Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 15:26, NeVeN napisał:

Witam...
Na ta gwiazdke dostaje World of warcraft z dodatkiem i karte pre-payed. Moglibyscie mi przyblizyc
cos o tej grze?? Gdzie expic, co najpierw zrobic, kim grac i skad brac kaske na itemki. Jak
wiecie cos co mogloby pomoc nowicjuszowi piszcie. Prosze o pomoc


powiem tyle w wowie beznadziejnie sie expi to niejest już bezmyślna sieka jak silkroad

Trza robić questy ot co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda Ci pieniędzy ? To kupa kasy... Zastanów się porządnie, lepiej to przeznaczyć na benzynę do auta. Zresztą nvm kasa Twoja, tyle że zastanów się czy na pewno chcesz kupić. WoW to zupełnie inna gra niż GW, to dwie różne gry, dwa różne światy jak Mars i Wenus ale jeżeli masz już kupić Hellgate London to rzeczywiście lepiej kup WoW''a bo HGL to syf jakiego dawno nie widziałem to raz, dwa triala może i sam mam zaraz poszukam więc jak coś wyślę Ci ale nie obiecuję już nie pamiętam co tam siedzi w tych pudłach od WoWa. WoW to naprawdę fajna sprawa ale wymaga sporo czasu, opanowania a przede wszystkim porządnego poznania gry bo tylko dzięki niemu np jesteś w stanie zrobić 70 lvl w miesiąc (tyle robią normalni ludzie, którzy śpią i mają życie towarzyskie) a nie trzy miesiące. Na początku kup samego WoWa (bez PP i bez TBC), zrobisz sobie triala a później wstukasz do niego oryginalny CD-Key i grasz. Nie ma sensu od razu wszystkiego kupować bo gra nie koniecznie Ci się spodoba. Następna rada poczekaj z zakupem aż wejdzie patch 2.3.0, zwiększy on ilość dostawanego expa oraz zmniejszy jego ilość na dany lvl więc dużo szybciej wylewelujesz postać. Jak dla mnie wstrzymaj się na razie, a WoWa zakup na allegro.pl (tanio).

PS Poszukam teraz triala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeh, edycja posta mi się już skończyła. Triala posiadam więc mój nr gg 6516090, pisząc do mnie przedstaw się a w zamian podam Ci triala, hehe. :P

Pozdrawiam, miłego wieczorku. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:42, oOreVenOo napisał:

. Następna rada poczekaj z zakupem
aż wejdzie patch 2.3.0,

Tylko nadmienię, że patch 2.3.0 miał swoją premierę w ubiegłą środę ^^
Za 1,5 tygodnia, wskutek opóźnienia, będzie można za punkty honoru kupić itemy z Arena Season 1, i zostanie wprowadzony Season 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tutaj: http://teaser.wow-europe.com/ (jeśli mimo to nie da się już tam założyć konta, to odezwij się do mnie na priv, mam parę kluczy :)). A Hellgate''a sobie daruj - kaszana jakich mało, największe rozczarowanie roku, w dodatku z bardzo nierównym multiplayerem (podział na lepszych i gorszych, czyli tych co płacą i tych co nie płacą za abonament)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 20:49, Dark Side PL napisał:

Witam mam pytanie, gdzie można znaleźć te Ruiny Zul`amun czy jakoś tak, które pojawiają sie
w patchu 2.3.0???

Wydaje mi się że w Quel Thalas na wschodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja :) Właśnie tak myślałem ale podejrzewałem że gdzie indziej, dziękuje za pomoc. I mam jeszcze jedno pytanie... czy jeśli grasz wojownikiem, i chcesz aby twoje dmg były jak największe lepiej pakować punkty talentów w Fury, czy w Arms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:00, Dark Side PL napisał:

Racja :) Właśnie tak myślałem ale podejrzewałem że gdzie indziej, dziękuje za pomoc. I mam
jeszcze jedno pytanie... czy jeśli grasz wojownikiem, i chcesz aby twoje dmg były jak największe
lepiej pakować punkty talentów w Fury, czy w Arms?


Najwieksze-arms ale jesli wolisz szybko tłuc to fury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Ponieważ od czwartku będę ostro sobie pocinać w WoW, mam pytanko. Słyszałem, że Warrior, wraz z upływem czasu, staje się postacią bezużyteczną i nawet mag, który jest 10 poziomów doświadczenia niżej, może go pokonać. Czy to prawda ? Bo mnie największą frajdę sprawia UD Warrior, lecz nie wiem, czy opłaca się granie nim.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:10, Probos napisał:

Witam :)
Ponieważ od czwartku będę ostro sobie pocinać w WoW, mam pytanko. Słyszałem, że Warrior, wraz
z upływem czasu, staje się postacią bezużyteczną i nawet mag, który jest 10 poziomów doświadczenia
niżej, może go pokonać. Czy to prawda ? Bo mnie największą frajdę sprawia UD Warrior, lecz
nie wiem, czy opłaca się granie nim.
Pozdrawiam.


patch który wyszedł zamienił wojownika w chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, od wielu czynników. Gram magiem, kumpel gra warriorem. Głównie on wygrywa, dzięki temu że jest Night Elfem (shadow form (nie mylić z priestem)) oraz ma dużo lepszy sprzęt ode mnie. Tyle, że gdyby nie to leżał by jak niemowlę i nie raz go kładłem bez problemu. WoW wcale nie ma takiego bezmyślnego oraz tępego PvP jak się wydaje, tutaj też trzeba się nakombinować. Przede wszystkim w PvP polecam rasę ludzi z alliance, chodzi tutaj o rasowy skill percepcje czyli
umiejętność dostrzeżenia niewidzialnych graczy (podstawa przy PvP), następnie szybkość. Warriora w Fury/Arms trudno pokonać magowi, olbrzymi oraz szybki DPS, jeżeli w porę nie zareagujemy to leżymy i kwiczymy ale od czego jest Frost Nova itp itd już nie wspomnę o PoM+ Pyroblast i na dzień dobry przy dobrym gearze -2k hp dla warka. Tak czy siak jeżeli myślisz o tym, że wojak jest tłuczony przez maga to wnioskuję, że albo chcesz grać na serwerach PvP albo nastawiasz się w ogóle na tryb PvP a nie na przykład ostre raidowanie. Tak czy siak odpowiedni sprzęt, odpowiedni build, trochę wiedzy i umiejętności i warek wymiata jak każda inna klasa. Tyle że taki warlock zawsze był i będzie IMBA to jest psychopata, rozkłada wszystkich, oczywiście da się go pokonać ale tutaj zależy to od szczęścia oraz od szybkości, kto pierwszy porządnie przypierzy ma szanse na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Blizz Downloader ściągnął mi patcha 2.3.0 ale jak chce już się skończył pobierać za każdym razie kiedy chce włączyć grę wyskakuje tabelka z pobieraniem, niby że się pobiera od nowa w kilka sekund mogę dać Finish i jak nacisnę to nic się nie dzieje, gra się wyłącza. Wie ktoś jak sobie poradzić z tym problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:30, oOreVenOo napisał:

Mam problem Blizz Downloader ściągnął mi patcha 2.3.0 ale jak chce już się skończył pobierać
za każdym razie kiedy chce włączyć grę wyskakuje tabelka z pobieraniem


Nie wspomniałeś o jednym - o jego instalacji. No więc może to troszkę głupio zabrzmi (nie obraź się), ale... czy zainstalowałeś w ogóle tego patcha? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadzasz, ale to przez to, że cały czas grałeś pvp fire czyli chybił trafił.
Frost nie ma w ogóle problemów z warriorem, nawet powiedziałbym, że najłatwiej warriora zabić właśnie full frost magiem ze wszystkich klas w wowie.
Warrior po prostu nie ma szans...
Każda klasa ma gorzej, nawet warlock, zwłaszcza teraz kiedy mortal obcina ssanie warlockowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) Tak jak myślałem, można na was polegać :)
Teraz tylko został mi dobór rasy...
Przegrałem w triala około 10h, każdą rasą przynajmniej godzinkę i nie wiem, na którą się zdecydować. Waham się pomiędzy Taurenem, NE, oraz Orciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się