokazac smoka to udalismy sie do tego w ashenvale a tu tak sie zlozylo ze chyba najlepsza gildia na serwie go atakowala;) oj widze ze jeszcze sporo ciekawych rzeczy zobacze w wowie i teraz oby jak najszybciej do 70 lev:P;)fajnie bylo widziec 40 osob z 70 lev w 1 miejscu;) i to jeszcze z samymi epickami;)

20070627105406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, niedawno kupiłem sobie WoWa i mam już huntera na 52lvlu. Jutro albo pojutrze przyjedzie do mnie TBC...

Myślałem że do Outlandu można wejść dopiero na 58lvlu ale wczoraj mój kolega z gildi został zsummonowany do Hellfire Penninsula przez Warlocka 70lvl... problem w tym że klega miał 57lvl...
Wiec od jakiego lvla można zostać zzsummonowanym w ten sposób??

BTW. Jeśli ktoś gra na serverze Shattered Halls do zapraszamy do polskiej gildi "Dream Team" (Server okropny...22% ally i 78% Hordy;/) Oczywiscie sojusz alliantow...

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś raczej pogrom biednego stworzenia przez bandę sadystów na 70lv. Już na 70lv Emeris nie był zbyt trudny do pokonania dla raidowców, co dopiero teraz na 70lv. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:57, GanD napisał:

Widziałeś raczej pogrom biednego stworzenia przez bandę sadystów na 70lv. Już na 70lv Emeris
nie był zbyt trudny do pokonania dla raidowców, co dopiero teraz na 70lv. Ehh...


nom kumpel mowil mi ze oni go dla zabawy tluka...:P

kurde czemu blizz musi dzisiaj robic na moim serwie:/ jest tyle serwow a niestety moj musi nalezec do nieczynnych:/ od ktorej do ktore trwaja te roboty??:P cos tam pisze ze 2 h czyli od 11 do 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:55, diablolod napisał:

Myślałem że do Outlandu można wejść dopiero na 58lvlu ale wczoraj mój kolega z gildi został
zsummonowany do Hellfire Penninsula przez Warlocka 70lvl... problem w tym że klega miał 57lvl...
Wiec od jakiego lvla można zostać zzsummonowanym w ten sposób??

Od pierwszego. 58 level jest wymagany by przejść przez portal, ale równie dobrze możesz ustawić Heartstone w gospodzie i spokojnie mieć dostęp do Shatrah - znakomite rozwiązanie dla altów, portale do wszystkich miast za darmo.
Kwestia tego, że przed 58 levelem nie ma questów, a i mobki raczej mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do inżynierów. Może ktoś w miarę dokładnie opisać charakterystyki dwóch dróg rozwoju Engeeneringu (Goblin i Gnomowa). która jest ciekawsza do pvp i dlaczego i to samo o pve. Poważnie się zastanawiam nad Gnomową ale nie chciałbym strzelić gafy bo to decyzja bezpowrotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:26, gawronus napisał:

Czy ktoś wie jak stworzyć moda/mody do WoW-a?


Tutaj znajdziesz najpotrzebniejsze linki dla początkujących http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=11381244&sid=1 . Od siebie powiem tylko, że to nie jest zajęcie na godzinkę/dwie, bo aby napisać jakiś konkretny, ciekawy i prawidłowo działający addon, nie dość że trzeba poświęcić kupę czasu (i mieć już jakąś wiedzę nt WoWa), to jeszcze trzeba umieć pisać skrypty, a nawet posiadać użytkową nt tworzenia grafiki rastrowej i dwuwymiarowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:22, Sth`Devilish napisał:

> Czy ktoś wie jak stworzyć moda/mody do WoW-a?

Tutaj znajdziesz najpotrzebniejsze linki dla początkujących http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=11381244&sid=1
. Od siebie powiem tylko, że to nie jest zajęcie na godzinkę/dwie, bo aby napisać jakiś konkretny,
ciekawy i prawidłowo działający addon, nie dość że trzeba poświęcić kupę czasu (i mieć już
jakąś wiedzę nt WoWa), to jeszcze trzeba umieć pisać skrypty, a nawet posiadać użytkową nt
tworzenia grafiki rastrowej i dwuwymiarowej :)


O w mordeczke, myślałem, że to prostsza sprawa, tak więc osobiście sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie był jeden z paru smoków zamieszkałych Azeroth. Emerissa znajdziesz w Duskwood, obok Caverns of Time spotkasz Anachronosa a na Azcharze siedzi sobie spokojnie Azerusog. Jest ich trochę, ale z tego co wiem mają tylko 340.000hp więc bardzo mało, szczerze powiedziawszy wystarczyło by 10 chłopa na 70tkach z dobrym gearem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jest ich trochę, ale z tego co wiem mają tylko 340.000hp więc bardzo mało, szczerze powiedziawszy wystarczyło

Dnia 28.06.2007 o 17:51, oOreVenOo napisał:

by 10 chłopa na 70tkach z dobrym gearem.


Jak to sie mów- Poboli, poboli i przestanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się