Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak napisać macro służące do wyposażenia się w dwie bronie? Jeśli próbuję jak z mieczem i tarczą:
/equip <broń1>
/equip <broń2>

to "wkłada" tylko tą pierwszą broń :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w PvP z tymi dwuczłonowymi imionami(?), bo chciałem gościa dodać wpisałem pierwszy człon i było "Player not found."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:08, gaweyn napisał:

O co chodzi w PvP z tymi dwuczłonowymi imionami(?), bo chciałem gościa dodać wpisałem pierwszy
człon i było "Player not found."


Nie ma w WoWie czegoś takiego jak dwuczłonowe imię, są za to tytuły i nie mają one nic wspólnego z imieniem postaci, po prostu są przed nim wyświetlane jako tytuł, tak samo jak np mgr inż dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:27, Sth`Devilish napisał:

> O co chodzi w PvP z tymi dwuczłonowymi imionami(?), bo chciałem gościa dodać wpisałem
pierwszy
> człon i było "Player not found."

Nie ma w WoWie czegoś takiego jak dwuczłonowe imię, są za to tytuły i nie mają one nic wspólnego
z imieniem postaci, po prostu są przed nim wyświetlane jako tytuł, tak samo jak np mgr inż
dr :)


No rozumiem, ale gość miał coś takiego

Samull-Xavius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 20:30, gaweyn napisał:


Samull-Xavius


Drugi człon to nazwa realmu z którego jest gracz - Tych których widzisz bez tego są z tego samego servera co Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 20:40, ^RaZZieL^ napisał:

Samull-Xavius
Drugi człon to nazwa realmu z którego jest gracz - Tych których widzisz bez tego są z tego
samego servera co Ty ;)


Dzięki, teraz wszystko jasne. Żeby wszyscsy tak jak Ty odpowiadali, to by było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do was. Mój kumpel zaczął grać w WoW''a. No i ja też mam zamiar wrócić (mam 54lvl priesta, ale zrezygnowałem z niego). Chciałbym zrobić sobie Undead''a, ale nie wiem jaką klasę wybrać. Myślę nad rogue i warrior''em. Co polecacie? Która z tych klas jest ciekawsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 00:56, Yamamoto napisał:

Myślę nad rogue i warrior''em. Co polecacie? Która z tych klas jest ciekawsza?


A co to, poradnia małżeńska? :P Sam spróbuj nimi pograć i zdecyduj, trochę głupio o takie rzeczy pytać, skoro i tak wszyscy wiedzą, że w WoWie każda klasa jest ciekawa na swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 00:56, Yamamoto napisał:

Witam! Mam pytanie do was. Mój kumpel zaczął grać w WoW''a. No i ja też mam zamiar wrócić (mam
54lvl priesta, ale zrezygnowałem z niego). Chciałbym zrobić sobie Undead''a, ale nie wiem jaką
klasę wybrać. Myślę nad rogue i warrior''em. Co polecacie? Która z tych klas jest ciekawsza?

do ud ??? mmm... zdecydowanie rogal... skradając sie porusza się jak zabujca... ale generalnie to to co powiedział sth- każda klasa jest inna ma swoje =/- , każda ma cos ciekawego, no i jeszcze gusta i guściki graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam właśnie wbijam UD Rogue, wróciłem też po sporej przerwie i musze przyznać, że zmiania w ilości otrzymywanych XP jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Niecałe 30h gry - 40 lvl ;)

Inna sprawa, że dobrze prowadzony rogal = free win z każdą inna klasą w dualach. Przy buildzie AR/Prep na mace, zabijasz wszystko co się rusza o ile masz jeszcze CD. Stun lock jest zbyt silny na arenach 2v2 - każde wyjście przeciwnika trinketem kończy się blindem, którego nie da się już na całe szczęście inaczej zdispelować. W world PvP, bo zakładam, że na takim serverze będziesz grać, stealth jest najpotężniejszym atutem klasowym.

Z najbardziej znanych / najlepszych setupów 2v2 to właśnie rogue / lock + rogue / sp przy odpowiednim zgraniu niszczy wszystko ;)

Jeśli zdecydował byś się na warr''a UD nie jest tak dobrym wyborem jakby się wydawało - zdecydowanie najlepszym elementem na siepacza jest orc z 15% resistem na stuna + atuty 30% / odpa na feara i tak masz na pół minuty, a taki czas niewielu locków przetrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 02:21, ^RaZZieL^ napisał:

Jeśli zdecydował byś się na warr''a UD nie jest tak dobrym wyborem jakby się wydawało - zdecydowanie
najlepszym elementem na siepacza jest orc z 15% resistem na stuna + atuty 30% / odpa na feara
i tak masz na pół minuty, a taki czas niewielu locków przetrwa ;)


Zdziwisz się, ale jako lock w PvP o wiele gorzej jest spotkać dobrego protection warrka niż fury/arms :) Protection warrior nie dość, że odbija obrażenia z powrotem przy pomocy Shield Reflection i zmniejsza je przy pomocy Shield Wall (o 75%), to jeszcze często ogłusza i ma od groma wytrzymałości :) Ciężko takiego kogoś ruszyć lockiem, szczególnie non-Demonology :) A Fury/Arms warrka - owszem, też nie łatwo pokonać, ale przynajmniej tutaj są o wiele bardziej wyrównane szanse (pod warunkiem, że warlock wie w jakich kluczowych momentach używać Fear i Death Coil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 02:36, Sth`Devilish napisał:


Zdziwisz się, ale jako lock w PvP o wiele gorzej jest spotkać dobrego protection warrka niż
fury/arms :) Protection warrior nie dość, że odbija obrażenia z powrotem przy pomocy Shield
Reflection i zmniejsza je przy pomocy Shield Wall (o 75%), to jeszcze często ogłusza i ma od
groma wytrzymałości :) Ciężko takiego kogoś ruszyć lockiem, szczególnie non-Demonology :) A
Fury/Arms warrka - owszem, też nie łatwo pokonać, ale przynajmniej tutaj są o wiele bardziej
wyrównane szanse (pod warunkiem, że warlock wie w jakich kluczowych momentach używać Fear i
Death Coil).


Wiesz, lock do PvP to tylko SL/SL a prot warr to parodia do PvP, z takim się nie walczy ;)

Rogal ma tą właśnie przewage walczysz tylko z tym kim chcesz, widzisz nawiedzonego holy pala którego szczytem jest bombelek i bieg do kolegów, olewasz idziesz dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 02:56, ^RaZZieL^ napisał:

Wiesz, lock do PvP to tylko SL/SL a prot warr to parodia do PvP, z takim się nie walczy ;)


Musisz mi zalinkować ten build (jak to dokładnie jest rozwiązane, bo nie wiem czy polega on na Shadowbolcie czy na Incinerate), jakoś nadal nie mogę się do niego przekonać i chyba wypróbuję, zobaczymy czy jest jak mówisz (bo jeśli nie, to wracam do mojego ulubionego SL+Demonic Knowledge+Ruin) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 04:33, Sth`Devilish napisał:


Musisz mi zalinkować ten build (jak to dokładnie jest rozwiązane, bo nie wiem czy polega on
na Shadowbolcie czy na Incinerate), jakoś nadal nie mogę się do niego przekonać i chyba wypróbuję,
zobaczymy czy jest jak mówisz (bo jeśli nie, to wracam do mojego ulubionego SL+Demonic Knowledge+Ruin)
:)


To praktycznie jedyny build stosowany na arenach 2v2. Przy sprzęcie ze słabym resi lepszy jest ten model choć moim zdaniem jest i tak najlepszy.

http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rVRbkoZbxczIizzes

Tutaj po małych zmianiach jeśli masz już 400+ resi

http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rVRrkRZbxczIiz0xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczepiam się troszkę :)

Dnia 16.12.2007 o 04:56, ^RaZZieL^ napisał:


Jaki sens ma w tym buildzie Mana Feed i Shadow Embrace? To pierwsze jest IMHO przydatne wyłącznie wtedy, kiedy ma się Felguarda (który bardzo szybko zużywa manę, potrzebną do użycia specjalnych ataków), natomiast to drugie daje tak minimalny efekt, że szkoda gadać (chyba, że walki na arenie rozbijają się czasami o najdrobniejsze ilości HP). W każdym bądź razie, zabieram się do testowania ów builda (w ciut zmienionej wersji) - jeżeli to-to faktycznie tak dobrze działa, to pozostaje się cieszyć, bo wymaga minimum inwencji ze strony gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 05:33, Sth`Devilish napisał:


Jaki sens ma w tym buildzie Mana Feed i Shadow Embrace?

>

Nie wiem jak długo grasz lockiem, ale to akurat dwa kluczowe dla tego buildu atuty ;)

Mana Feed - nie jest najważniejsza dla noobguarda, potrzebna Ci dla słodkiego fel puppy, ponieważ on zjadając buffy / czy też debuffy z Ciebie traci jej strasznie dużo. Na arenie to kluczowa sprawa, ponieważ jego brak many = śmierć ;)

Shadow Embrace - ten 1% nie liczy się wogóle, równie dobrze mogło by go zupełnie nie być. Ważny jest dodatkowy affliction effect na celu który zapewnia Ci więcej wyssanego życia za pomocą Drain Life. Przeczytaj dokładnie opis Soul Siphona ;)

Co do inwencji - ten build pozwala Ci biegać za wrogiem / tańczyć i co jeszcze dusza zapragnie - build deep affi ogranicza się praktycznie do stania w miejscu o buildach deep demo wolał bym się nie wypowiadać bo znowu zostane posądzony o wyzywanie ludzi z takim ustawieniem od nOObów ;)

W praktyce ten build zapewnia Ci największą przeżywaloność i właśnie to jest jego główne zadanie. Zabija wolno a wszystko opiera się na odpowiednim CC - bez opanowanej tej kwestii nawet nie zabieraj się z nim na areny.

Swoją drogą, przez Ciebie zastęskniłem za moim starym UD Lockiem do którego nie pamiętam, ani loginu ani pass''a - nawet maila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo kupiłem wowa
i jak mam się zarejestrować żeby mieć miesiąc free?
bo mój kolega miał na początku problemy że niby nuie ma 1 miesiąc free ale jakoś to się robiło
i proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się