Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 17:07, Keroth napisał:

Jestem pewien, że były kiedyś PvE - teraz je przemianowali na Normal i tyle. Na pewno były
bo sam myślałem czy na takim nie grać ;]


Ale racje miałem ja:) Nie ma między nimi różnicy:) Kolego delegacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:08, Stwór napisał:

Ale racje miałem ja:) Nie ma między nimi różnicy:) Kolego delegacie:)


Mea Culpa. nikt nie jest doskonały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 14:46, L33T napisał:

Ma ktoś pomysł gdzie na 36lv szybo exp idzie?



Dodam jeszcze South Shore (Hillsbrad Foothills) oraz Desolace. W pierwszym jesto dosc latwo, a drugi jest szczegolnie wazny z powodu zadania dawanego (jesli dobrze pamietam) przez misjonarza ze Scarlet Crusade i polega na zabiciu 30 szkieletow na polodniu. Po wykonaniu tego zadania nastepne otrzymamy do Scarlet Monastery i tam nagroda juz jest fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:07, Keroth napisał:

Jestem pewien, że były kiedyś PvE - teraz je przemianowali na Normal i tyle. Na pewno były
bo sam myślałem czy na takim nie grać ;]


Musialo Ci sie pomylic albo grales w baaardzo wczesna bete bo juz w oficjalnej bylo Normal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak moge przetapiac Dark Iron Bary? Tzn wiem, ze przy Black Forge w BRD, ze trza 8 dark iron ore na sztabke, ale gdzie moge sie nauczyc je przetapiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć! Chciałbym spytać czy WoW pójdzie (czyt. pójdzie na minimum detali) na moim słabiutkim kompie:
Procesor: ADM Athlon(tm)4 1100MHz (mogę podkręcić do 1700MHz)
karta graficzna (po prostu wstyd mieć taką się przyznać :-)) SIS 32Mb ( a tu mogę podkręcić do 64Mb)
320 RAM-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:43, Ciej napisał:

cześć! Chciałbym spytać czy WoW pójdzie (czyt. pójdzie na minimum detali) na moim słabiutkim
kompie:


Y - pójdzie, dość istotne jest ile masz RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:10, Pawel007 napisał:

Hm, jak moge przetapiac Dark Iron Bary? Tzn wiem, ze przy Black Forge w BRD, ze trza 8 dark
iron ore na sztabke, ale gdzie moge sie nauczyc je przetapiac?


Kurka nie pamiętam dokładnie.. Musisz sie udać do BRD.. Tam jeden krasnolud za opłatą oczywiście nauczy cię przetapiać dark iron ore na bary:) Jutro ci napiszę dokładnie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niemoge sie dostać na Public test Patcha 1.10 może ktoś wie czym to jest spowodowane ale poprostu gdy sie już zaloguje i dam enter wor;d to mam zawsze ERROR też tak macie ??? Jak temu zaradzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:43, Ciej napisał:

karta graficzna (po prostu wstyd mieć taką się przyznać :-)) SIS 32Mb ( a tu mogę podkręcić do 64Mb)


Z czystej ciekawosci: Jak chcialbys podkrecic karte aby miala 64mb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 01:45, Volvox napisał:

> karta graficzna (po prostu wstyd mieć taką się przyznać :-)) SIS 32Mb ( a tu mogę podkręcić
do 64Mb)

Z czystej ciekawosci: Jak chcialbys podkrecic karte aby miala 64mb? :)


Hehe.. Bardzo dobre pytanie. Też bym chciał wiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega to w ogóle musi być spec o podkręcania ;).

Procek o 600MHZ w górę, karcie graficznej podwoi się ram ;). Ja też tak chce! Do 128 i żeby zaczęła obsługiwać Pixel Shadery. Wtedy będe szczęśliwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:10, Pawel007 napisał:

Hm, jak moge przetapiac Dark Iron Bary? Tzn wiem, ze przy Black Forge w BRD, ze trza 8 dark
iron ore na sztabke, ale gdzie moge sie nauczyc je przetapiac?


Musisz zrobić q na przetop. Zazoptrza sie w 20 Gold barów 10 truesilverbarów i 4 starruby. Q bierze sie w summoners tomb w BRD (to te 7 duchów). NIe wolno nikomu gadać z żadnym duchem, poza drugim po prawo od wejscia (chyba groom''el). Koelś kaze przynieść ci w/w skłądniki które od razu musisz włozyć w piecyk który pojawi sie jak pogadasz z duchem. Po włożeniu składników ponownie rozmawiasz z duchem i dostajesz smelting d.i.o.
Potem mozna rozpoczynać eventa z duchami.

No i taka rada co do smeltowania. jak nie masz full bagów z rudą a najlepije gdyby ci jeszcze kumple z party niesli to szkoda czasu na chodznie. 1 bar = 8 ore, wiec nie opłaca się biegać by wysmelcić 2-3 bary, ale po 40 to i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 08:26, villentr napisał:

No i taka rada co do smeltowania. jak nie masz full bagów z rudą a najlepije gdyby ci jeszcze
kumple z party niesli to szkoda czasu na chodznie. 1 bar = 8 ore, wiec nie opłaca się biegać
by wysmelcić 2-3 bary, ale po 40 to i owszem :)


Chyba ze ktos jest rogue, to moze w 5 minut zrobic spacerek :) (chociaz dla rogue plecaki pelne Dark Ironu to nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 00:02, BigButcher napisał:

Jakoś niemoge sie dostać na Public test Patcha 1.10 może ktoś wie czym to jest spowodowane
ale poprostu gdy sie już zaloguje i dam enter wor;d to mam zawsze ERROR też tak macie ??? Jak
temu zaradzić ???


skasuj katalog wowtest w glownym katalogu gry i ponownie pobierz i zainstaluj to, co potrzebne do brania udzialu w testach. linki na eu stronie wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 09:42, Volvox napisał:

Chyba ze ktos jest rogue, to moze w 5 minut zrobic spacerek :) (chociaz dla rogue plecaki pelne
Dark Ironu to nie problem :)


Teoretycznie jest to do zrobienia pod warunkiem zezna droge przez lave - bo solowanie summoners tomb odpada no i przy samym dark forge stoi elemental 56-58+ z którym tez może być mały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo popularna w Chinach gra MMO World of Warcraft jest bojkotowana przez tamtejszych graczy, a wszystko przez zaniedbania ze strony firmy The9, która opiekuje się serwerami i ich działaniem na tamtejszym rynku.

W ostatnich dniach gracze z Chin mają wiele kłopotów z logowaniem się do świata Azeroth, a jeżeli po długim czasie już im się to uda, lagi i wysokie pingi uniemożliwiają przyjemną grę. Bardzo irytujące są także częste zrywania połączenia. Bunt całej społeczności ma zmusić The9 oraz producenta, firmę Blizzard, do zdecydowanych kroków mających naprawić sytuację"

Cytat za wp.pl

To chyba Blizzowi odpadnie pare milionów abonentów. Ach, czemu nikt tak w Europie nie potrafił się postawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 12:41, L33T napisał:

Aż tak ci laguje?? moje średnie letency to 140 i jest gites a gram na full realemie

Napisałem w czasie przeszłym, teraz jest juz ok, myślę do następnego patcha. Jedynie problemy miałem w sobotę kiedy było otwarcie AQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się