Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 21:28, Stwór napisał:

Heh kurde zachciało wam się dzisiaj "sentymentowanie", pierdołki o odejściach, powrotach do
WoW-a i podobnych pierdołkach że naszły mnie głupie myśli by znów zacząć grac!:) Sprzedałem
moje konto na allegro za 450zł i teraz mnie kusi by znów wrócić zwłaszcza jak dowiedziałem
się czas lvl-ingu jest skrócony^^ Wtedy przerwałem grę bo po prostu nie miałem czasu na grę
a potrzebowałem sianka. Teraz za to mam za dużo sianka i za dużo czasu wolnego^^
A kuby by sobie pograć, nie jakoś "hardkorowo" tylko jak mam wolną chwilę i nic ciekawszego
do roboty to pośmigać sobie w WoWika.. Nic by nie było gdyby nie wasze pisanie i mnie chwyciło:P
Jak znów zacznę grać to będzie wasza wina:) Jak zabiję kogoś krzesłem by zdobyć kasę na abonament
to podam was jako współwinnych zabójstwa:P hihihihihhi^^


Jak można grać dla kasy to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 11:37, El Pingwinho napisał:

Pograj z progamerami, grającymi dla kasy. Jak cię rozpykają tak że nie będziesz wiedział gdzie
góra, gdzie dół to zobaczymy co jest żałosne.


dokładnie ja gram dla przyjemnosci a nie dla zysku jak robot sprzedawanie konra jest podobne do tibii którą tak wszyscy gnoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 22:21, oOreVenOo napisał:

Nie no to zrozumiałe, że skoro coś kupiłeś to chcesz wykorzystać i wcale się nie dziwie. Tyle, że nie ma sensu robić nic na siłę. Niestety nie mamy na to wpływu ile możemy przeznaczyć czasu na grę więc musisz się po prostu liczyć z tym, że któregoś dnia możesz grać do bólu a któregoś nie zobaczysz nawet kompa, zresztą ja mam podobnie tyle, że kompa widzę ale kompletnie nie gram. :)


I właśnie to mnie boli w prepaidach.. Nie ich wysokość.. Ale ta nieprzewidywalność ile z tego będe w stanie wykożystać >.>''
Nie lubię być tak do czegoś przywiązywanym - w końcu tak trochę głupio przestać grać po 2 tygodniach jak sie ponad 300zeta wydało (koszt gry + prepaid)

>>SoieR

Dnia 04.12.2007 o 22:21, oOreVenOo napisał:

ja rozumiem fajnie się gra i wogóle ale jak bym np. nie miał ochoty na to to bym sobie darował i tyle... to raptem 2 zyle za dzień czy to warte tego?


Nienie, mnie nie chodziło o granie na siłę do zajechania się - ale pruba jak największego wykożystania prepaidu - raczej na zasadzie - mam 2h na granie - to odpalam WoWa bo za 3 tygodnie kończy mi się opłata..

>>El Pingwinho
>Jak można grać dla kasy to jest żałosne

Czy ja wiem?
Raczej nie tylko granie dla kasy.. Racej gram dla przyjemności i jak mnie już znudzi to sprzedaję konto..
Znaczy ja póki co żadnego konta sprzedać nie potrafiłem :P Za duże przywiązanie - "A nuż jeszcze mi się zachce pograć" XD
Ale znam ludzi, którzy grali w MMO, dla których gra była prawdziwą przyjemnością i grali bo sprawiało im to radość.. Ale jak już się zmęczyli (3 postać wymaxowana) to konta posprzedawali. I nie widzę w tym nic żałosnego (co najwyżej nie do końca legalnego).

Ja osobiście w MMO gram tylko dla przyjemności rozwoju postaci. Bardzo lubię grać low-levelem, który dopiero stawia swe kroki w świecie.. Zazwyczaj już late-game, polegające tylko na farmieniu i czasem jakiś raidach kompletnie mnie nuży - ile mozna w kółko to samo xD

Mam nadzieję, że WoW mnie tak nie znudzi - Póki co questów mam tyle do roboty, że nie ma jak się nudzić ;) Zobaczymy później :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 11:50, L33T napisał:

nie wiem ja tam gram dla zabawy, ale co kto lubi.

Popieram takie podejście, bo mam podobne. Oczywiście prócz tego staram się do czasu drugiego dodatku zdziałać możliwie jak najwięcej odnośnie raidów, bo gdy już wyjdzie WotLK to Outland opustoszeje i nikt nie będzie już myślał o robieniu instancji stamtąd (chyba, że jakaś grupa postaci 80 levelowych będzie chciała zrobić coś dla zabawy, ale to dość rzadko się zdarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie masz racji. Zresztą niejedno krotnie widziałem Nihilum nawet nie dawno czyszczące Naxxramas i żeby było ciekawiej byli ubrani w T3 a nie jak można by przypuszczać T6. Ja również byłem w gildii gdzie raidowało się Kara, SSC, TK a jakoś co każdą środę robiliśmy MC, BWL, AQ, ZG itp itd. To zależy od gildii i ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia stanu rzeczy, że gildie raidujące wstecz to rzadkość... Większość woli się po prostu skupić na tym co aktualne i daje korzyści. Na moim serwerze (The Venture Co.) po stronie hordy moja gildia próbowała raidować Naxx po wyjściu TBC (dla zabawy i żeby zobaczyć), ale okazało się że bez wsparcia innych gildii i ochotników nie dało się niczego wskórać, a i tak dość szybko takie raidy zostały zarzucone.

Natomiast co do gildii raidujących MC i BWL mając TBC... Cóż, to już chyba dotyczy tylko nowicjuszy w WoWie, bo niemal całej reszcie na samo słowo "MC" robi się już nie dobrze :P

[EDIT] Dodam, że nie sposób zajść daleko w tej grze, jeśli zamiast skupiać się na aktualnej zawartości gry, raiduje się stare instancje. Nihilum sobie na takie coś pozwolić może, bo są ciągle na czasie z nowymi instancjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:23, Sth`Devilish napisał:

Natomiast co do gildii raidujących MC i BWL mając TBC... Cóż, to już chyba dotyczy tylko nowicjuszy
w WoWie, bo niemal całej reszcie na samo słowo "MC" robi się już nie dobrze :P


Nie przypuszczałem, że 30+ osób ze sprzętem T4/T5 to nowicjusze. Nie gadaj bzdur. To, że istnieje TBC nie znaczy, że jedyne co trzeba raidować to Outland bo przez to, że 50% nie widziała na oczy BWL czy Naxxa kończy się tym, iż nie mają oni kompletnego doświadczenia i od razu rzucani są na głęboką wodę i wyzywani od "noobów". To na co Nihilum może pozwolić sobie to mnie mało interesuje bo nolify jeżeli chodzi o WoWa pozwolić sobie mogą na dużo w tej grze, normalni ludzie niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:50, oOreVenOo napisał:

Nie przypuszczałem, że 30+ osób ze sprzętem T4/T5 to nowicjusze.


No jeżeli jeszcze im robienie MC czy BWL nie zbrzydło, to nowicjuszami nie są, tylko no-life bo nie mają już chyba co ze swoim czasem robić (jaki ma sens robienie tych instancji na 70 lvl?) :)

Dnia 05.12.2007 o 17:50, oOreVenOo napisał:

przez to, że 50% nie widziała na
oczy BWL czy Naxxa kończy się tym, iż nie mają oni kompletnego doświadczenia i od razu rzucani
są na głęboką wodę i wyzywani od "noobów".


...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No jeżeli jeszcze im robienie MC czy BWL nie zbrzydło, to nowicjuszami nie są, tylko no-life

Dnia 05.12.2007 o 17:53, Sth`Devilish napisał:

bo nie mają już chyba co ze swoim czasem robić (jaki ma sens robienie tych instancji na 70
lvl?) :)


Oczywiście, że zbrzydło. Nawet mi zbrzydło chociaż zrobiłem MC max 30 razy. Ale nie o to w tym chodzi, czasem miło wrócić do starych instancji, wspomnień lub nawet poraidować na totalnym luzie i pogadać na TSie zamiast spinać zwieracze w SSC gdzie przy słabszym gearze 1 błąd bardzo często oznacza vipa. Nie przesadzaj znowu, nie dla wszystkich liczy się tylko progress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:02, oOreVenOo napisał:

Oczywiście, że zbrzydło. Nawet mi zbrzydło chociaż zrobiłem MC max 30 razy.


Poskładajmy fakty do kupy: ty i/lub twoja gildia mając lvl70 i tier4/5 raidowaliście MC przez... 7 miesięcy? Imponujące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 11:07, hammerfall87 napisał:

Jak można grać dla kasy to jest żałosne


A czytałeś może całość tego co napisałem? Bo zupełnie nie wiem skąd ci się wzięło to granie dla kasy! Gdzie ja niby tak napisałem? hę? Wyjaśnij proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po roku przerwy wracam do wowa (prepaid+tbc zamówione :P ) , i teraz mam dylemat : wrócić na 60 lvl maga na mój stary server (boulderfist) czy też zacząć na jakimś nowym, co by oznaczało że bym musiał znowu cisnąć do 60 aby poużywac outland .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz to i tak niestety nowi gracze to instów z podstawki rzadko kiedy widują bo wiadomo każdy podstawka+tbc -ledwo wbije ten 58 lvl i outland, no ale trudno się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:38, oOreVenOo napisał:

Według mnie nie masz racji. Zresztą niejedno krotnie widziałem Nihilum nawet nie dawno czyszczące
Naxxramas i żeby było ciekawiej byli ubrani w T3 a nie jak można by przypuszczać T6.

Ja pewien czas temu robiłem AQ dla zabawy, pomagając innej gildii i wcale nie miałem T2 ;) Nihilum to raczej tak dla relaksu już lata, a w T3 z racji tego, żeby wyzwanie było większe. Przecież przepaść statystyk między T3 a T6 jest ogromna, więc w T6 byłoby jeszcze łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:30, Stwór napisał:

> Jak można grać dla kasy to jest żałosne

A czytałeś może całość tego co napisałem? Bo zupełnie nie wiem skąd ci się wzięło to granie
dla kasy! Gdzie ja niby tak napisałem? hę? Wyjaśnij proszę:)


Ehm komentowałem post kolegi niemówiłem ,że grasz dla kasy(bez urazy) skomentowałem ogólnie graczy któży sprzedają konta więc sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać namiary na dobrą stronę ze stasusami serwerów WoW? Kiedyś miałem taką bogatą z liczbą graczy po stronie hordy/sojuszu, z liczbą graczy grających poszczególnymi rasami i klasami postaci + przekrój poziomów na serwerze? Nie mogę jej w tej chwili znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:49, TigerXP napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy blink maga działa na różnego rodzaju stuny warka i rogala?

no jakto, grasz w wowa i nie wiesz...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się