Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To działa tak że z kupnem podstawki dostajesz ten miesiąc free, ALE w trakcie rejestracji konta musisz podać formę jaką będziesz płacił. Czyli albo podajesz kartę z której automatycznie zejdzie przelew co następny koniec subskrypcji (zaraz po rejestracji można to wyłączyć), jak tej nie masz to kupujesz pre-paida i masz trzy miesiące.
Jeżeli to już zmienili to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 17:44, Szczur22 napisał:

A dziwisz się? Nie ma żadnych itemów stricte dla sp. Shadow właściwie potrzebue tylko inteligencji,
stamina jest dla niego zbędna- a chyba wszystkie clothy z +spell dmg mają int i staminę- czyli
stricte warlockowy zestaw.


Cóż, ja od tamtej pory po prostu jak gram warlockiem lub magiem to unikam grup z shadow priestami jak ognia... Tak samo też i Oomkinów :P Po prostu nie mogę ścierpieć jak taki zachłanny (bez obrazy) shadow priest w obecności warlocka/maga/healera rolluje bez opamiętania zarówno na sprzęcie dla casterów jak i healerów ("bo kiedyś może mi się przydać").

@ Czedwik - za Badgesy nie kupisz całego sprzętu jaki chciałbyś mieć, częśc (i to większa) i tak musi się skądś wydropić. Identycznie, a nawet gorzej jest w przypadku raidów. Losowy system dropów powinien niemal całkowicie pójść w odstawkę, ewentualnie powinien zostać tak zmodyfikowany, aby zawsze była gwarancja że komuś w drużynie może się drop z bossa przydać, a nie tak że wychodzi się z instancji bez żadnego itemku i z mnóstwem shardów. Doskonały tego przykład to np dropujące itemki dla paladyna... którego nie ma nawet w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:28, Sth`Devilish napisał:

@ Czedwik - za Badgesy nie kupisz całego sprzętu jaki chciałbyś mieć, częśc (i to większa)
i tak musi się skądś wydropić. Identycznie, a nawet gorzej jest w przypadku raidów. Losowy
system dropów powinien niemal całkowicie pójść w odstawkę, ewentualnie powinien zostać tak
zmodyfikowany, aby zawsze była gwarancja że komuś w drużynie może się drop z bossa przydać,
a nie tak że wychodzi się z instancji bez żadnego itemku i z mnóstwem shardów. Doskonały tego
przykład to np dropujące itemki dla paladyna... którego nie ma nawet w grupie.

Oczywiście, że nie, dlatego pisałem w jednym z wcześniejszych postów, że te przedmioty są takim uzupełnieniem dropów. Co do losowego systemu dropów to nie sądzę, aby on się zmienił. Można by zrobić tak, aby wykrywał on czy danej klasy nie ma w grupie, ale wtedy mogłoby dochodzić do sytuacji, że np. drop z danego bossa do nikogo by nie pasował lub po prostu Blizzard musiałby dodać więcej przedmiotów. Mimo wszystko i tak wydaje mi się, że takie coś by nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:09, Altair05 napisał:

rozumiem ale czy istnieje taka możliwość że kupuje samą podstawkę gram przez miesiąc a potem
nie chce już grać to nie gram i nie płace?

a owszem istnieje- trzeba podać fake nr karty płatniczej

@...jakby to "dobrze" było gdyby soulbondów nie było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:14, SoieR napisał:

@...jakby to "dobrze" było gdyby soulbondów nie było... ;)


Tja, full set tier6 na AH by leżał - oczywiście sprzedawany przez graczy tj Asjhdsjsj, Fgjgjhfgfh, Zxzbxncxb itd ;) Słowem, byłby to wielki ukłon w stronę hacków i botów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 19:14, SoieR napisał:

a owszem istnieje- trzeba podać fake nr karty płatniczej

@...jakby to "dobrze" było gdyby soulbondów nie było... ;)

hmmm ale czy to że tak powiem zgodne z prawem?w koncu jak podam zly numer to wychodzi na to że ich oszukuje.A z drugiej strony czy ktos juz tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:24, Altair05 napisał:

hmmm ale czy to że tak powiem zgodne z prawem?w koncu jak podam zly numer to wychodzi na to
że ich oszukuje.A z drugiej strony czy ktos juz tak robił?


Jest to niezgodne z prawem, ale ludzie nie takie rzeczy już robili żeby założyć konto. Najproście jest po prostu poprosić kogoś znajomego/z rodziny o wpisanie tam nr swojej karty - można go potem spokojnie usunąć po utworzeniu konta. A najlepiej po prostu zakupić prepaida lub założyć odpowiednie konto bankowe z odpowiednią kartą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 21:17, Sth`Devilish napisał:

Jest to niezgodne z prawem, ale ludzie nie takie rzeczy już robili żeby założyć konto. Najproście
jest po prostu poprosić kogoś znajomego/z rodziny o wpisanie tam nr swojej karty - można go
potem spokojnie usunąć po utworzeniu konta. A najlepiej po prostu zakupić prepaida lub założyć
odpowiednie konto bankowe z odpowiednią kartą :)

no ta ale nie rozumiecie ja chcialem kupic ta gierce za te 60 pograc miesiac i koniec.Potem sie zapomni i tyle.Nie chce mi sie placic 110 zl za karte pre-paid i tyle.A tak poza tym czy aby ta karta nie jest konieczna zeby konto zalozyc albo gre uruchomic?bo jak tak no to z 60 zl zrobi sie 160...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a moze ktos z was wie bo ja juz nie mam sil sie w tym grzebac. Otoz po formacie kompa nie dzialal mi wow. Zainstalowalem go od nowa , wgralem wszystko jak nalezy ale dostaje DC po 30 sec od momentu wejscia. Widze wszedzie samych golasow bez ubran i wszyscy sie ruszaja , nawet czasami widze co na czacie ktos pisze ale ja nic nie moge zrobic. Przy samym wlaczeniu widze tylko guild message ale zadnych kanalow. Czym to jest spowodowane ? Moze ktos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz ten nr karty, na jakiejś stronie jest ten generator do numerów i grasz, a to czy zgodne z prawem czy nie to już inna bajka jescze nie słyszałem żeby ktokolwiek miał jakieś problemy z tego tytułu ;)

@gdg
syf na dysku może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić katalog WDB, jak to nie pomoże to spróbuj także wykasować (czytaj: zrób sobie kopie zapasową, a potem wykasuj :P) foldery z addonami i ustawieniami (Interface & WTF) - jeśli to pomoże, to znaczy że wina leży gdzieś w ustawieniach, bądź też któryś addon nawala. Jak nic ci nie pomoże, to pozostaje ci męczyć Technical Support na forum oficjalnym i wysyłać formularze z dokładnie opisanym problemem :)

EDIT: opisane przez ciebie objawy mogą też być powodowane przez nawalające połączenie internetowe (sam internet może działać w porządku, ale gdzieś na lini 'twój dostawca internetu-serwer gry' może być coś nie tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:22, borcio234 napisał:

Jak rozpoznać itemy z T6 itp.??



Pisze to na naramiennikach. Jak znajdziesz jakiegoś gracza z wypaśnym sprzetem to poproś go, żeby ci dał w trade shouldery, wtedy sobie przecztasz czy są z tier 6 czy 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 07:24, Szczur22 napisał:


Pisze to na naramiennikach. Jak znajdziesz jakiegoś gracza z wypaśnym sprzetem to poproś go,
żeby ci dał w trade shouldery, wtedy sobie przecztasz czy są z tier 6 czy 7


T7? Cholerka, ale ja do tyłu jestem:P Przecież zawsze można zrobić inspect-klikasz na gracza, potem ppm na jego obraz i masz listę możliwych opcji interakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 23:03, Altair05 napisał:

no ta ale nie rozumiecie ja chcialem kupic ta gierce za te 60 pograc miesiac i koniec

Nie masz co robić z pieniędzmi w takim układzie.

Dnia 28.11.2007 o 23:03, Altair05 napisał:

A tak poza tym czy aby ta karta nie jest konieczna zeby konto zalozyc albo gre uruchomic?bo jak tak no to z 60
zl zrobi sie 160...

A umiesz czytać ze zrozumieniem to co jest napisane w karcie WoW-a w sklepie? Żeby założyć konto jest potrzebna karta kredytowa lub karata prepaid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widzę że nadal nie lubisz czytać, podanie numeru karty prepaid lub karty kredytowej to rodzaj weryfikacji opłata w przypadku karty kredytowej jest ściągana po upływie darmowego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic mnie to nie obchodzi koleś.Czytać umiem a chyba ty nie umiesz bo juz mnie te pre-paidy i insze karty nic nie obchodzą.I tak tego badziewia nie kupie i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się