Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 15:41, AdamusJ napisał:

Czy wie ktos moze czy mozna przeniesc postac z jednego konta na drugie????

Możesz przenieść postać z jednego realmu na drugi. Z konta na konto nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 15:43, CH1CKEN napisał:

> Czy wie ktos moze czy mozna przeniesc postac z jednego konta na drugie????
Możesz przenieść postać z jednego realmu na drugi. Z konta na konto nie da się.

to wkońcu to uruchomili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:14, L33T napisał:

> > Czy wie ktos moze czy mozna przeniesc postac z jednego konta na drugie????
> Możesz przenieść postać z jednego realmu na drugi. Z konta na konto nie da się.
to wkońcu to uruchomili??


Y - od dawna, tyle, że możesz przenosić się jedynie pomiędzy wyznaczonymi przez Blizzard serwerami w określonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i w tym problem bo coraz mniej realemów żeby się na nie przżucac :( jakiś normal nowy (chociaż jeden) by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urochomili. Tylko aby przenieść postać Twój realm musi być pełny i możesz przenieść tylko na realmy gdzie jest mało osób. W account managed jest wszystko dobrze pomyślane-jeśli możesz przenieść postać będzie obok niej specjalna ikonka/link, który poda Ci te realmy zaliczające sie do move a character.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 09:22, wcior napisał:

Gra ktoś z was może na thounderhornie albo burning legion

Na burning legion gra dużo polaków. Ja niestety nie. Jak już się pytasz to napisz o co Ci chodzi mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując WoWa można znaleźć jeszcze Guest Pass Key w środku? Raczej nie, ale dlaczego na stronie gry w "zawartość pudełka i wymagania" (Box Content & Technical Requirements) jest napisane, że gra zawiera Guest Pass: "A 10 day Guest Pass which will allow you to invite a friend to play World of Warcraft with you on a 10 day free trial."???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 19:08, CH1CKEN napisał:

Czy kupując WoWa można znaleźć jeszcze Guest Pass Key w środku? Raczej nie, ale dlaczego na
stronie gry w "zawartość pudełka i wymagania" (Box Content & Technical Requirements) jest napisane,
że gra zawiera Guest Pass: "A 10 day Guest Pass which will allow you to invite a friend to
play World of Warcraft with you on a 10 day free trial."???


z tego co wiem GP dalej jest dodawana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 12:00, wcior napisał:

Tak sie pytam z ciekawaści bo sam gram na thounderhornie a bende grał od poniedziałku też na
burning legion


Uwazaj bo niektore stare serwery sa zamkniete (chociaz 100% pewnosci nie mam czy ten tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, zamierzam kupic ta wspaniala gre, ale zastanwai mnie czy jest jakis serwer dla mlodych grzaczy gdzie w pizdu POLAKOW i czy mozna tworzyc nowe kontana burning legion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:09, ArtuRPGpl napisał:

Siema, zamierzam kupic ta wspaniala gre, ale zastanwai mnie czy jest jakis serwer dla mlodych
grzaczy gdzie w pizdu POLAKOW



Na Burning Legion jest kupa Polaków ale to nie jest młody serw.


>i czy mozna tworzyc nowe kontana burning legion?

Tak można. Tzn ja właśnie stworzyłem postać. Ale na tym serwie są ogromne kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania ArtuRPGpl. Zastanawiam się nad zakupem WoW''a, ale boję się, że nie odnajdę się wśród starych wyjadaczy. Dlatego ciekawi mnie, czy istnieją serwery dla początkujących, na których miałbym podobne szanse do innych graczy? I na których serwerach (poza przepełnionym Burning Legion) skupiają się Polacy i polskie gildie?
Pozdrawiam
Ygrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na bl zeby wejz czeba sie meczyc z godzine tak slyszalem pozatym tam sa starzy wyjadacze..ja chce jakis polski serwer lda mlodych graczy ktos wie jaki to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:33, Ygrek-PL napisał:

Przyłączam się do pytania ArtuRPGpl. Zastanawiam się nad zakupem WoW''a, ale boję się, że nie
odnajdę się wśród starych wyjadaczy. Dlatego ciekawi mnie, czy istnieją serwery dla początkujących,
na których miałbym podobne szanse do innych graczy? I na których serwerach (poza przepełnionym
Burning Legion) skupiają się Polacy i polskie gildie?


Szasne sa zawsze i wszedzie ;) Troszke niemozliwe jest jednak zeby bylo duzo polakow i jednoczesnie zeby wszyscy mieli rowne szanse (czyli zeby zaczynali w podobnym okresie :). Wiekszosc ludzi zaczela gre juz dawno i pozniej kolejni sie dolanczali. Albo do starych serwerow i wtedy musieli gonic ''starych'' graczy, albo na nowych serwerach ale tam oczywiscie mniej polakow ;)
Najbardziej polskie serwery to:
Burning Legion (stary PvP) - glownie Horda (kilka polskich gildii)
Venture co (w miare mlody RP PvP) - Horda (przynajmniej jedna duza polska)
Vashij (dosc stary serwer PvP) - Horda (nie wiem czy sa jakies gildie)
Doomhammer (stary Normal) - Alliance (2 polskie gildie ale obecnie tylko w formie ''przedszkola'', za to aktywny czat polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 00:04, Volvox napisał:

Venture co (w miare mlody RP PvP) - Horda (przynajmniej jedna duza polska)


Tu należy wymienić Sentenced i Camarilla w której sam jestem. Jeśli ktoś chce na pvprp dołączyć do nas do camarilii na Venture Co to zapraszam na camarilla.vc.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się