Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 16:19, Starter napisał:

> Wkoncu udalo mi sie posciagac te wszystkie patch''ska i wglebiam sie od 2 dni w swiat
WoW''a...nie
> powiem jest wciagajac gra sie miodnie, ale spodziewalem sie ze gra wywrze na mnie wieksze
wrazenie:(
> Mam kilka pytanek natury technicznej, po pierwsze czy jest jakas mozliwosc rozdysponowywania

> punktow na wspolczynniki przy awansowaniu na kolejne levele bo robi sie to automatycznie
a
> po drugie czy jest jakas dokladniejsza mapa bo ta ktora jest dostepna w grze jest malo
czytelna
> a czasem nabiegam sie jak glupi i wlasciwie nie wiem gdzie jestem, imho przydal by sie
wieksze
> zblizenie mapy swiata, a i irytuje mnie troche brak portali bodz przemieszczania sie z
wioski
> do wioski klikajac na punkty na mapie ( tak jak w Guild Wars ) bo kamien teleportacyjny
ktorego
> mozna uzyc raz na 60 min jest przegieciem;/;/;/ Mnie strasznie wynudza takie bieganie
wielu
> minuty przez polacie teren bez mozliwosci szybkiego telepotyu;/;/

Co do mapy ściągnij sobie titan panel (addon)... on pokazuje cordy (współrzędne na mapie)
i używaj http://wow.allakhazam.com/ to taka strona tam jest wszystko wyjaśnione (questy itp.)

Mam nadzieje, że pomogłem

Pozdrawiam Starter



Dzieki sciagnelem Titan Panel i mam pytanie do jakiego katalogu go wkleic? No stronka ciekawa, ale chcialbym o odpowiedz na pytanie co z portalami i czy awans lvl moze byc reczny a nie aotomatyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:26, SimoNeeN napisał:

Dzieki sciagnelem Titan Panel i mam pytanie do jakiego katalogu go wkleic?


World of Warcraft\Interface\AddOns


z portalami
Magowie mogą tworzyć portale na 60lvl.
Między miastami można się przemieszczać gryfami/hipogryfami/wywernami/nietoperzami.

i czy awans lvl moze byc reczny a nie aotomatyczny?
Atrybuty są tu rozdawane automatycznie. Jedyne co możesz sobie wybierać to nowy talent od 10lvl co poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:30, Sashion napisał:

> Dzieki sciagnelem Titan Panel i mam pytanie do jakiego katalogu go wkleic?

World of Warcraft\Interface\AddOns

Zrobilem tak ale niestety nie widze zadnego efektu, wogule w katalogu addOn sa foldery zawierajace po jednym pliku a titan panel ma w sobie kilkanascie folderow z wieloma plikami z innym rozszerzeniem, wiec w jaki sposob je wkleic?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:40, SimoNeeN napisał:

> > Dzieki sciagnelem Titan Panel i mam pytanie do jakiego katalogu go wkleic?
>
> World of Warcraft\Interface\AddOns
>
Zrobilem tak ale niestety nie widze zadnego efektu, wogule w katalogu addOn sa foldery
zawierajace po jednym pliku a titan panel ma w sobie kilkanascie folderow z wieloma plikami
z innym rozszerzeniem, wiec w jaki sposob je wkleic?




W folderze addons ma właśnie być tych kilkanaście folderów z folderu titan. Ogólnie jest tak że w Addons są foldery, które już podfolderów nie mają, same pliki addonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Mój kolega ma od niedawna Wow''a. Do gry dołączoną miał karterczkę, ktrórą daje sie koledze i może on grać przez 10 dni w WoW''a.
Jak należy to zainstalować , gdzie wpisujemy ten kod, czy trzeba do tego zakładać konto i ściągać patche ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć konto używając tego cdkeya. Będzie to konto trialowe (z ograniczeniami), na którym pograsz 10 dni-potem możesz uaktywnić je za pomocą cdkeya z pełnej wersji gry. Musisz ściągnąć grę (lub zainstalować z płyt kolegi-gra nie wymaga płyty w napędzie) i także ściągnąć najnowsze patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:40, SimoNeeN napisał:

> > Dzieki sciagnelem Titan Panel i mam pytanie do jakiego katalogu go wkleic?
>
> World of Warcraft\Interface\AddOns
>
Zrobilem tak ale niestety nie widze zadnego efektu, wogule w katalogu addOn sa foldery
zawierajace po jednym pliku a titan panel ma w sobie kilkanascie folderow z wieloma plikami
z innym rozszerzeniem, wiec w jaki sposob je wkleic?


1. Skopiuj spakowanego rarem titana do folderu AddOns.
2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na spakowanego titana.
3. Kliknij "rozpakuj".
4. Zamknij folder.
5. Uruchom WoWa
6. Zaloguj się do gry.
7. W lewym dolnym rogu masz przycisk "Addons"
8. Klikasz enable all.
9. Logujesz się do gry.
10. Grasz

To aż takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te ograniczenia to ....

A do tego założenia konta to jak z tym sposobem płatności o który się pyta podczas rejestracji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na Addon w formie .rar lub .zip prawym przyciskiem i klikasz Extract to... (lub: Wypakuj Do:..) i wybierasz \World of Warcraft\Interface\Addons i tam to wypakowujesz w folderze. Czasami w tym folderze są inne foldery. Czasami w całym pliku spakowanym jest kilka folderów, ale muszą tak zostać. Tu masz screen mojego folderu i jak to wygląda: http://foteka.pl/4a108e02bf2ce4c3d69dbad443b4d1ed

PS. Czasami niektóre addony same się instalują (.exe) lub mają foldery WTF do wklejenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teleport to umiejętność magów, pozwalająca przeteleportować się do miasta (w zależności od miasta wymaga 20 lub 30lvla). Inna umiejętność to portal (lvl 40) która pozwala przenieść się członkom grupy do wybranego miasta. Obie te umiejętności wymagają składnik do kupienia za grosze u reagent vendora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U..... to lipa z tymi ograniczeniami :/.
Maksimum 20 lvl ;/.
To już chyba sobie odpuszczę.

Wole już sobie uzbierać na własnego WoW''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprobować pograć - po to jest ten trial. A potem aktywować cdkey z pełnej wersji i mieć konto bez ograniczeń + miesiąc z podstawki. Konto trialowe można zakładać także tutaj: http://teaser.wow-europe.com/ (ile chcesz, pamiętaj by podawać różne dane i e-mail).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak. Parę dni temu postanowiłem, że kończe z tym. 2 dni nie opłaciłem dalej konta. Dziś juz nie wyrabiam :D Gieff WOW :P

Służę radą dla wszystkich m00bów, noskilli etc :D Może poradzę komuś coś, ciut doświadczenia mam Przed TBC raidowałem naxxramas ( nie skończyłem niestety :/ ). A teraz SSC i TK :)

Pozdrawia Kuno, Class Leader Hunterów z Gidli "Accidentally" z serwera Burnning Legion :) Jak potrzebujecie pogadać o WoWie odezwijcie się na GG 3723943 :P Służę radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale dziś ceny na AH za light leather, normalnie ;) Zwykle jest ok. 55-75s za 20 sztuk, a tu dziś jest po 1g 20s, a nawet widziałem dwie oferty (od tego samego gościa) za 44g 99s !!! Nie wiem kto mu to kupi, może dla jaj sobie tak wrzucił, ale i tak nieźle ceny podskoczyły =] Opłacało się wziąść skinning :) Tylko na początku były problemy z "level reuired" bo było od 20, albo 30, a nawet 40 poziomu skinningu, a ja miałem 10...

PS Nie wiem czemu tak mało ludzi gra shamanem, już priestem grają więcej... Mnie shaman się podoba, ma co prawda całkowity brak CC, ale da się z tym żyć ;p Za to na duelach to tylko hunter mnie pokonuje ;] FOR THE HORDEEE! ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 00:41, marcin1930 napisał:

Wow, ale dziś ceny na AH za light leather, normalnie ;) Zwykle jest ok. 55-75s za 20 sztuk,
a tu dziś jest po 1g 20s, a nawet widziałem dwie oferty (od tego samego gościa) za 44g 99s
!!! Nie wiem kto mu to kupi, może dla jaj sobie tak wrzucił, ale i tak nieźle ceny podskoczyły
=] Opłacało się wziąść skinning :) Tylko na początku były problemy z "level reuired" bo było
od 20, albo 30, a nawet 40 poziomu skinningu, a ja miałem 10...

PS Nie wiem czemu tak mało ludzi gra shamanem, już priestem grają więcej... Mnie shaman się
podoba, ma co prawda całkowity brak CC, ale da się z tym żyć ;p Za to na duelach to tylko hunter
mnie pokonuje ;] FOR THE HORDEEE! ;P

Pozdrawiam



Już tłumacze dlaczego stack ( 20 sztuk ) jest po 44g 99s :)

Ma to związek z modem, który nazywa się Auctioner. Mod ten służy do skanowania AH. Po przeskanowaniu AH auctioner wylicza średnie ceny przedmiotów.

I patrząc na ten Twój przypadek z Light Leather. Pisałeś, ze stack jest średnio za 60 s. I tutaj wkracza tamten pan z cena 45 g za stack. Jeżeli powiedzmy na AH jest 20 aukcji Loght Leather i 19 z nich jest w przedziale 55-90s za stack a 20-sta aukcja jest za 45 g to w bardzo prosty sposób sztucznie jest zawyżona cena danego towaru, ponieważ duża część osób podczas zakupów sugeruje się Auctionerem.

Więc ogólnie nie ma się czym cieszyć, ponieważ przeważnie taki stan rzeczy utrzymuje się przez parę GODZIN, dopóki ktoś nie zacznie wystawiać danego przedmiotu duzo taniej, ponieważ np potrzebne są mu pieniądze na już.

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to też celowe działania sprzedających. Jest dużo 70 lvl, którzy nagle chcą zmienić profesję. Jako że mają sporo kasy nie chce im się uganiać za matsami. Więc idą do AH i kupują jak leci te głupie light leather choćby kosztowało po 40g za stack, bo on ma kase, a chce rozwinąć ten głupi leatherworking szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się