Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>A granie healerem na 5vs5 = interrupt, silence,

Dnia 28.11.2007 o 02:42, KaPe napisał:

interupt, fear, owca, stun, więc też irytujące ;)


A jeśli nie to, to spell pushback ciebie załatwi :) Notabene kolejny element WoWa nadający się do naprawy - trochę to nie fair, że każda klasa oprócz casterów może nadal bezkarnie zadawać obrażenia i siać chaos będąc atakowanym, podczas gdy casterzy/healerzy musza się liczyć z ciągle wydłużającymi się spell castami kiedy cokolwiek ich atakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 02:42, KaPe napisał:


Gdybym chciał wykazać "potencjał" healera na PvP, musiałbym pewnie osiagnąć z 2000 ratingu,
a na to nie mam zbytnio ochoty.Jak dla mnie, PvP mimo, że nie opiera się na skryptach jak
rajdy, jest praktycznie tak samo schematyczne - ot, są sprawdzone kombinacje które się widuje,
i rzadko kiedy zdarza się coś zaskakującego. A granie healerem na 5vs5 = interrupt, silence,
interupt, fear, owca, stun, więc też irytujące ;)


Widzisz, dlatego dla każdego coś miłego. Ty lubisz raidy bo masz do tego gildie, ja rajdów mam dosyć / nie mam na nie czasu, ale moge grać na arenie która tyle mi go po prostu nie zabiera. A to, że bronie z PvP mogą być lepsze na raidy to kolejny dowód na to, że blizz z każdym kolejnym patchem który z jego punktu widzenia ma coś "balansować", "zmieniać na lepsze" robi kiłe i pogłebia panujące różnice, wywołując kolejne fale protestów. No cóż od TBC nie spodziewałem się niczego innego, choć i przed TBC sytuacja miała się podobnie. Tak jak zawsze w duelach będą klasy lepsze i gorsze tak na arenie będą kombinacje lepsze i gorsze. Jednak arenowców lub pseudo-arenowców jest tylu, że nie trudno znaleść partnera do dobrego i sprawdzonego setup''u - inna sprawa, żeby ten ktoś nie był totalnym nUbem który nie ma pojęcia o swojej klasie.

Ja naprzykład nie rozumiem ludzi którzy po jeden item na daną instancje / raid biegają 200 razy i później jeszcze płaczą, że to takie niesprawiedliwe. Przecież oni nie lubią PvP, przecież oni lubią zabijać moby. Skoro więc sprawia im to taką nieopisaną przyjemność niech biegają sobie nawet i tysiąc razy przez ten sam dungeon, jeśli im się znudziło niech próbują sił w PvP ;)

Na PvP też masz cwaniaków którzy robią sobie trade walk i windują raiting nieosiągalny dla innych graczy. A blizz jeszcze grzecznie przytakuje i mówi, że to przecież legalne. Ja jednak nic do tego nie mam, jak kogoś aż tak kręci +20 punktów niech ma, no-life ;)

Wracając do PvP priestów przecież nie musisz leczyć po zmianie w +healing liczący się do dmg shadow priest jest w niebie. Wybierasz sobie rogue na AR/Prep i lekko wbijesz 2.2k przy oczywiście dość dobrym skilu.

Na ten sezon prawdopodobnie dalej "najlepszy" będzie druid/warr * lock/rogue * druid/lock * sp/rogue. Ja już decydowałem że stawiam na 2x rogue setup niezbyt popularny ale z potencjałem jeśli go dobrze zgrać i wykorzystać. Zobaczymy jak będzie wyglądało w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dobiłem dzis 60 lvl paladynem i do dalszej przygodu w outlandzie chce miec epick mounta.Wiec wybrałem sie do katedry wzialem qesta (mam pojsc do krasnala i wziac od niego qesta).To zadanie polega na tym ze trzeba znalezc jakies kamyki (wiekszosc kupiłem na AH) .Drugi qesta to: musze pojsc do krasnala w IF i zaplacic mu 150g. Czy zeby miec epick mouta musze wykonac obydwa qesty? od czego mam zaczac ? ktos moze mnie nakierowac co i jak :P.

Ps.Czemu teraz u mnie serwery nie dzialaja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem jeszcze tego q na chargera moim palem (ale już niedługo ;P) ale z tego co się oriętuje to musisz przygotować ze 300g i jakąś małą ekipke na wyprawe. więcej informacji www.wowhead.com
ps: serww nie ma przez jakies naprawy o 13.00 powinny juz byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:35, SoieR napisał:

Nie robiłem jeszcze tego q na chargera moim palem (ale już niedługo ;P) ale z tego co się oriętuje
to musisz przygotować ze 300g i jakąś małą ekipke na wyprawe. więcej informacji www.wowhead.com
ps: serww nie ma przez jakies naprawy o 13.00 powinny juz byc

ok to chyba to.Ale mnie martwi jedno. wlanczam WoWa i wyskakuje mi tylko jeden serwer ktory jest offline :P ktos wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 04:11, ^RaZZieL^ napisał:

Ja naprzykład nie rozumiem ludzi którzy po jeden item na daną instancje / raid biegają 200
razy i później jeszcze płaczą, że to takie niesprawiedliwe. Przecież oni nie lubią PvP, przecież
oni lubią zabijać moby. Skoro więc sprawia im to taką nieopisaną przyjemność niech biegają
sobie nawet i tysiąc razy przez ten sam dungeon, jeśli im się znudziło niech próbują sił w
PvP ;)

MOBY! Nie jednego moba 50 razy, w kółko i w kółko. Randomowy system dropów, w porównaniu do kupowania dropów z Areny - czy chociażby stareńkich setów z ZG, itemków za reputacje, czy badge - jest już po prostu przestarzały, nieefektywny i irytujący. Jeszcze pół biedy gdy jest to jakaś 5 osobówka, gdzie można sobie spokojnie skoczyć w każdej chwili, a rajdów się na szybko nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:08, SoieR napisał:

właśnie o te naprawy ;P, zaraz powinni włączyć

Jesli teraz nie włączyli, to włączą o 15, jak nie to o 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:15, graczomaniak napisał:

> właśnie o te naprawy ;P, zaraz powinni włączyć
>
Jesli teraz nie włączyli, to włączą o 15, jak nie to o 18...

miały być o 12 włączone, potem przełożyli na 13 - 13.30 i dalej off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:32, witek194 napisał:

Witam.Dobiłem dzis 60 lvl paladynem i do dalszej przygodu w outlandzie chce miec epick mounta.Wiec
wybrałem sie do katedry wzialem qesta (mam pojsc do krasnala i wziac od niego qesta).To zadanie
polega na tym ze trzeba znalezc jakies kamyki (wiekszosc kupiłem na AH) .Drugi qesta to: musze
pojsc do krasnala w IF i zaplacic mu 150g. Czy zeby miec epick mouta musze wykonac obydwa qesty?
od czego mam zaczac ? ktos moze mnie nakierowac co i jak :P.


Tak, musisz, a to dopiero początek. Czeka cię kilka questów, zakonczonych wyprawą do Scholo i całkiem ciekawą walką (tzn. za czasów przed TBC, teraz z przyjaciółmi - weteranami Outlandsow mzoe byc duzo łatwiej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:42, L33T napisał:

Macie to samo co my na serwerach US wczoraj czyli dłuższą przerwę techniczną :P

For...PONY!! widźę kolejnego fana LFG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 14:01, Skie napisał:


Tak, musisz, a to dopiero początek. Czeka cię kilka questów, zakonczonych wyprawą do Scholo
i całkiem ciekawą walką (tzn. za czasów przed TBC, teraz z przyjaciółmi - weteranami Outlandsow
mzoe byc duzo łatwiej) ;)

Ja miałem o tyle łatwiej, że robiłem Scholo z dwoma kumplami na 70, było nas trzech i nawet nieźle poszło, pamiętam tą pierwszą jazdę, ale teraz to preferuję gryfa bardziej:P Tak BTW to dire maule east i west wyczyściłem ze znajomym-ja 61 on 63 więc myślę, że nieźle. Ehhh te stare dobre czasy, teraz te wszystkie heroiki to się z palcem w uchu i bez wysiłku robi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf, wy sobie tutaj gadacie o latających mountach, a ja ledwo nabiłem wczoraj, po dwóch dniach gry, 12 lvl ^^
Lecz również mam się czym pochwalić, ponieważ odbyłem pierwszy lot Zeppelinem ^^ Jestem wielki, wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:30, Probos napisał:

Uf, wy sobie tutaj gadacie o latających mountach, a ja ledwo nabiłem wczoraj, po dwóch dniach
gry, 12 lvl ^^
Lecz również mam się czym pochwalić, ponieważ odbyłem pierwszy lot Zeppelinem ^^ Jestem wielki,
wiem :D

ehh... azeroth i jego klimacik a raczej klimaciki rządzą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:00, KaPe napisał:

Randomowy system dropów, w porównaniu do
kupowania dropów z Areny - czy chociażby stareńkich setów z ZG, itemków za reputacje, czy badge
- jest już po prostu przestarzały, nieefektywny i irytujący. J


Dokładnie, doskonale pamiętam jak to było pre-TBC: jedne itemki w ogóle nie padały (przez co niektórzy tracili już nadzieję na zdobycie ich i przez co skompletowanie całego setu graniczyło z cudem), a inne padały non stop (i oczywiście trafiały do disenchanta lub do alta). Właściwie to 5-osobówki wcale nie są tutaj lepsze (owszem, można je robić do woli, no ale ile można?) - ja robiłem Shadow Labyrinth z kilkanaście razy mając nadzieję na to, że padnie coś dla mnie - no i raz padło, ale pech chciał że ktoś inny w drużynie również tego potrzebował (shadow priest zwinął część setu dla warlocka, super no ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:37, Sth`Devilish napisał:

(shadow priest zwinął część setu dla warlocka, super no ;)).


A dziwisz się? Nie ma żadnych itemów stricte dla sp. Shadow właściwie potrzebue tylko inteligencji, stamina jest dla niego zbędna- a chyba wszystkie clothy z +spell dmg mają int i staminę- czyli stricte warlockowy zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem gry więc mama takie pytanie.Czy gdy kupie grę na sklepie gram pl za 60 zł to będę mógł grać przez meisiac czy musze jeszcze kupować kartę pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:37, Sth`Devilish napisał:

- ja robiłem Shadow Labyrinth z kilkanaście razy mając nadzieję na to, że padnie coś dla mnie
- no i raz padło, ale pech chciał że ktoś inny w drużynie również tego potrzebował (shadow
priest zwinął część setu dla warlocka, super no ;)).

Za heroici (badgesy) można obecnie mieć itemy porównywalne z t4, a niektóre pod względem statystyk bywają lepsze i tylko T5 i T6 może je jakościowo przewyższyć. Zresztą badgesy lecą teraz również z Karazhan i Zul''Aman. Pełny run Karazhan daje 22 badgesy (w tym 2 są z chess event). Oczywiście i tak robienie w kółko 5 i 10 osobówek po czasie nuży, ale obecnie przynajmniej jest po co to robić, no i w przypadku takich itemów nie ma problemu, że ktoś coś komuś zakosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy za honor można kupić itemy z s1, większość epixów z profesji czy z 5-man instancji to i tak złom, sytuacja może zmienić się dopiero przy wydaniu kolejnego dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się