Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Kurcze dzisiaj wlazłem od Outland no i rzeczywiście jak mi kumpel powiedział dosłownie power leveling. Nabiłem 40k expa w ciągu 22 minut robiąc questy i bijąc moby a sam Outland wygląda bajecznie. Kurde teraz to żałuje, że idę na imprezę aż chętnie bym grał dalej. W każdym bądź razie jestem zaskoczony, ale w pozytywnym znaczeniu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Kude u mnie jeszcze 9 lvl''i ;D Nie moge sie doczekac.
Ale ja tu po co inego, zbliza sie 50 lvl i pojawia sie pytanko ( gram lockiem ) , czy inwestowac w felguarda czy dalej byc affi ? Jak sie z nim gra na PvP a jak na PvE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 17:36, oOreVenOo napisał:

Kurcze dzisiaj wlazłem od Outland no i rzeczywiście jak mi kumpel powiedział dosłownie power
leveling. Nabiłem 40k expa w ciągu 22 minut robiąc questy i bijąc moby a sam Outland wygląda
bajecznie. Kurde teraz to żałuje, że idę na imprezę aż chętnie bym grał dalej. W każdym bądź
razie jestem zaskoczony, ale w pozytywnym znaczeniu. :-)


Może i szybko leci exp, ale same levele już nie tak szybko :P Ja nabijałem te dodatkowe 10 lvli przez 2 tygodnie :) Ale z drugiej strony - ja je robiłem w większości samemu, bo niestety byłem wtedy z Uber Pro Raid gildii, którą obchodzi tylko sam progress, a reszta "zrób to sam albo spadaj" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem: otóż w zdobyłem "Gloves of the Vanquished Hero" -jest to token t5 a nie moge go wymienić na rękawice t5 tylko t4. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:45, Ponet napisał:

siemka mam problem: otóż w zdobyłem "Gloves of the Vanquished Hero" -jest to token t5 a nie
moge go wymienić na rękawice t5 tylko t4. Co jest?

Idź do odpowiedniego kolesia-na pewno wyda ci odpowiednie rękawice. Obydwoje są koło sieibie, po prostu dobrze się rozejrzyj. Osobiście nie miałem z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

69-70 zrobiłem w jeden wieczór ;)
OL to kraina XP. Masakra bo robiłem dłużej 50-60 niż 60-70.
Nether nie ruszałem, góry i shadowmoon pełne jeszcze zadanek, żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:18, Selv napisał:

69-70 zrobiłem w jeden wieczór ;)
OL to kraina XP. Masakra bo robiłem dłużej 50-60 niż 60-70.
Nether nie ruszałem, góry i shadowmoon pełne jeszcze zadanek, żyć nie umierać.

Motywacja do bicia expa w Outlandach jest dużo większa, questy napakowane obok siebie, w 90% nie trzeba latać po 5 różnych mapach, by dostać jakieś ochłapy expa, jak to się zdarzało w Azerocie, no i nagrody. Aż żal, jak się porówna nowe strefy startowe i Outlandy z Azerothem. Jakieś śmieszne clothy z agility, maile ze spiritem, zero +dmg, zero +kryt, zero +attack power, po prostu barwione zielaki, i to jeszcze bez porządnych prefixów, jakie dodało TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:18, Selv napisał:

69-70 zrobiłem w jeden wieczór ;)
OL to kraina XP. Masakra bo robiłem dłużej 50-60 niż 60-70.
Nether nie ruszałem, góry i shadowmoon pełne jeszcze zadanek, żyć nie umierać.


50-60 to nic trudnego z poradnikiem do power levelingu :) Ale faktycznie dużo expa leci, a na brak questów nie ma co narzekać (nie dość, że Blizzard zwiększył limit do 25 questów w logu, to i tak braknie czasem miejsca :P), nie mówiąc już o dodatkowych atrakcjach typu outdoor PvP (walka o strategiczne punkty na mapie, muszę przyznać że nieźle się bawiłem, aczkolwiek te wieże w Zangarmarsh rozczarowują - nikt o nie nie walczy...). Inna sprawa, że Netherstorm i Shadowmoon Valley to już dosyć trudne krainy dla solo-graczy, ale teraz jak już jestem długo po ich całkowitym ukończeniu (łącznie z ukrytymi questami), zauważyłem że były specjalnie tak projektowane, aby zrobić je w 1-2 dni z jedną grupą przyjaciół (z randomami to można się pochlastać niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, o co chodzi z tą akcją, która w luncherze wowa pokazuje sie zwerbuj kolegę a dostaniesz 30 dni grania za friko próbował ktoś z tym coś robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom dokładnie wolniej się nabijało 50-60, niż 60-70 w każdym bądź razie przed chwilą wróciłem i wbijam do OutLand...xD Jest super, już się nie mogę doczekać tak 65 lvlu jak będę miał dostęp praktycznie do całego Outlandu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się tylko pochwalić że w czerwcu gildia Husaria po stronie aliance z serwera Dreanor obchodziła swoje drugie urodziny . Na uroczystość stawili się prawie wszyscy Husarzy i zaprzyjaźnione osoby . Tańcom i zabawom nie było końca . Teraz czakam na nasze trzecie urodziny .

Pozdrawiam Wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:40, Szatanista napisał:

mam pytanie czy da zdobyc jakieś rzeczy przy zwlokach ilidana?

Nie obraź się, ale jeśli zadajesz takie pytanie - to *ty* nic nie zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 15:40, Szatanista napisał:

mam pytanie czy da zdobyc jakieś rzeczy przy zwlokach ilidana?


Kolejna osoba z szalonym wiekiem o numerze 11 bądź 13. A tak btw właśnie wbiłem na 59 lvlu w ciągu 3 godzin. Na prawdę exp leci jak szalony, jestem pod wrażeniem, kasa nawet też. Mam już mounta, teraz brakuję tylko 370g na trening nie wiem skąd tyle wytrzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:08, oOreVenOo napisał:

Kolejna osoba z szalonym wiekiem o numerze 11 bądź 13. A tak btw właśnie wbiłem na 59 lvlu
w ciągu 3 godzin. Na prawdę exp leci jak szalony, jestem pod wrażeniem, kasa nawet też. Mam
już mounta, teraz brakuję tylko 370g na trening nie wiem skąd tyle wytrzepie.

Level 60-61 to jakieś 600k expa, więc spowalnia znacznie w porównaniu do poprzednich, średnio 2-3% quest, wliczając minimalną ilość ubitych mobków. Ale o kase łatwo, no chyba, że jesteś enchanterem i rozbierasz każdy itemek, albo levelujesz jakąś kosztowną profesje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60-61 to 400k expa, poza tym co za różnica w końcu i tak wbiję 70 jak każdy inny. Mam alchemy i herba, na razie w alchemy stanąłem na 300, nie robię więcej bo szkoda kasy. Zająłem się herbalismem na razie i już wbiłem 310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:44, oOreVenOo napisał:

60-61 to 400k expa, poza tym co za różnica w końcu i tak wbiję 70 jak każdy inny. Mam alchemy
i herba, na razie w alchemy stanąłem na 300, nie robię więcej bo szkoda kasy. Zająłem się herbalismem
na razie i już wbiłem 310.

Shrug, dawno nie sprawdzałem, w każdym razie jest spora różnica między 59-60, a 60-61. A alchemia od 300 idzie banalnie, tak samo jak większość profesji, na nowych materiałach. Blacksmithing ostro się zacina w którymś momencie, tak samo jak LW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się