Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Oemgie, skrinszoty! To i ja dam!
Polecam obejrzeć czat, niektórzy ludzie mają nieźle narąbane w głowach i próbują wmówić, że są Polakami za pomocą tekstów z translatora, aby tylko móc sobie znaleźć spota w gildii :) Czego to się nie robi dla epixów.
Oczywiście najbardziej irytuje w tym wszystkim, że niektórzy walą potem jakieś głupie gadki o "rasiźmie", bo wolimy grać z Polakami, tak jakby nie było 50 innym gildii międzynarodowych na serwerze.

Fakt faktem, że jakiegoś Czajnis Farmera bym chętnie wziął, nie trzebaby się wtedy męczyć z farmowaniem ;)

20071207163722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:33, oOreVenOo napisał:

Który Ty w ogóle masz lvl ? :P


Tak jak mówi graczomaniak , 56 lvl Warrior. :)
No szkoda , że nie zdarzyłem nabić 58 lvl chociaż , bo bym zobaczył jeszcze outland i porobił tam parę Q . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:51, Selv napisał:

Tia, max trzy wieczorki spokojnego grania :)

Hellfire, Zangarmarsh, Terokkar? Więcej niz 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 03:14, Sth`Devilish napisał:

> Zakupiłeś już pp? ;)

W planach na ten rok :D Jeśli wszystko uda mi się dopiąć na ostatni guzik (bynajmniej nie chodzi
o kasę, na PP/2 miesiące mogę już sobie pozwolić). A jak już wrócę... ziuuum! Od dawna marzyłem
o zagraniu BE Rogue i UD Mage, a także o wypróbowaniu UD Warrka, więc będzie uber-l33t-power-leveling
;)

Hehe ja też mam małą przerwe (bynejmniej nie z mojej winy, raczej splot kilku nieporządanych okoliczności) w grze ale za max tydzień wrócę, nie opuszcze eventu na święta a potem na nowy rok ;), tzn. na święta na bank wpadne chociaż na chwile a z nowym rokiem to jeszcze się obaczy;) Może wreszcie ten dodatek zakupie i się wyrobie chociażby z 70 nawet w zielakach byle 70 ;) na wotlk, no fajnie by było a jak wyjdzie... oby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:40, KaPe napisał:

Oemgie, skrinszoty! To i ja dam!
Polecam obejrzeć czat, niektórzy ludzie mają nieźle narąbane w głowach i próbują wmówić, że
są Polakami za pomocą tekstów z translatora, aby tylko móc sobie znaleźć spota w gildii :)


Przyznam, że mnie to zaskoczyło - czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D Nie sądziłem, że polskiej gildii uda się zdobyć aż taki prestiż i uznanie, żeby ludzie udawali Polaka byleby tylko dostać się do gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:36, Selv napisał:

Równo jeden wieczór grania na każda lokacje, ostatnio magiem tak przeleciałem :)

Bo Ty nolife jesteś :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:40, KaPe napisał:

Oemgie, skrinszoty! To i ja dam!
Polecam obejrzeć czat, niektórzy ludzie mają nieźle narąbane w głowach i próbują wmówić, że
są Polakami za pomocą tekstów z translatora, aby tylko móc sobie znaleźć spota w gildii :)

Ciekawe tylko na co tacy ludzie liczą. Są aż tak naiwni, że myślą iż nikt się nie zorientuje? Przecież nawet gdyby udało mu się napisać spójny tekst (co oczywiście jest mało prawdopodobne :)) to już w dalszej komunikacji wyszłoby na to, że nie jest Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:40, oOreVenOo napisał:

Jak tak patrze na Twój skrin i addonsy to dziękuję Bogu, że nie gram healerem.

To raczej kwestia tego, że jestem też Raid Leaderem, przez co musze mieć nieco więcej świństwa na ekranie. W końcu normalnie nie byłby mi potrzebny ani Focus bar, ani Omen, ani nawet liczbowa reprezentacja HP u ludzi, przez co raid framy zajmowałyby mniej miejsca. No i jakoś nie moge się zmusić do Grida, mimo, że podobno dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:54, borcio234 napisał:

Normalnie grałem,następnie dc...Właaczam gre i mam takie coś:
http://img517.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot120707184742aj6.jpg


Spróbuj się skontaktować z GMem na tym serwerze (przez Send Ticket), na którym masz tą felerną postać i napisz w skrócie, że na jednej postaci dostajesz ciągle D/C, podczas gdy na innych wszystko jest ok - jak ci powie, że to może być problem z twoim netem, to daj mu do zrozumienia, że tak nie jest :) Innego rozwiązania nie znam. Z podobnym problem spotkało się już chyba kilku graczy w tym wątku i z tego co piszą pomagało przeteleportowanie postaci przez GMa w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie korzystają z CT_RaidAssist''a z tego co pamiętam, jeżeli chodzi o Omena to chyba każdy to ma bo jest to odpowiednik KTMa (którego wole bardziej :)). W każdym razie healer leczy tym samym musi mieć odpowiednie addony itp itd. Zawsze grałem paladynem ale z racji tego, że to teraz w 80% healerzy nie zdecydowałem się na grę nim, po prostu tylko bym się męczył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się