Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 20:36, artur 666 napisał:

niezle niezle wiec postanowiles przedluzyc konto?


Mi geeralnie az tak na tym nie zalezy...zastanawiam sie generalnie to moja dziewczyna chyba je sobie przedluzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem w "wailing caverns" na południowzachód od crossroads z małym utworzonym teamem, po kilku walkach z potworami 36 undead warrior chciał do nas dołączyć i ja mając warlocka miałem go przywołać tylko nie wiedziałem jak. Mówili mi abym użył circle of summoning ale ja takiego czegoś nie miałem i nie mam, wiec chłop musiał przez cały durotar od undercity przez pół barrens dojść do jaskini, więc się was pytam skąd wziąść te circle of summonig i jak przywoływać ludków za pomocą mojego bohatera. Moge przywoływać dwa minions impa i tego drugiego fioletowego co na "v" jest tylko nie pamiętam nazwy.
proszę o pomoc :) thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:42, Jackoi napisał:

Mówili mi abym użył circle of summoning ale ja takiego
czegoś nie miałem i nie mam, wiec chłop musiał przez cały durotar od undercity przez pół barrens
dojść do jaskini, więc się was pytam skąd wziąść te circle of summonig i jak przywoływać ludków
za pomocą mojego bohatera.


Do przyzywania ludzi sluzy czar Ritual of Summoning (dostepny od 20 poz). Niestety nie jestem warlockiem, ale pewnie dostajesz go od trenera albo trener da ci questa zeby zdobyc ten czar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie co pewien czas zerkalem na strone z informacjami o WarEfford aby nie przegapic momentu otwarcia AQ. Dzis zerkam i jest 72% na moim serwie (nieco ponad 74% dla Alliance i 68% dla hordy). No nic, otwarcie odlegle - pomyslalem.
Jakiez bylo moje zdziwienie, jak dzis poszedlem sie zapisac na BG. Zerkam co tu jeszcze zbieraja i.... okazalo sie ze Alliance uzbieralo juz wszystko! Patrze do Hordy a tam tez juz sam finisz (na moje oko powyzej 90%). Jak to w koncu jest z ta strona? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, ale zauwazyłem że stało sie to po ostatnim mntnc i poza tym ze fałszuje dane są takie śmieszne rzeczy jak np Horda na VCo ma 316% skór.
Możliwe że jutro to poprawią chociaż z tego so widzę prawie wszystkie servy mają full surowców, tylko coś bramy nie potrafią otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie w sobote o 19 otworzylismy portal AQ na Bloodhoof.Ale w instancji tej po lewej juz było przerąbane a do tej po prawej na gorce nie probowalismy :)
Ale Bitwa była cool i lagiiiiiii niesamowite a serwer wylatywał 3 razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dzis chyba pierwszy update od kilu tygodni (chyba ze to moja przegladarka nawalala) i juz widac wsyzstko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh prawdziwy pech :p Ja miałem też pecha gdy przy 5% Lucy jakiś ***** zaagrował impy i elementale z jaskini :/ szybki wipe.....zaatakowały tak szybko że nie zdążyliśmy zareagować nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 08:33, villentr napisał:

Ja mam to samo, ale zauwazyłem że stało sie to po ostatnim mntnc i poza tym ze fałszuje dane
są takie śmieszne rzeczy jak np Horda na VCo ma 316% skór.
Możliwe że jutro to poprawią chociaż z tego so widzę prawie wszystkie servy mają full surowców,
tylko coś bramy nie potrafią otworzyć.


Dlatego, że trzeba jeszcze zdobyć głowę Broodlorda z Blackwing Lair (czy jak się on tam nazywał). Na naszym serwie (tVCo) już jedna gildia nad tym pracuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 14:18, WoWmen napisał:

Heh prawdziwy pech :p Ja miałem też pecha gdy przy 5% Lucy jakiś ***** zaagrował impy i elementale
z jaskini :/ szybki wipe.....zaatakowały tak szybko że nie zdążyliśmy zareagować nawet :(


Toż to w trakcie walki z Lucifrionem to podstawa, że nikt nie ma prawa się zbliżyć do tej jaskinii i każdy ma zużyć feara przed walką (mind control) :) A Lucek to najłatwiejszy boss w MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***
Jackoi
Warlock do przywołania potrzebuje jeszcze SoulStone''ów

Ten niebieski na V to o ile dobrze poamiętam Void (a warlockiem nie jestem ;p)

***
Volvox

Pechowy wipe mówisz, mnie się to kilkukrotnie zdarzało :P No i była jeszcze kwestia tego że timer ctraida nie zawsze dobrze odlicza czas do schowania się ragny (nie uwzględnia tego że po zabiciu sonów Ragnaros pojawia się wcześniej, a zatem również chowa się wcześniej).

***
A co do AQ

Strona statusu zebranych surowów pokazuje różne głupoty. Wg. niej przymierze z Argent Dawn ma.... 101% surowców :P

A jeśli chodzi o quest no to Sth''Devlish - zmartwie Cię. To nie tylko chodzi o głowe Broodlorda. Widzisz - powiem nawet że ta część zadania jest akurat dość prosta... w porównaniu z tym co czeka was później :P

Po zdobyciu głowy jedna osoba zostaje wybrana (ta która oddaje głowe) na, że tak powiem - farmera roku :P Dlaczego tak? A bo w następnych zadaniach dąży do uzyskania odpowiedniej reputacji u Brood of Nozdormu. Przypomne że zaczyna się od 0/36000 Hated, trzeba dobić z tym do fulla, potem jest 3000 na Hostile, 3000 na Unfriendly aż w końcu dobijasz do Neutral. W tym celu trzeba zbierać silithid carapace (1 carapce - 1 punkt reputacji, oddaje się po 200, za każde oddane carapace można wyznaczyć pomocnika który widzi te quest itemy, one nie są bop, można trade''ować). Wtedy można zacząć rozmawiać ze smokami.

Anachronos - brązowy smok którego trzeba odnaleźć w pierwszej części zadania - opowiada historię o AQ, w Silithus można obejrzeć wizje zamknięcia tego miejsca. Jak wiadomo - aktualny arcydruid Darnassus podczas walki z robalami stracił swojego syna (robale go zabiły na jego oczach). Siły Cenarion Circle cofnęły się aż do Tanaris, do Caverns of Time. Ale smoki nie mogły pozwolić na to by robale dostały się tam i zareaogawały. Uwięziły robale w Ahn''Qiraj i przypieczętowały wejście. Podarowały arcydruidowi berło którego może użyć w celu otwarcia bram jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Jednak ten w uniesieniu po stracie syna - zniszczył berło. Nie chciał aby to miejsce zostało ponownie otwarte. Cztery części zniszczonego berła zostały rozdzielone między cztery smoki. Anachronosa - smok brązowy, Eranikusa - smok zielony, Azuregosa - smok niebieski i Vaelastrasza - smok czerwony. Zadanie polega na zebrainu trzech części, Anachronosa już nie trzeba przekonwyać po uzyskaniu reputacji i pozostałych części.

Azuregos swoją część przekazał pewnej rybce. Ta część jest najłatwiejsza w zdobyciu. Jedyny problem to kwestia zebrania ''kilku'' przedmiotów do zbudowania specjalnego spławika aby ściągnąć tego rekina (niektórych części trzeba szukać w Molten Core). Potem trzeba go pokonać i odzyskać część berła.

Eranikus został uwięziony w spaczonym szmaragdowym śnie. Jak wiadomo sen ten uległ spaczeniu - jest to m. in. przyczyną tego że Malfurion nie może się obudzić. Podczas tego zadania trzeba przywołać Eranikusa do Moonglade, nie wolną dopuścić aby Keeper Remulos (syn Cenariusa) zginął podczas walki. Pierwszy etap polega na walce z cieniami Eranikusa, te spawnują się po całym Moonglade więc ten event wymaga więcej niż tylko 40 osób z klasycznej grupy raidowej (ostatnio brałem w tym udział na Argent Dawn, było nas około 3 grupy raidowe przymierza i jedna hordy, plus około 40 przypadkowych osób, łacznie tak 200). Mimo dużej ilości osób zadanie wciąż jest trudne (w naszym wypadku była to druga grupa która robiła to zadanie więc poszło dość sprawnie - mamy już dwa gotowe berła na Argent Dawn). Po jakimś czasie do walki włącza się Tyrande i ulecza Eranikusa z koszmarów spaczonego szmaragdowego snu. Ten wraca do zmysłów, przeprasza i oddaje część berła.

Ostatnią część berła ma Vaelastrasz. Jest to czerwony smok który poprzysiągł na zawsze walczyć z Nefarianem. Niestety w potyczce w jego domu przegrywa walkę i Nefarian przejmuje nad nim kontrolę (niemalże całkowitą, sam Vaelastrasz od siebie ostatnimi siłami woli przed walką z nim rzuca na wszystkich w raidzie buffa który zapewnia ciągła regeneracje energi, many i rage, bez tego nie dałoby się go nigdy pokonać). Gdy go spotykasz mówi Ci że jego część berła zabrał mu Nefarian i zamieża je zniszczyć! Zadanie polega na tym żeby od Vaelastrasza, przebić się przez całe legowisko do samego Nefariana i pokonać go, zanim ten zniszczy berło. Limit czasowy na wykonanie zadania wynosi 5 godzin.

Tak więc - Pokonanie Broodlorda to akurat dość prosta część w porównainu z tą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 15:06, Michal256 napisał:

Tak więc - Pokonanie Broodlorda to akurat dość prosta część w porównainu z tą :P


A walka czy nie ma czasem jeszcze walki w Duskwood? Taki wieelki demon z poteznym DoTem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Defias Brotherhood AQ nadal w 50%..
Na razie niestety nie mam subskrycji. To juz drugi tydzien.
Dobrze mi idzie. :)

Czy ktos na forum gra łotrzykiem?
Jakie są kierunki tej klasy w talentach/ i jakie buildy najlepiej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:34, mic02 napisał:

U mnie na Defias Brotherhood AQ nadal w 50%..
Na razie niestety nie mam subskrycji. To juz drugi tydzien.
Dobrze mi idzie. :)

Czy ktos na forum gra łotrzykiem?
Jakie są kierunki tej klasy w talentach/ i jakie buildy najlepiej polecacie?


Na roguesa najlepiej na początku rozwijać sie ziwększając szanse na doga , parry, ioczywiście Cricitka (a na to jest wiele opcji) ewentualnmie na assasination postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się