Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 12:32, Sth`Devilish napisał:

Ja bym wywnioskował, że jemu chodziło po prostu o Sword Skill, a nie o jakieś tam specjalne
Abilities :) Z resztą żadna klasa nie posiada umiejętności wymagających specjalnie danego typu
broni

a rogal ;) i sztylety?
, nie licząc podziału na bronie meele/ranged naturalnie (tak to chyba tylko w GW jest

Dnia 25.12.2007 o 12:32, Sth`Devilish napisał:

- tam warrior ma osobne skille dla młotów, mieczy i toporów). A z zadawaniem dmg palkiem to
jest tak: Seal of the Crusader -> Judgement -> Crusader Strike -> Seal of Command
-> HoJ -> Crusader Strike -> Judgement -> Seal of Command -> Crusader Strike
-> Judgment itd, czyli notabene faktycznie kończy się na spamowaniu 3 skilli, okazyjnie
korzystając z dwóch innych :)

@ CH1CKEN - nowicjusze z takowymi latają, nowicjusze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:27, L33T napisał:

> Mam pytanie.Jak nie wiecie to spoko.
>
> W Mirage Ui(paczka addonów) jak sie nayzwa ten addon ktory pokazuje zadany dmg?
1. po ci taka krowa jak mirage ui? O.o
2. Damage meters
3. http://downloads.curse.com/details/10454/



ale nie o to mi chodziło.
Chodziło mi o to,jak się nazywa addon który pokazuje zadany dmg w walce(w MirageUI)
A co bardziej polecasz niz MirageUi dla Rogue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ktoś chce na siłe addony to pobiera właśnie takie paczki, nie zna ani 1 funkcji i ani się w tym wszystkim połapać ani tym bardziej nie pomaga to w grze, więc pytanie: po co to? przecież addony mają ułatwić gre a nie jej dodatkowo utrudniać. Addony (większość) są przydatne gdy już się ogarnie troche więcej niż podstawowe sprawy związane z mechaniką gry, wyjątkiem są te pokroju cartografera, czy inne zmieniające wygląd ui- jak ktoś lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej polecam ci żebyś usunął wszystklo w ****** i grając zapisywał sobie na jakiejś karteluszce czego ci w standardowym ui brakuje, a potem przedstawił czy to tu w tym temacie czy gdzie indziej, ładnie wylistowane tak żeby ktoś znający nazwe addona który spełnia potrzebną ci funkcje mógł ci w czytelny sposób podać i żebyś ty potem nie miał problemu ze znalezieniem go. Aha i kolejna rzecz addony dorzucasz po kolei najpierw konfigurując ostatnio dodant, zapobiegnie to temu że pogubisz sie jak będziesz miał na raz ustawiać 10 addonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...
Jest coś lepszego niż Bongos2?
Co jest lepsze Titan Panel czy Fubar?
Co jest lespze Omen czy KTM?A czy są jescze jakieś przydatne addony do raidowania?
i jeszcze jedno jaki jest addon pozwalający zmienić czcionke chatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:04, borcio234 napisał:

A więc tak...
Jest coś lepszego niż Bongos2?

Bartrender3

Dnia 25.12.2007 o 18:04, borcio234 napisał:

Co jest lepsze Titan Panel czy Fubar?

Fubar

Dnia 25.12.2007 o 18:04, borcio234 napisał:

Co jest lespze Omen czy KTM?A czy są jescze jakieś przydatne addony do raidowania?

Omen jest mniejszy choć czasem przekłamuje. Na raidy Big Boss Mod

Dnia 25.12.2007 o 18:04, borcio234 napisał:

i jeszcze jedno jaki jest addon pozwalający zmienić czcionke chatu?

clearfont + prat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:24, hubert0 napisał:

Może ktoś polecić jakiś addon pozwalający na zmianę rozmiaru okna chatu? Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dzięki.

Do tego nie trzeba addonuu. Kliknij PPM na chat i wybierz Unlock Chat (jeśli już jest odblokowany to będzie Lock Chat), potem kliknij LPM w rogu lub za krawędź chatu i rozciągaj/zwężaj do woli :P (aby chwycić za krawędź można najpierw nieco przyciemnić chat - opcja Background).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:25, MonkOfWar napisał:

PS Od 2.3.2 Crusader Strike NIE będzie korzystał z Holy Dmg. CD pozostanie w wysokości 6 sek,
ale teraz CS zadawać będzie po prostu 110% Weapon Dmg.


A gdzie ty to niby wyczytałeś? Bo nawet jeśli takowa zmiana została wprowadzona na nowym buildzie PTR, to nie jeszcze nie znaczy, że pójdzie na "live". Patche testowane na PTR mają to do siebie, że wiele rzeczy jest tam w trakcie testowania zmienianych, bywało że z patchów finalnych usuwano wcześniej zapowiadane zmiany z powodu właśnie niekorzystnych testów lub ich braku :)

@ SoieR - rogue ma chyba tylko trzy skille wymagających sztyletów: Backstab, Ambush i Mutilate (talent) :) A więc fakt, jednak są skille wymagające poszczególnego typu bronii, aż mi głupio że to przeoczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:08, L33T napisał:

Omen jest mniejszy choć czasem przekłamuje.

Używałem KTM, a teraz używam Omena i według mnie jest on dokładniejszy i lepiej działa. KTM czasem zdarzało się, że błędnie wyświetlał threat np. zawyżał wartości trzech pierwszych miejsc, przez co czasem dochodzi do przeaggrowania. Pod tym względem z Omenem nie było problemu, jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio przerzuciłem się na Omena, ktm ma dużo błędów i jeszcze przez inne addony skacze mi po całym monitorze nawet jak go zablokuje, z Omenem tych problemów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery zawsze używałem KTM''a ale coś ostatnio się zrypało i znikł mi, żadne komendy nie działały więc lipa. Postanowiłem zainstalować Omena, i szczerze powiedziawszy zadowolony jestem a co najważniejsze współgra on z KTMem więc nie ma żadnych problemów.

Panowie z łaski swej podajcie fajne addony na ładny UI. Skriny mile widziane. Coś muszę w końcu zrobić z tym moim UI ale nie wiem jaki addon ani nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 21:11, Sth`Devilish napisał:

A gdzie ty to niby wyczytałeś? Bo nawet jeśli takowa zmiana została wprowadzona na nowym buildzie
PTR, to nie jeszcze nie znaczy, że pójdzie na "live".


Na PTRze siedzi to od dłuższego czasu.

Dnia 25.12.2007 o 21:11, Sth`Devilish napisał:

Patche testowane na PTR mają to do siebie,
że wiele rzeczy jest tam w trakcie testowania zmienianych, bywało że z patchów finalnych usuwano
wcześniej zapowiadane zmiany z powodu właśnie niekorzystnych testów lub ich braku :)


Wiem. I choć osobiście (już?) palkiem nie gram, uważam że taka zmiana byłaby nieciekawa, mam nadzieję, że się na to jednak nie zdecydują.

PS Wczoraj coś mi się schrzaniło z add-onami (jeszcze tymi starymi, bez Fubara i całej reszty), przestały mi działać czaty i połowa komunikatów. Nieco spanikowałem, ale udało mi się to naprawić. Niestety, WC przepadło... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się