Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Poszedlem na BG alterac valley na servie balnazzar i generalnie nie czaje jednej rzeczy...zreszta nie tylko ja a cale alliance sie burzylo...kiedy przyparlismy horde do ich glownej bazy wylecialo na nas jakies 50 guardow wogole wszyscy zaczeli psiac co sie dzieje!! I horda objela prowadzenie...rzecz w tym ze u nas w bazie jak wyleci na nich 3 guardow to jest dobrze..ludzie zaczeli psiac cos w rodzaju ze nic dziwnego ze horda ma forsy skoro gm graja po stronie hordy...czy to moze byc prawda?! gm ingeruja w rozgrywke?I to w sposob nie uczciwy..caly raid pisal ze to juz nie peirwszy raz tak sie dzieje,ze znowu gm in pomagaja itp ja tam nie wiem wiec pytam was czy komus cos takiego sie rpzydazylo?oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 21:49, Stwór napisał:

Hmm.. Szkoda.. Bo ja spotkałem wiele na prawde fajnych osób:) nie tylko z polski..:) Życzę
oczywiście tobie lepszych towarzyszy:) ja spotkałem takich że aż szczęka mi odpadła;) Dużo
jest obcokrajowcami i są niesamowici.. Wypady z nimi to czysta frajda:)


Stwór, ty nadal na Venture co. grasz? :) Jeśli tak to jak ci na imię i jaką klasą? Żebym nie bił tak od razu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj że horda ma mory itp bo poprostu zaagrowaliście moby....tak samo można powiedzieć na AB Ally ma bliżej noda i dlaczego tego nie poprawią przecierz to faworyzowanie Ally :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Looool kilku gostków w mojej klasie twierdzi że Linage 2 jest lepszy od WoWa xD omg i jeszcze jak mocno się tego trzymają xD zaraz rotfla zalicze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to głupie pytanie ale jak pisać na głównym kanale "General" bo jak ja coś wpisuje za pomocą enter to nic nie wyskakuje ;/ i jak zmieniać kanały np. na "Trade" czy "Local Defense"

do tego nie moge znaleźć Enchakeye lair czy jakoś tak na północny-wschód od Crossroad.

Z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne głupie pytanie ;) sam tego kiedyś niewiedziałem :P
Piszesz "/1" by pisać na generalu i pokoleji cyferki inne dla innych jak trade i LFG
By pisać w party dajesz "/p" a w gidlii "/g". By odpowiedzieć na whispera dajesz "/r". Rajd "/raid"

Co do pytania o lokacje to chodzi Ci pewnie o tygryska. Na północnym wschodzie pomiędzy górami(nie całkowicie na północy) powinły gdzieś być kości czy coś takiego. Użyjesz tak rogu który dostałeś wraz z questem. Przywołą to tygrysa 18lvl chyba. Ubijasz go i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe żeby gmowie pomagali hordzie na AV. Przez pare miechów z rzędu na Argent Dawn przymierze wygrywało niemalże każdą bitwę na Alteracu. Kwestia znajomości miejsca, i sposobów wykorzystania dodatkowych jednostek. Na Alteracu można przywołać:

1. Piechote
2. Kawalerie
3. Gryfy
4. Jednostke specjalną

Piechote można przywołać po zebraniu odpowiedniej ilości surowców z kopalni. Troche żmudnej roboty dla paru osób ale może się okazać niezwykle przydatna
Kawalerie przywołujesz po zebraniu 25 kozłów (banalne zadanie) I 25 skór wilków (na siodła, zadanie dla rogue/druida bo wilki są po stronie hordy). No cóż - wg. mnie to zadanie też nie jest trudne, ale z drugiej strony dobrze by było w przypadku waszym rozstawić patrole przy kozłach (horda musi zebrać 25 skór kozłów, w miare możliwości powinniście im to utrudniać).
Gryfy przywołujesz po uwolnieniu lotników i oddaniu im odpowiedniej ilości medalów. Jedyne co trzeba zrobić to dopilnowąć żeby nie zabili uciekającego z bazy hordy lotnika, a potem już latającego gryfa.
Jednostka specjalna to władca lasów Ivus dla alliance, lub żywioł lodu dla hordy. Przywołują ich druidzi/szamani po oddaniu odpowiedniej ilości kryształów (nie wiem co jest odpowiednikiem w hordzie). Jedyny problem z nim to to że więkrzość graczy nie wie że te kryształy się oddaje i gdzie je należy oddać.

Do dowodzenia tymi jednostkami jest też potrzebna odpowiednia reputacja - kolejno friendly dla piechoty, honored dla kawaleri (w ich przypadku bez odpowiedniej reputacji można ich posłać maksymalnie do krateru i tam patrolują linie ataku) i revered dla gryfów (tylko nie wiem co to konkretnie daje bo gryf i tak zdaje się lata). Ivus sam atakuje po paru minutach po przywołaniu.

Przez pare miechów przymierze na Argent Dawn wygrywało niemal każdą bitwę. Dopiero tak w październiku/listopadzie przymierze zaczęło bardzo często przegrywać walki. Osobiście już tam nie chodzę bo nie mam czasu na tak długie gry, a jest jeszcze kwestia kilkugodzinnych kolejek ...

A co do kanałów:

/1, /2, /3 ... - pisze kolejno na kanale o podanym numerze (domyślnie 1.General, 2.Trade itd.)

Skrót na odpowiedź na whispera to klawisz R (można bez kreski /).
Kanał raidowy to w skrócie /ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 03:25, Gosu napisał:

Poszedlem na BG alterac valley na servie balnazzar i generalnie nie czaje jednej rzeczy...zreszta
nie tylko ja a cale alliance sie burzylo...kiedy przyparlismy horde do ich glownej bazy wylecialo
na nas jakies 50 guardow wogole wszyscy zaczeli psiac co sie dzieje!! I horda objela prowadzenie...


GMowie nie moga tak wplywac na przebieg gry. Nawet jesli sobie grywaja, to zapewniam ze robia to uczciwie ;)
Problemem jest nieco nierowno ulozona plansza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do przegrywania i wygrywania Bgsów to reguła jest taka:

-jak sie pojawia Bg to jest w miare równo.
-potem taa strona co znajdzie metode zaczyna wymiatac.
i wymiata 70% walk.
-potem jak juz wszyscy co wymiatali maja juz reputacje na max albo rank 14 to nie maja po co dalej meczyc tego BG i sie przenosząna nastepne
-na ich miejsce przychodza nowi i dostaja łupnia od strony ktora wczesniej przegrywala bo w miedzy czasie sie jej umiejetnosci podniosły

jak ja na doomhammerze chodzilem na BG to na 10walk wygrywalismy 2 albo wogule (AV nie licze)
z tego co słysze to teraz horda na 10 walk przegrywa 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie AV wygląda tak :
Wchodze, 10min łądowania bg podchodze do jakiej kolwiek większej walki i uber lag + dc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej spedzilem na walce 4 godziny i musialem wstac od kompa co spowodowalo afk przez ktore wylecialem jako dezerter z bg...okolo 40 minut pozniej alliance wygrali...nie bede wspominal ze nie dostalem poliearm poniewaz nie dalo rady juz na bg wrocic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:55, Gosu napisał:

Tak czy inaczej spedzilem na walce 4 godziny i musialem wstac od kompa co spowodowalo afk przez
ktore wylecialem jako dezerter z bg...okolo 40 minut pozniej alliance wygrali...nie bede wspominal
ze nie dostalem poliearm poniewaz nie dalo rady juz na bg wrocic :(


jaki juz masz lvl Gosu?? i jak sie ma twoj Warriorek? i jak sie ty masz i laska? bym zapytal na gg ale mnie zabokowales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:56, Gosu napisał:

A co do bg sa 3 rodzaje tak ?

3 rodzaje w sensie?
Jeśli chodzi Ci o to :
WSG - tryb CTF (flaga)
AB - tryb domination (uzyskać 2k pk z utrzymywania budynków)
AV - Rozwałka do śmierci bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak takie 3 rodzaje...no ale oprocz ich zasad sa rozne lokacje? bo ja ciaglw widze te same..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 20:36, Gosu napisał:

Moj warrior ma 52 lv...mam jeszcze locka 20lv no i postac mojej dziewczyny czyli 38lv druid
^^


niezle niezle wiec postanowiles przedluzyc konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 20:34, Gosu napisał:

No tak takie 3 rodzaje...no ale oprocz ich zasad sa rozne lokacje? bo ja ciaglw widze te same..?

Są 3 lokacje i się nie zmieniają :P (rozumie się różnią się od siebie) ale nie zmieniają wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się