Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 17:44, Szczur22 napisał:

> W orgrimmarze obok wizy z wind ride masterem jest cenarion emisariat czy ciul go wie i
go zawsze
> sobie tempilem :D

Ty grasz na privach czy co? Przecież ten kolo jest neutralny! Nie da sie go zaatakować.


Kolejny :P Da się, wystarczy że masz wrogą reputację w Cenarion Hold, albo zaznaczysz sobie "At War"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:52, Szatanista napisał:

do ktorego lvl siedzi się w Hellfire Peninsula?

Aż ci się znudzi i zrobisz questy. 61-62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:46, Sth`Devilish napisał:

> > W orgrimmarze obok wizy z wind ride masterem jest cenarion emisariat czy ciul go
wie i
> go zawsze
> > sobie tempilem :D
>
> Ty grasz na privach czy co? Przecież ten kolo jest neutralny! Nie da sie go zaatakować.


Kolejny :P Da się, wystarczy że masz wrogą reputację w Cenarion Hold, albo zaznaczysz sobie
"At War"...


Że z At War sie da to wiem. Ale po bolka to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:34, Ardaren Ziom napisał:

A oplaca sie ten argent down robic :P ?jakies lepsze zyski? duzo repy u taurenow i jakies itemki
dobre beda?

w blasted lands jest kolo który jest w Argent Dawn i jest quest w którym trzeba wymordować 6 demonów i w zamian dostajesz od niego tabard tego bractwa albo w Plaguelands (western i eastern ma się wielokrotnego questa w ktorym dostajesz gadzet ktory podwyższa reputacje i w tej reputacji lepsze rzeczy od nich kupujesz ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:44, Sth`Devilish napisał:

> > > Możecie mi to wytłumaczyć
> > > http://pl.youtube.com/watch?v=vqO7zEWu0W0
> > > znaczy nie cały film, tylko te scene w Arathi Bastin jak ten mag tak leci na
tym
> koniu
> > tak
> > > daleko, moj mag to tylko kilka m tym rzeleci.
> > pewnie ten to jest GM.Tak myślę!
>
> GM z priva? Bo z globca to raczej nie. Myślałem że to jakieś "wspomagacze" bo hiedys skakałem

> po skalach z takim hunterem, i on pil jakis alkochol i mowil ze to pomaga przy tym, a
poptem
> bardzo duzo tego wypil wsiadl ma mounta i skoczyl tak daleko ze myslalem ze ma jakas lepsza

> wersje tego czaru maga.
>
> I jak to jest, bo tak sobie myślę: jakby wziol jakiegos druta z trave form opoil go miksturka

> szybkosci i dodatkowo jakos chyba hunter ma taka zdolbosc zwiekszania szybkosci to jakby
dal
> ja temnu drutowi to by chyba szybszy byl niz epic mount no i jakies buty szybkosci do
tego
> to juz by rakieta byla :D

...

A słyszałeś o takim skillu maga Slow Fall http://www.wowhead.com/?spell=130 ?

Są jeszcze itemy typu Gnomish Parachute Cloak czy też Noggenfogger Elixir, które mają podobny
efekt...



A właśnie o to mi biegało, a o Slow Fall wiem bo sam gram magiem. Tylko właśnie nie wiedziałem czym można ten czar wzmocnic bo ja zaraz spadam w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:16, SoieR napisał:

A właśnie o to mi biegało, a o Slow Fall wiem bo sam gram magiem. Tylko właśnie nie wiedziałem
czym można ten czar wzmocnic bo ja zaraz spadam w dół.


Bo go pewnie w ogóle nie używasz, tylko klikasz bezmyślnie, nie zdając sobie sprawy z tego, że aby jego użyć musisz mieć składnik - pióro (light feather), które chyba nie musze tłumaczyć jak trzeba zdobyć :)

@ Szczur22 - no własnie, da się, a że ktoś nie pomyśli tylko tak robi, to już jego sprawa :P Chociaż w sumie, rep z Cenarion Hold i tak nie ma już wielkiego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:14, Szatanista napisał:

> A oplaca sie ten argent down robic :P ?jakies lepsze zyski? duzo repy u taurenow i jakies
itemki
> dobre beda?
w blasted lands jest kolo który jest w Argent Dawn i jest quest w którym trzeba wymordować
6 demonów i w zamian dostajesz od niego tabard tego bractwa albo w Plaguelands (western i eastern
ma się wielokrotnego questa w ktorym dostajesz gadzet ktory podwyższa reputacje i w tej reputacji
lepsze rzeczy od nich kupujesz ot co!


A ty dalej o PRYWATNYCH SERWERACH prawisz? Weź idź sobie, a nie mieszasz ludziom w głowach...

Irytujesz mnie w takim stopniu, że nawet ciebie podkablowałem moderatorom, ale najwyraźniej moderatorzy wspierają piractwo na tym forum... Po prostu żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możecie mi powiedzieć co oznacza słowo ,,supplies''''? Jestem journeymanem w skiningu, ale gdy znajduje jakieś bestie w ghsotlandach to nie mogę z nich ściągnąć futerka, to wina skilla, czy poprostu nie można z nich ściągać? Dla uproszczenia chodzi mi o mistbaty i sprigpawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Supplies czy jak to się tam pisze bo nie pamiętam dokładnie to zaopatrzenie.

http://www.getionary.pl/fdd431897ea5116ea2102ee75c3bcd42 - słownik ang/pol pol/ang

@Szatanista

To nie ma dla Ciebie znaczenia od którego, na pirackim serwerze znajdziesz się tam po 5 godzinach grania daruj sobie zadawanie tutaj pytań skoro nie grasz na org serwerze, piracisz i nakłaniasz do piractwa poprzez podawanie pirackiego serwera. Masz pirackie fora tam sobie pytaj a jak na razie daruj sobie do póki nie zobaczę Cię w Armory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:59, Szatanista napisał:

a mówią niektórzy że do 58 do 68 lvl to prawda?

Ty się nie pytaj do którego się siedzi, siedzi się dopóki q wszystkich nie zrobisz ;], ja w hellfire siedziałem do 63 lvlu chyba,
dalej poszedłem do terrokar etc, jak ci się nudzi to polataj i pozwiedzaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witanm
Mam pytanie , czy jak np: zapłaci sie za jeden miesiąc i niebędzie sie placilo 2 miesiące a zapłaci sie trzeci bezdie mozna grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi toto ze trzeb placic miesiąc w miesiąc , czy mozna niepłacic na 1 miesiąc i zapłacic następny i czy będzie mozna wtedy normalnnie grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HP siedzi się góra do 62, jeśli postać zaczęła tam na 58 levelu. W przypadku mojej starej postaci, zaczynając w Outland dopiero na 60 questów tam starczyło aż do 63 levelu (+kilka wypełnionych pasków xp). Zależy też ile się na instancje w międzyczasie chodzi, bo to też jest niezły xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz płacić miesiąc, później przestać płacić na dwa miesiące a później znów płacić. Chcesz - płacisz - grasz, nie to nie niczego Ci nie narzuca Blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:27, oOreVenOo napisał:

Możesz płacić miesiąc, później przestać płacić na dwa miesiące a później znów płacić. Chcesz
- płacisz - grasz, nie to nie niczego Ci nie narzuca Blizz.



To zajefajnie :D moze sie skusze jak oglądam filmiki to padam.
Właśnie ile kosztuje miesięczny abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:27, Czedwik napisał:

W HP siedzi się góra do 62, jeśli postać zaczęła tam na 58 levelu. W przypadku mojej starej
postaci, zaczynając w Outland dopiero na 60 questów tam starczyło aż do 63 levelu (+kilka wypełnionych
pasków xp). Zależy też ile się na instancje w międzyczasie chodzi, bo to też jest niezły xp.



Ile kosztuje miesięczny abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 22:29, Budep napisał:

To zajefajnie :D moze sie skusze jak oglądam filmiki to padam.
Właśnie ile kosztuje miesięczny abonament?


Przede wszystkim pisz jednego posta. Miesięczny abonament to około 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się