Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Gram na officialnych...
A mój problem to,że mam bardzo często DC...A na BG to nie da się wogule grać.
Nie mam ani neostrady ani radiówki,mam szybkość 1mb/s.
Nie wiem co mam robic,proszę o pomoc.

A i jeszcze coś nie wyzywajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z WoW''em, nie wiem czemu, ale dzisiaj nie mogłem w ogóle zalogować się... Po wpisaniu passów kończyło sie na Connecting... Nie wiem co jest. Chyba nie jest to wina łącza, 4 mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:13, L33T napisał:

1. scan + defrag dysku
2. przestań ściągać kiedy grasz


a nic nie scigam,wylaczylem programy i nic.

a jesli zrobie format tego dysku,na ktorym jest wow to nie bedzie dc czy musze przeinstalowac windows??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:32, borcio234 napisał:

> 1. scan + defrag dysku
> 2. przestań ściągać kiedy grasz

a nic nie scigam,wylaczylem programy i nic.

a jesli zrobie format tego dysku,na ktorym jest wow to nie bedzie dc czy musze przeinstalowac
windows??

jak zrobisz format to nie będzie nic ^^ defrag-defragmentacja to nie format

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:24, oOreVenOo napisał:

Następnie to nie było mamo on mi ukradł ciasteczka tylko normalnie podchodziłem do moba, zaatakowałem
go pierwszy i kiedy miał już np z 70% hp wtedy on puszczał Banisha i tak ciągle.


Cóż, od 2.3.0 nie można już banishować przejętych przez innych graczy mobków, swoją drogą teraz rozumiem czemu miała służyć ta zmiana :)

PS. Ja tam uważam, że warlock powinien zostać jeszcze bardziej dopakowany i być super overpowered, tak jak inne klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:04, borcio234 napisał:

Nic nie pomogła defregmentacja.No szkoda,myślałem,żę officjalne sa lepsze niz prywatne.Są jeszcze
jakies sposoby zeby nie bylo tych dc

co ty pier****** privy to gówno nie wow- za przeproszeniem, ale tak jest. Nie wiem może skontaktuj się z pomocą techniczną blizarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:28, michigan16 napisał:

Mam problem z WoW''em, nie wiem czemu, ale dzisiaj nie mogłem w ogóle zalogować się... Po wpisaniu
passów kończyło sie na Connecting... Nie wiem co jest. Chyba nie jest to wina łącza,
4 mb/s.


U mnie też czasem zatrzymuje sie na connecting, ale za którymś razem w końcu się wloguje.
Jeśli masz taką możliwość to "wyprostuj" (forward) sobie porty na których działa wow. Port 3724.

Wcześniej udawało ci się zalogować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:13, Latniak napisał:

> Mam problem z WoW''em, nie wiem czemu, ale dzisiaj nie mogłem w ogóle zalogować się...
Po wpisaniu
> passów kończyło sie na Connecting... Nie wiem co jest. Chyba nie jest to wina łącza,

> 4 mb/s.

U mnie też czasem zatrzymuje sie na connecting, ale za którymś razem w końcu się wloguje.
Jeśli masz taką możliwość to "wyprostuj" (forward) sobie porty na których działa wow. Port
3724.

Wcześniej udawało ci się zalogować ??


No jasne, jeszcze wczoraj normalnie grałem. Dziś od rana, nie mogę.


EDIT

Sorki, ale jak mam to "wyprostować" ?? XD (noobek w tym temacie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

katalog z grą/WTF/Addons - tam wrzucasz/wypakowujesz folder z addonem ściągniętym z sieci, ale tak aby sam znajdował się już tylko w jednym folderze, żadnych dodatkowych podfolderów środku. Potem uruchamiasz grę i na panelu wyboru postaci będziesz miał w lewym dolnym rogu ekranu aktywną zakładkę Addons. Wchodzisz do niej, zaznaczasz, to co dodałeś i grasz. Na początek odradzam instalowanie zbyt wielu addonów na raz (dodawaj je stopniowo, kiedy już nauczysz się korzystać z tego co masz i uznasz, że przydałoby się coś jeszcze, należy pamiętać że przeładowanie gry addonami może ją wyraźnie spowolnić), jak i tych zmieniających interfejs, bo do tego potrzebna jest już pewna znajomość gry, inaczej łatwo całkowicie rozpieprzyć sobie UI. Jak już uporasz się z pierwszym, to później wszystko stanie się dziecinnie proste.

Na początek polecam proeste ale bardzo przydatne Fubar lub Titan Panel, a później bardziej złożone dodatki. Oczywiście dodatki ściągaj tylko z porządnych i sprawdzonych stron typu cursegaming czy worldofwar.net Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacznę chyba grać w World of Warcraft pobierając triala na 10 dni, u mnie ze szkoły gra kilkadziesiąt osób, trzeba ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:30, PJ MW napisał:

Ja zacznę chyba grać w World of Warcraft pobierając triala na 10 dni, u mnie ze szkoły gra
kilkadziesiąt osób, trzeba ściągnąć.


Pozazdrościć szkoły, u mnie wszyscy w Tibie grają. Wytrzymać się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się