Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2008 o 11:48, dzordzi napisał:

Opłaca się kupić http://www.wowhead.com/?item=32021 czy lepiej poczekać tydzień na http://www.wowhead.com/?item=33723
? Zabrakło skubane 30 punktów przez ostatnia walke:/

wydaje mi się, że lepiej poczekać i kupić http://www.wowhead.com/?item=33723. Ale to moje zdanie, poczekaj na opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, otóż mam małe pytanie: gram shamanem, od początku gry pakuję talenty w enhancement. No i oczywiście mogę używać 2h weapons które wbiłem na maxymalny poziom. I tu moje pytanie: czy jeżeli zresetuję talenty, a potem od nowa ułożę sobie drzewko (znowu w enh. tylko z drobnymi poprawkami) to czy po resecie stracę cały skill ? tzn. znowu będę musiał wbijać na 350/350 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 14:23, Ponet napisał:

Witajcie, otóż mam małe pytanie: gram shamanem, od początku gry pakuję talenty w enhancement.
No i oczywiście mogę używać 2h weapons które wbiłem na maxymalny poziom. I tu moje pytanie:
czy jeżeli zresetuję talenty, a potem od nowa ułożę sobie drzewko (znowu w enh. tylko z drobnymi
poprawkami) to czy po resecie stracę cały skill ? tzn. znowu będę musiał wbijać na 350/350
?

Szaman przecież 2h dostaje normalnie od trenera (wcześniej było z talentów) więc nie ma mowy o straceniu skila.
Gdzie ty grasz żę tej zmiany nie zauważyłeś, hę czyżby "priv" ^^? To już przecież dość dawno zostało wprowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego pytania Bill-TH o Oily Blackmouth - ludzie, jesteście niesamowici! Ile osób chce jeszcze powtórzyć, to co już zostało napisane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 18:45, alibi100 napisał:

Jakich musze użyc pocisków by móc strzelac z różdźki (wand) i gdzie bym mógł je zakupic.

w 1 zakładce w spellbooku masz bodajże taką umiejętność "shoot" i podobnie jak "attack" musisz ją wrzucić na pasek umiejętnośći aby móc jej używać, wielu casterów robi skrót "wrzucając" samą rożdżke na pasek a potem się dziwią ze nie działa, musisz zrobić skrót do akcji a nie itemu. możesz ją zakupić w ah, dropnąć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 15:05, SoieR napisał:

> Witajcie, otóż mam małe pytanie: gram shamanem, od początku gry pakuję talenty w enhancement.

> No i oczywiście mogę używać 2h weapons które wbiłem na maxymalny poziom. I tu moje pytanie:

> czy jeżeli zresetuję talenty, a potem od nowa ułożę sobie drzewko (znowu w enh. tylko
z drobnymi
> poprawkami) to czy po resecie stracę cały skill ? tzn. znowu będę musiał wbijać na 350/350

> ?
Szaman przecież 2h dostaje normalnie od trenera (wcześniej było z talentów) więc nie ma mowy
o straceniu skila.
Gdzie ty grasz żę tej zmiany nie zauważyłeś, hę czyżby "priv" ^^? To już przecież dość dawno
zostało wprowadzone.


Nie, nie priv. Pewnie mi nie uwierzysz... ale po prostu NIE ZAUWAŻYŁEM. Po prostu, nie wiem jakim cudem ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 20:35, Ponet napisał:

Nie, nie priv. Pewnie mi nie uwierzysz... ale po prostu NIE ZAUWAŻYŁEM. Po prostu, nie wiem
jakim cudem ale jednak...

Resetu talentów pewnie też nie? Był w tym samym patchu. Oczywiście dla Warriora już nie dali, mimo, że też namieszali w drzewkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 18:55, SoieR napisał:

> Jakich musze użyc pocisków by móc strzelac z różdźki (wand) i gdzie bym mógł je zakupic.

w 1 zakładce w spellbooku masz bodajże taką umiejętność "shoot" i podobnie jak "attack" musisz
ją wrzucić na pasek umiejętnośći aby móc jej używać, wielu casterów robi skrót "wrzucając"
samą rożdżke na pasek a potem się dziwią ze nie działa, musisz zrobić skrót do akcji a nie
itemu. możesz ją zakupić w ah, dropnąć itd.


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter na samo leczenie? (leczenie samego siebie)? i gzdie znajdują sie jakieś koty na 70 levelu w jaskini w shadowmoon valley przy jakimś wejściu do jaskini możecie mi dać mapkę z zaznaczonym tym miejscem albo jakoś inaczej wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:07, Dregorio napisał:

hunter na samo leczenie? (leczenie samego siebie)?


Mają je tylko klasy leczące, czyli: shaman, priest, druid i paladyn. Co prawda np warlockowie posiadają zdolności wykradające życie, ale to nie to samo :)

EDIT: Byłbym zapomniał - rasa Draenei posiada zdolność skromnego leczenia siebie przy użyciu Gift of the Naaru. Tak więc jeśli chcesz mieć huntera i siebie leczyć, to jedyna opcja to stworzenie Draenei Huntera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:11, Sth`Devilish napisał:

> hunter na samo leczenie? (leczenie samego siebie)?

Mają je tylko klasy leczące, czyli: shaman, priest, druid i paladyn. Co prawda np warlockowie
posiadają zdolności wykradające życie, ale to nie to samo :)

EDIT: Byłbym zapomniał - rasa Draenei posiada zdolność skromnego leczenia siebie przy użyciu
Gift of the Naaru. Tak więc jeśli chcesz mieć huntera i siebie leczyć, to jedyna opcja to stworzenie
Draenei Huntera :)

thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się