Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 09:56, dzordzi napisał:

Ja mam pytanie, czy bata można zdobyć jako mounta tak jak raptora, znaczy się drop??? Widziałem
wczoraj be na bacie, z jakimś polskim nickiem, a do tego latał chyba (albo to urojenia), rzecz
się działa w zachodnich ziemiach plagi, na Nagrandzie.


Nie da sie. Po pierwsze- fruwające mounty nie działają poza outlandem.
Jedyne fruwaki to:
-wywerny- zwykła i epic
-gryfy ------||-----------
-nether drake
-nether ray
-feniks (drop z Kael''thalasa)
-kurk- nie pamietam kto go dropi
-flight form druida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wkurza juz ta gra , a wlasciwie glupota blizarda. Jakim prawem moj server w battle grp ma zaledwie 9 serverow a inne maja po 29 ! Co gorsze w mojej znajduje sie magneteridon czy jak to tam sie zwie, z nihilum na czele a na moim servie biegaja celebrity ktorzy tez sa top 10. Mam dosc spotykania ciagle tych samych teamow na arenie, mozna dobic np w 5vs5 2000+ rating i za chwile kilka razy pod rzad spotkac team ktorego combo jest np. lepsze na moje i zjechac rating do 1800, paranoja. Dlaczego nikt z tym nic nie robi, nie rozumiem czemu ja mam 3x mniej serverow od innych w swojej grupie. Migrowac nie chce, pozatym nie wyloze za takie cos 100zl, bez sensu jest to zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mogłeś przecież założyć postać na innym serwerze, który jest w innej battlegrupie. A skoro ci gra "wkurza" to nie graj i już, nic na siłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze problemów z rozumiem tekstu pisanego nie ma, a i Ty piszesz całkiem składnie. Mnie po prostu chodziło o to, że nie każda rzecz technicznie możliwa do wykonywania jest w ogóle warta wykonywania. Prędzej już pojawi się chyba jakiś skandynawski klient językowy niż polski. Także teoretycznie możliwe, w praktyce zupełnie nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko... Chcę zacząć grać w WoW, ale nie stać mnie na cały zestaw Podstawka,Karta Pre-paid i TBC.
Czy jeśli kupię jedynie podstawkę i kartę (TBC dokupię jak znajdę pieniądze) to bedę mógł normalnie, bezproblemowo zagrać ? (np. jak to będzie wyglądało z Blood Elfami czy Draenei ? Przecież nie będę miał ich grafik itp. więc nie będę mógł ich zobaczyć czy jak ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie normalnie tzn bedziesz ich widział z resztą wszystkie itemki woóle wsio to co wprowadza tbc bedziesz widziała ale nie będziesz mógł grać nowymi rasami, nauczyć jewelercarftingu, zdobyc 70 lvlu i pozwiedzac outlandu. Ja np gram bez tbc i wogole mi to nie przeszkadza bo po pierwsze gram dla przyjemnosci a a nie dla itemów a po drugie mie chciałoby mi sie bic tego 70 lvla :P takze jak bedziesz już grał to wpadnij na sporeggar w alliance jest gildia polska b.dobra pomogłbym ci dobić do 20 lvla i może cie gm przyjmie bo 20 lvl to minimum u nas a prawda taka ze rakuje nam low lvli bo wiekszosc hlvle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:46, SoieR napisał:

Całkowicie normalnie tzn bedziesz ich widział z resztą wszystkie itemki woóle wsio to co wprowadza
tbc bedziesz widziała ale nie będziesz mógł grać nowymi rasami, nauczyć jewelercarftingu, zdobyc
70 lvlu i pozwiedzac outlandu. Ja np gram bez tbc i wogole mi to nie przeszkadza bo po pierwsze
gram dla przyjemnosci a a nie dla itemów a po drugie mie chciałoby mi sie bic tego 70 lvla
:P takze jak bedziesz już grał to wpadnij na sporeggar w alliance jest gildia polska b.dobra
pomogłbym ci dobić do 20 lvla i może cie gm przyjmie bo 20 lvl to minimum u nas a prawda taka
ze rakuje nam low lvli bo wiekszosc hlvle :D


Planowałem grać hordą :D ale dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:49, Andelm napisał:

Planowałem grać hordą :D ale dzięki za pomoc.


I tego się trzymaj, a przebrzydłych aliantów w mordę lej! Howgh! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy ktoś zna stronę z modami które zmieniają interface ? Na jakiś fajniej wyglądający i żeby pasek skrótów był większy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google Twoim przyjacielem!
http://wow.curse.com/downloads/addons/
http://wowace.com/wiki/Main_Page
http://wowui.incgamers.com/

wchodzisz w działy UI addons, Action Bars - wybierasz co Cię interesuje i instaluje

Jako nowy w temacie najlepiej będzie jak będziesz kierował się wyborem addonów według list popularności/ocen. Od siebie dodam, że według mnie najlepsze addony poprawiające wygląd UI bazują na Ace np. bartender (sam sobie zdefiniujesz ilość pasków skrótów, ich wielkość, rozmieszczenie itd.) lub FUbar (odpowiednik Titan Panel, tyle że lepszy). Poza tym do modów bazujących na Ace jest auto aktualizacja za pomocą pewnego programiku, więc nie musisz później sam szukać nowych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:55, GanD napisał:

I tego się trzymaj, a przebrzydłych aliantów w mordę lej! Howgh! ;)


Hahaha... o ile wcześniej wszyscy chcieli grać aliantami, to teraz wszyscy chcą być wielcy, źli i poteżni -horda ;P Haha... blizz jest wielki -wie co robi :D
Żeby nie było sam mam taurena szamyego ;P ale mi jakoś średnio klimat hordy odpowiada poza tym że lubie mulgore i tb :D, i najlepiej niech każdy bierze według własnych preferencji, znaczy wszystko oprócz hordy XD ( just joke ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja wiem czy ci te addony już potrzebne skoro dopiero zaczynasz grać... Najlepiej pograj tak do 40 lvla bez, bo do tego lvla to nic takiego się nie dzieje, pograsz wczujesz sie, będziesz wiedzaiał co ci potrzebne i wtedy myśl nad addonami, ale jak juz tam wolisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff... tobie chodzi zapewne o to aby było więcej przycisków akcji??? Jak tak to do tego nie jest ci addon potrzebny... >interface options>w basic możesz ustawić sobie przy okazji "enemy cast bar portrait" "instant qest text" i może coś sobie jeszcze wybierzesz > a w a.options masz show botton left/right action bar oraz right 1/2 action bar i pozaznaczaj wszystkie 4 - da ci do 4 paski skrutów do speli a to wystarczy ci przynajmniej do 40 lvla oczywiście zależy czy powrzucasz jeszcze hs, inne rangi speli itd bo jak nie to nawet do end game ci wystarczy, ale potem to juz trzeba cos z tym zrobic XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja w początkach WoW zaczynałem alliance jako dwarf hunter na serwerze normal. Dobiłem do 32lv i stwierdziłem, że same elfy biegające po IF to gruba przesada, Darnassus to straszne zadupie, podobnie jak SW w którym nigdy nic znaleźć nie mogłem, bo było strasznie porozrzucane. A kiedy spotkałem pierwszego hordziaka w Wetlands i nie mogłem go nawet przyjacielsko klepnąć, to już w ogóle przelało czarę goryczy. Powiedziałem sobie dosyć i zmieniłem serwer na RPPVP i Hordę, od tamtej pory alliance dla mnie przestało istnieć (chyba że akurat padał nasz serwer w czasie raidu, wtedy wszyscy logowaliśmy się na innym, robiliśmy gnomy alliance i raid na Hoggera, tudzież próbowaliśmy wyżebrać pod bankiem w IF kasę na założenie gildii, raz się nawet udało;). Hmm... jest jedna zaleta gry alliance: Dead Mines, bardzo fajny dungeon na low lv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:55, GanD napisał:

I tego się trzymaj, a przebrzydłych aliantów w mordę lej! Howgh! ;)

Zabawne jest to, że wielu grającym Hordą umyka fakt, że Alliance działał czasem razem z nimi w przeszłości. W dodatku 2 z 5 ras Hordy były kiedyś w Alliance. Poza tym wielu liderów Hordy w przeszłości również paktowało z Alliance. Wychodzi więc na to, że większość ludzi nie zna szczegółów fabuły. Zwłaszcza, jeśli przygodę z serią zaczynają od WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja fabułę Warcrafta znam świetnie. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowanie milej gra mi się po stronie Hordy. Być może to klimatyczniejsze rasy, inne krajobrazy na początku gry, ogólnie mentalność graczy - coś w tym jest, zresztą Power of the Horde! brzmi znacznie lepiej niż Power of the Alliance! xD A i na moim serwerze trafiła się kiedyś gildia paktująca z alliance. Oj, nie powiem, by później ktoś jeszcze chciał się z nimi zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam kilka pytań do ekspertów :P. Właśnie ściągam triala WOW-a żeby się przekonać z czym to się je. Jaką postać polecalibyście mi na początek? Z tego co wyczytałem Paladyn jest bardzo prosty w prowadzeniu. Dobry wybór? :) Jeśli nie to opiszcie w jaką postać zainwestować i jak ją prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się