Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 18:37, Dall napisał:

Dzisiaj kupiłem World of Warcraft i już mam problem. Na opakowaniu jest napisane, że pierwszy
miesiąc gry jest za darmo. Podczas rejestracji trzeba podać numer karty Pre-Paid lub przesłać
pieniądze na konto. Czy możecie napisać (koniecznie zrozumiałym językiem :p) poradnik rejestracji
dla n00ba, który nigdy nie interesował się grami np. GW, WoW?

Weź sobie najlepiej załóż triala tam nie trzeba podawać numeru karty a potem dopisz klucz z pudełka. Będziesz mieć wtedy 40dni za free a problem karty przestanie istnieć :)
Link do triala: http://teaser.wow-europe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:17, Selv napisał:

A od kiedy przy trialu nie trzeba podawać nr karty?


Od dość dawna, tylko zakładanie triala bez karty jest ukryte gdzieś głęboko na stronie, nie przy standardowym create account. Sam kiedyś zrobiłem takiego, trzeba się tylk odoszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:17, Selv napisał:

A od kiedy przy trialu nie trzeba podawać nr karty?


Od zawsze... Właśnie założyłem triala i nawet nie podawałem Cd-keya trialowskiego więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wal sie pajacu i ty hammer cos tam.Nie mowie ze mnie nie stac na gre na globie aczkolwiek miast bulic ta kase wole sobie chcoby nowego kompa kupic .Co do tibii to sami sobie w nia grajcie ja nie gram w takie gowno.A wracajac do privowo to na nich nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałem ci że możesz kupić sobie samego wowa i pograć te 30 dni tylko ten fałszywy nr karty musisz podać i wetdy zapłacisz te 60 zeta tak jak chciałeś, nie potrzebny ci jest do tego pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:19, Altair05 napisał:

wal sie pajacu i ty hammer cos tam.Nie mowie ze mnie nie stac na gre na globie aczkolwiek miast
bulic ta kase wole sobie chcoby nowego kompa kupic .Co do tibii to sami sobie w nia grajcie
ja nie gram w takie gowno.A wracajac do privowo to na nich nie gram.


Jesteś zalosny bo juz powiedziałes ze gra to badziew bo ma abonament,po drugie pasujesz do tibi(do społeczeństwa).A po 3 nikt cię niezmusza do płacenia co miesiąc grasz kiedy chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:19, Altair05 napisał:

wal sie pajacu i ty hammer cos tam.Nie mowie ze mnie nie stac na gre na globie aczkolwiek miast
bulic ta kase wole sobie chcoby nowego kompa kupic .Co do tibii to sami sobie w nia grajcie
ja nie gram w takie gowno.A wracajac do privowo to na nich nie gram.


To po co się wypowiadasz. To nie jest temet pt."Besztaj WoW ile wlezie", a Tibia masz rację, za mądra dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Żal ci kasy na abonament, ale za to na samą grę która tego wymaga już ci nie żal kasy. Niezbyt logiczny tok rozumowania :) To tak jakby nie było ciebie stać nawet na benzynę, a mimo to bierzesz kredyt i kupujesz auto ;] Z resztą kogo to obchodzi - żal ci kasy to proszę bardzo, kup sobie nowego kompa skoro wolisz się gapić na osiągi w 3DMarku niż pograć w WoWa, każdy lubi to co lubi :)

Dnia 29.11.2007 o 21:19, Altair05 napisał:

Co do tibii to sami sobie w nia grajcie ja nie gram w takie gowno


Tam też ciebie nie chcieli? Uuuu... :) Nie wróżę ci jakiejkolwiek przyszłości z grami MMO, ale twój portfel pewnie się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ładne jaja. Taki troll doszedł na delegaturę. No podziwiam, naprawdę... Następna sprawa hamuj się bo ludzie wypowiadający się tutaj są ludźmi w 99% składających się z ludzi posiadających olbrzymią wiedzę o samej grze oraz życiu i ustanawiają odpowiednią porzeczkę rozmów tutaj prowadzonych. Jeżeli nie dosięgasz do tej poprzeczki to wypad bo nikt nie będzie tolerował takiego czegoś, zastanów się trochę co robisz bo to co piszesz świadczy tylko o Tobie. Tibia jest tak samo dobra jak WoW, wszystko ma swoje plusy i minusy, dwa różne światy, dwie różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sibia jako gra sama w sobie zła nie jest, a stara- jedynie jej "społeczeństwo" pozostawia wiele do życzenia (chyba z połowa gra tylko po to by obalić konto na allegro za kilka $, nie dla samej gry i zabawy jako takiej- niczym chińscy farmerzy XD). Sorki za małego OFFa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już praktycznie nic nie potrzeba, wpisujesz jakieś "fejki" i grasz.

@SoieR

Tibia jak Tibia, każda gra jest dobra na swój sposób. I w społeczeństwie WoW''a jesteś w stanie znaleźć idiotów i debilów wręcz z piekła rodem. Tak czy siak do życzenia wiele pozostawia moderatorka gry. Widziałeś z jaką szybkością działają GMowie w WoWie ? Wysłałem raport o graczu idiocie kradł moby i do tego był warlockiem więc co tłukłeś zamieniał Ci w taką niewidzialną poświatę, że nie można było atakować (cholera jak to się nazywało ?!) tak czy siak 5 minut później otrzymałem pomoc a problem jak od ręki. Tibia to jeden wielki BUG i tam trzeba zaprowadzić niemiecki porządek. A najlepiej to wszystkich, którzy założyli konto na roczniku większym niż 1993 = ban (przenośnia oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Widziałeś z jaką szybkością działają GMowie w WoWie ? Wysłałem raport o graczu idiocie

Dnia 29.11.2007 o 23:16, oOreVenOo napisał:

kradł moby i do tego był warlockiem więc co tłukłeś zamieniał Ci w taką niewidzialną poświatę,
że nie można było atakować (cholera jak to się nazywało ?!) tak czy siak 5 minut później otrzymałem
pomoc a problem jak od ręki.


Współczuję temu warlockowi :) Nie zrozum mnie źle, ale to zabrzmiało tak samo jak "mamo, on mi ukradł ciasteczko!" ;-) Chyba, że faktycznie w którymś miejscu złamał regulamin czy licencję, to z góry ciebie przepraszam i zwracam honor :)

Dnia 29.11.2007 o 23:16, oOreVenOo napisał:

był warlockiem więc co tłukłeś zamieniał Ci w taką niewidzialną poświatę, że nie można było atakować (cholera > jak to się nazywało ?!)


Banish, my young padawan ;]

Dnia 29.11.2007 o 23:16, oOreVenOo napisał:

Tibia to jeden wielki BUG i tam trzeba zaprowadzić niemiecki porządek.


To zabrzmiało trochę dwuznacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 23:16, oOreVenOo napisał:

zamieniał Ci w taką niewidzialną poświatę,
że nie można było atakować (cholera jak to się nazywało ?!) tak czy siak 5 minut później otrzymałem
pomoc a problem jak od ręki.


Banish - pewnie tłukłeś demony. A na samych GMów ja również nie miałem nigdy powodów do narzekań. Nie korzystałem zbyt wiele z ich pomocy (raz zablokowała mi się postać, raz na BG kogoś poniosły nerwy, a raz prosiłem o przywrócenie postaci), ale za każdym razem uzyskałem pomoc bardzo szybko i bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 23:26, Sth`Devilish napisał:

Współczuję temu warlockowi :) Nie zrozum mnie źle, ale to zabrzmiało tak samo jak "mamo, on
mi ukradł ciasteczko!" ;-) Chyba, że faktycznie w którymś miejscu złamał regulamin czy licencję,
to z góry ciebie przepraszam i zwracam honor :)


Wiesz, to jest poniekąd wina samego Blizzarda, że jedne klasy mają łatwiej w farmowaniu niż inne. Ot taki lock czy shadowpriest (my personal the best;) - zadotuje wszystko dookoła i tylko biega w kółko, a warrior lata jak głupi za nim i nic zabić sam nie może, bo już zatapowane. To i nie ma się co dziwić, że inni się uskarżają, choć z drugiej strony karanie za wykorzystywanie w pełni możliwości swojej postaci to jakieś nieporozumienie. Jak np. hunterzy exploitowali Dire Maul jeszcze w podstawce, to nikt na nich uwagi nie zwracał... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to teraz warlockowie mogą sobie do woli exploitować instancje, było tutaj z resztą już kilka linków, m.in. z filmikiem Affliction locka solującego Slave Pens (Heroic) :)

Odnośnie GMów, ja wraz z moją drużyną do BG (pre-TBC) miałem tak, że mieliśmy ogromny lag spike i obie drużyny (było to Arathi Basin)... zablokowały się na tym BG. Tzn, nikt nie mógł opuścić BG czy drużyny (nikt nie mógł się w ogóle ruszyć, tak jakby nadal był lag, ale chat chyba działał) i taki stan rzeczy utrzymywał się przez ładnych kilka godzin... Dopiero wtedy GM zaczął coś robić aby nas stamtąd powyciągać, a nam pozostało granie na altach albo spamowanie IRCa :) Nie żebym miał żal do GMów, bo ogólnie dają rady, ale nie zawsze jest tak słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz użyłem GMa właśnie do pomocy z tym idiotą. A skill nazywał się Banish, dzięki za przypomnienie. :-)

@Sth

Gdyby nie łamał regulaminu trudno żebym wzywał GMa...

Następnie to nie było mamo on mi ukradł ciasteczka tylko normalnie podchodziłem do moba, zaatakowałem go pierwszy i kiedy miał już np z 70% hp wtedy on puszczał Banisha i tak ciągle. Co innego gdyby to były jego moby i nagle ja bym je zacząłem atakować ale to były moje moby. Wiesz straciłem około +15 minut na zabicie 8 mobów bo idiota banishował, w końcu nie wytrzymałem zacząłem rzucać ku***mi do monitora i napisałem do GMa, no bez jaj. Lock jest klasą zdecydowanie overpowered i powinien zostać "okrojony" o niektóre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się