Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jedyny sposób na przerwanie gry to nieopłacenie kolejnego miesiąca. Czyli - wpisujesz kod - konto masz aktywne przez 60 dni i nie zapauzujesz tego. Dopiero po 60 dniach możesz przerwać, po prostu nie wpisując kolejnego kodu.

W Polske karty są dostępne oficjalnie tylko na gram.pl. Z allegro bym nie zamawiał - w końcu ktoś cie może oszukać ;p

No to ten event na moim 512 ramu nie wytrwa :/ A chciałem nabić troche repa u brood... No ale ustawie wszystko na minimum i zobacze.

Eranikusa jakoś wytrwałem (ledwo komputer zipiał, jak zginąłem to nie mogłem się normalnie resnąć :/). No i AD też to zniósł. Mam nadzieje że AQ też zniesie...

Tylko jeśli będą otwierać w sobote to prawdopodobnie przegapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2006 o 09:32, Michal256 napisał:

resnąć :/). No i AD też to zniósł. Mam nadzieje że AQ też zniesie...


masz lagi w IF ?
to wogule nie jedz do Silithus bo :
1. nie bedzeszz mogl sie ruszyc z miejsca
2. teoje FPSy przyjam wartości ujemne
3.Jak kalimdor sie złozy to EK jakos przezyje chyba ze sie złozy cały serw :D

a tu masz link czego sie mozesz spodziewac na 90% :P
http://files.filefront.com/AQ_open_finalavi/;4820594;;/fileinfo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film widziałem :P
Na event chce lecieć ze względu na repa :P
A co do padu - no cóż - Argent Dawn jest nietypowym serwerem - pada kiedy inne nie padają, stoi kiedy inne padają :P

Zobaczymy co to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie problemy z doczytywaniem wszystkiego w zatłoczonych miejscach (miasta, battlegroundy, raidy), to polecam spróbować takiej komendy:

/console m2faster 1

Jest to testowy (uwaga!) tryb graficzny, wprowadzony w 1.9.3., który polega na tym, że po prostu gierka nie tnie non stop dopóki nie doczyta wszystkiego, w moim przypadku często po miastach dzięki temu poruszam się płynnie (z tym, że nadal oczywiście doczytywanie trwa, ale grafa jako taka płynniejsza:) ). Na własną odpowiedzialność można spróbować, u mnie małą poprawę widać, a póki co komp żyje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U siebie poprawy nie zauważyłem, może dlatego że mam gada i ie w tle, a może trzeba zrobić restart - jedyne co zrobiłem to reloadui (/console reloadui) i jedyna zmiana to że zamiast splash screena miałem czarny ekran przy reloadzie.

No ale spróbuje przy AQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając ostatnio moimi postaciami na serwerach Burning legion i Earthern Ring po 5 min komp stawał w miejscu i nie mogłem nic zrobic, natomiast na serwerach Nordrassil i Defias wszystko ok można cały czas grać... Macie podobne problemy??

Jak ktoś zna rozwiązanie to prosze o podpowiedz...


Wil3ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 21:51, Wil3ek napisał:

Grając ostatnio moimi postaciami na serwerach Burning legion i Earthern Ring po 5 min komp
stawał w miejscu i nie mogłem nic zrobic, natomiast na serwerach Nordrassil i Defias wszystko
ok można cały czas grać... Macie podobne problemy??

Jak ktoś zna rozwiązanie to prosze o podpowiedz...


Wil3ek


Wydaje mi sie że twój dostarczyciel internetowy nieodblokowal portów
Włącz gre i graj na tym zepsutym realmie, sciagnij gre na pasek, uruchom wiersz polecen, wpisz komenmde Netstat on ci wszystko sprawdzi i skopiuj to co wyskoczy do notatnika i wyślij dostarczycie;lowi internetowemu on ci odblokuje... Miałem ten sam problem ale teraz mam neo i niema problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Hillsbrad Foothills znajde "Tome of the Cabal" potrzebne dla warlocka aby przywołać fellhounda bo biegam po całym regionie i nie moge tego znaleźć ??
dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:43, Kielbi napisał:

dopiero co kupiłem tą grę i niewiem jak zacząć grę.Zrobiłem konto i nie działa.Po
może mi ktoś??

Pisz 6418415 moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:43, Kielbi napisał:

dopiero co kupiłem tą grę i niewiem jak zacząć grę.Zrobiłem konto i nie działa.Po
może mi ktoś??


a moze cos wiecej na ten temat ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:43, Kielbi napisał:

dopiero co kupiłem tą grę i niewiem jak zacząć grę.Zrobiłem konto i nie działa.Po
może mi ktoś??


Chyba założyłeś!:) No opisz nam lepiej, dokadniej i bardziej przystępnie twój problem a z chęcią ci pomożemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada dla tych ktorzy nie otwarli jeszcze AQ

-----==== S P O I L E R ====------

- Farmujcie kartki z Silithus. Nie dosc ze bedziecie mieli reputacje ktorra przyda sie to jeszcze bedzie mzoan je niezle sprzedac (u nas ok 10-30g za paczke!)
- W zwiazku z questami powtarzalnymi (i nie wymagajacymi wizyty w AQ) i majacymi niezle itemy wzrosnie zapotrzebowanie (czyli ceny na AH) na:
* Oil of immolation (Firebloom&Goldthorn)
* Goblin Rocket Fuel (Firebloom$Rum)
* Dense Stone (na rozne rzeczy)
* Thornium (troszke)
* Globe of Water
* Powerful Antivenom (Huge Venom Sac)
* Rugged\Heavy Armour Kit (Rugged\Heavy Lether)
* Moonstell Broadsword (Iron, Moonstone)
* Ornate Mithrill boots (Mithrill)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój problem jest następujący: chcę przedłużyć czas gry kodem z pre-paidu, jednakże nie mogę się zalogować do Account Menager''a, gdyż po wpisaniu nicku i hasła pojawia się jedynie ciemność. Wie ktoś może o co chodzi? Z góry dzieki, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:52, Michal256 napisał:

U siebie poprawy nie zauważyłem, może dlatego że mam gada i ie w tle, a może trzeba zrobić
restart - jedyne co zrobiłem to reloadui (/console reloadui) i jedyna zmiana to że zamiast
splash screena miałem czarny ekran przy reloadzie.

No ale spróbuje przy AQ


Jedna ważna rzecz, o której zapomniałem wspomnieć. MUSISZ mieć włączone Vertex Shadery (co za tym idzie, twoja karta musi je obsługiwać), po za tym ten tryb graficzny nie u każdego przynosi rezultaty, ale jednak co nieco lepiej działa :) Ponoć najlepsze rezultaty widać mając 1024 MB RAM, bo jak się ma mniej to choćby nie wiem co się zrobiło, gra i tka będzie przycinać w zaludnionych (czyt . przeludnionych) miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiho....mam pytanie...jak to będzie z The Burning Crusade? ludzie w WoWie będą podzieleni? Ci z dodatkami będą mieli swoje servy? Czy poprostu będzie tak jak teraz tylko Ci z The Burning Crusade będą mieli więcej możliwości? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się