Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 18:43, Sth`Devilish napisał:

Tylko, że ten akurat wrogo nastawiony nie jest :P

Jest, bo reputacja startowa z Brood of Nozdormu to Hated. Większość graczy obecnie nie ma nawet tej frakcji w pasku reputacji. AQ nikt już prawie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:37, dzordzi napisał:

Witam , nie miałby ktoś dobrego builda do paladyna nienastawionego na aury(czyli oprócz devotion
aura to drzewo odpada)??

Pierwsze słyszę o paladynach nastawionych na aury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, możesz stanąć sobie obok niego, zrobić pamiątkowego screen shota i pójść dalej do Caverns of Time. Ten smok, choć jest "czerwony", nie gryzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:27, GanD napisał:

Nie jest, możesz stanąć sobie obok niego, zrobić pamiątkowego screen shota i pójść dalej do
Caverns of Time. Ten smok, choć jest "czerwony", nie gryzie :P


Nom, jest dokładnie tak jak np z Aldor/Scryers, gdzie zdobywając repa dla jednych, traci się go u innych, a mimo to ci w ogóle nie atakują (no, przynajmniej w Shattrath :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Spróbuj zjechać windą z Aldor Square do Scryers. Szybkie lądowanie za miastem gwarantowane :P No chyba, że coś się zmieniło od czasu, gdy nie gram, ale kiedyś dostawało się normalnie kicka. Szkoda, że tylko to, walki uliczne w mieście byłyby ciekawym urozmaiceniem PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:18, żyrafa napisał:

jak na ah moge znalezc bronie offhand??


Bronii offhand nie da się tak znaleźć (póki co w AH nie ma takich zakładek jak main hand/off-hand). Natomiast jeśli chodzi ci o zwykły offhand dodający staty (jeśli o to ci chodziło - to to nie jest broń, bo pełni wyłącznie rolę dodawania statsów), to zwyczajnie Armor -> Offhand :)

>a i jeszcze jedno: dlaczego mag moze miec np daggery?? bo widzialem takiego na wysokim lev

Bo... może je mieć? :) No może nie w liczbie mnogiej, ale jeden dagger może mieć, tak samo jak i sword :p Tyle, że w przypadku casterów, taki dagger pełni raczej rolę dodawania statsów typu intellect/stamina/+spell dmg/+spell crit/+spell hit, niźli zadawania bezprośrednich obrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a i jeszcze jedno: dlaczego mag moze miec np daggery??

Dnia 28.06.2007 o 22:18, żyrafa napisał:

bo widzialem takiego na wysokim lev

Chodzi tu chyba o to, że Magowie nie mają daggerów jako broń podstawowa. Musisz iść do stolicy i spytać się strażnika o weaponmastera, on uczy walki nowymi brońmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:19, KaPe napisał:

> Witam , nie miałby ktoś dobrego builda do paladyna nienastawionego na aury(czyli oprócz
devotion
> aura to drzewo odpada)??
Pierwsze słyszę o paladynach nastawionych na aury.


Chodzi mi o to, że w aury daje minimum pkt, powiedzmy 2-5 w devotion i to wszystko. Nie wiem po prostu jak stworzyć pala tak, aby nie był postacią do wszystkiego bo będzie do niczego wtedy. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Scryers, jak przyleciał do mnie enchanter (był Aldor) do Scryer''s Tier to Arcane Guardy zaczęły go atakować i ledwo uszedł z życiem (był na flying mouncie, więc uciekłdo góry). Tyle w temacie Shattrath jako Sanctuary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:12, Sth`Devilish napisał:

Nom, jest dokładnie tak jak np z Aldor/Scryers, gdzie zdobywając repa dla jednych, traci się
go u innych, a mimo to ci w ogóle nie atakują (no, przynajmniej w Shattrath :D).

A to nie sprawdzałem tego...

Co do Aldor i Scryers to neutralność u nich nie obowiązuje. Także jeden z tych dwóch posterunków co mają w Shadowmoon Valley atakuje zależnie od wybranej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek... to piszę ;)

Dla osób, które oczekują wyzwań ;) zapraszam na realm SHADOWSONG do polskiej gildii :

BLOODY PACT

Gildia po stronie hordy (jest nas znacznie mniej niż ludzi z sojuszu w stosunku około 1:5 ;P), sami polacy, staramy się zmontować silną ekipę na popularne insty i raidy i powolutku zbieramy siły ...

Jeśli ktoś chce nas wesprzeć to zapraszamy serdecznie,
w razie czego wysyłajcie listy to miłego trolla ;) o imieniu Zartull

pozdroovki,
FOR THE HORDE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy widziałem gildie które mają nazwę zapisaną wielkimi literami.
W końcu spytam: Nie obciach jest mieć nazwę z CAPSEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:40, dzordzi napisał:

Chodzi mi o to, że w aury daje minimum pkt, powiedzmy 2-5 w devotion i to wszystko. Nie wiem
po prostu jak stworzyć pala tak, aby nie był postacią do wszystkiego bo będzie do niczego wtedy.
Czekam na propozycje.

Biorąc pod uwagę, że możesz mieć tylko 1 aure aktywną, to nie ma znaczenia. No i mało konkretny jesteś, Paladyn może leczyć - drzewko Holy, tankować - Protection, albo robić DPS - Retribution, aczkolwiek ten dps nie jest rewelacyjny, Blizzard stwierdził niedawno, że mają go nieco poprawić. Chociaż niekoniecznie musi to oznaczać mocniejsze skille, może po prostu nowe, dobre buffy, czy inne ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:58, peter811 napisał:

mam pytanie , chce zaczac WoWa bo Lineage2 znudzil mi sie po 3 latach....na jakim europejskim
serwerze doradzacie grać?, dzieki

Polaków najwięcej na Burning Legion, chociaż czasem jak patrze na forach różnych jaki prezentują poziom, to niekoniecznie jest to dobre miejsce.
Ja jak zaczynałem, to razem ze znajomymi wzięliśmy serwer automatycznie rekomendowany przez Blizzard i gramy do dziś. Jeśli nie masz problemów z angielskim to znajdziesz się wszędzie, jak bez masy polaków nie dasz rady, próbuj BL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawiązując do reklamy gildii powyżej - na wyzwania to zapraszam do siebie, w podpisie widać ;) Chyba jesteśmy jedyną gildią, co ma za dużo hilerów, a za mało casterów/ranged dps. Vashj będzie bolała, już Leo mógł wyciąc całe meelee na pechowym whirlwindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się