Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2006 o 21:23, Poho napisał:

Witam, mój problem jest następujący: chcę przedłużyć czas gry kodem z pre-paidu, jednakże nie
mogę się zalogować do Account Menager''a, gdyż po wpisaniu nicku i hasła pojawia się jedynie
ciemność. Wie ktoś może o co chodzi? Z góry dzieki, pozdr.

Na górze w lewym rogu masz przycisk CONTINUE, trzeba go kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 09:59, Patren napisał:

Hiho....mam pytanie...jak to będzie z The Burning Crusade? ludzie w WoWie będą podzieleni?
Ci z dodatkami będą mieli swoje servy? Czy poprostu będzie tak jak teraz tylko Ci z The Burning
Crusade będą mieli więcej możliwości? :P

Miejmy nadzieję, że Ci z BC będą mieli więcej możliwości, bo jakby podzielili serwy na BC i "zwykłego" WoWa, to by msię pochlastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 15:50, Sth`Devilish napisał:

Jeżeli macie problemy z doczytywaniem wszystkiego w zatłoczonych miejscach (miasta, battlegroundy,
raidy), to polecam spróbować takiej komendy:

/console m2faster 1


Czy jeśli już uruchomię ten tryb, a nie sprawdzi się, to do jego wyłączenia wystarczy zmienić 1 na 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 09:59, Patren napisał:

Hiho....mam pytanie...jak to będzie z The Burning Crusade? ludzie w WoWie będą podzieleni?
Ci z dodatkami będą mieli swoje servy? Czy poprostu będzie tak jak teraz tylko Ci z The Burning
Crusade będą mieli więcej możliwości? :P

nie bedzie podzialu
wszyscy beda grali na tym samym serwerze, a Ci ktorzy nie beda posiadali dodatku beda musieli sciagnac patcha z nowymi rzeczami z dodatku, ktore musza miec, np pewnie beda modele nowych ras, broni i przedmiotow, nie beda tylko mogli grac nowymi rasami, wchodzic na nowe tereny itp. poprostu patch bedzie baaardzo okrojona wersja dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, trial 1.10, od dzisiaj - tyle że monstrualne kolejki - i w dodatku z priestów można tylko krasnala zrobić... Świetny ruch ze strony Blizza, wszystkie rasy *oprócz* dwarfów mają zmiany w racialach, a nie można ich obadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 11:26, GanD napisał:

> /console m2faster 1

Czy jeśli już uruchomię ten tryb, a nie sprawdzi się, to do jego wyłączenia wystarczy zmienić
1 na 0?


Dokładnie :) Zmiany aplikują się w "czasie rzeczywistym", więc nie trzeba nawet restartować gry czy cokolwiek (ważne tylko, żebyś miał włączoną obsługę shaderów).

Btw, dla posiadaczy niewielkiej ilości RAM, polecam spróbować wyłączać interfejs wtedy kiedy się go nie potrzebuje (np w trakcie podróżowania), co robimy poprzez kombinację ALT+Z, u mnie było widać poprawę (uwaga!) 10-15 fps już na samym 40 osobowym rajdzie w MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:23, albinkolano napisał:

Mam pytanko: czy pojdzie mi wow na tym sprzecie: Athlon 1.6, 256 mb sdram, radeon 9550??

SDRAM?? to jeszcze to montują?? weź zmienień na 256 DDR. Będzie ci lagowało w Iron Forge jak diabli. Jeśli możesz wstrzymaj się z kupnem aż zrobisz upgrade sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:23, albinkolano napisał:

Mam pytanko: czy pojdzie mi wow na tym sprzecie: Athlon 1.6, 256 mb sdram, radeon 9550??


Największym problemem w WoW-ie jest ram.. By grać komfortowo i będziesz musiał zaopatrzyć się w około 1gb ramu.. 256 nie starczy.. Bedziesz miał wielkie przycinki! STRASZNE! Reszta sprzętu może być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:23, albinkolano napisał:

Mam pytanko: czy pojdzie mi wow na tym sprzecie: Athlon 1.6, 256 mb sdram, radeon 9550??


Ja bym doradzał porządny upgrade sprzętu (przede wszystkim RAMu, ale i reszty też), inaczej będziesz się tylko wściekać i "kufować", że ci gra tnie i nic nie możesz zrobić ;p Oszczędzisz sobie nerwów. Pamiętaj, że ta gra jest skoncentrowana pod względem ogromnych bitew, także na prawdę komputer się przyda porządny, bo jak ci na ekran wyskoczy 80 graczy.. ojj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:23, albinkolano napisał:

Mam pytanko: czy pojdzie mi wow na tym sprzecie: Athlon 1.6, 256 mb sdram, radeon 9550??

Mi się udało odpalić na GF 2 MX, 900 Mhz Athlon i 256 DDR, pingi tak 100-190, w miastach potrafi przyciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:24, CH1CKEN napisał:

Mi się udało odpalić na GF 2 MX, 900 Mhz Athlon i 256 DDR, pingi tak 100-190, w miastach potrafi
przyciąć.

Aha i jeszcze to było na neostradzie 128..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:26, CH1CKEN napisał:

Aha i jeszcze to było na neostradzie 128..........


Ja też gram na neo 128 i jakoś problemów nie uświadczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:53, Szyszek napisał:

Mam pytanie: Mam zamiar dać kumplowi dać guest pass i chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić.


No jak kupowałeś grę to w pudełku był guest pass.. Dajesz mu go + instalacja gry.. On zakłada konto na tym guest passie i tyle;) Moze grać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się